Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketi – 209,90TL


19.10.2019
491
Turkcell / Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketi – 209,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketi, içeriğindeki zengin ekstralar ile kendinizi telefonunuzdan ayıramayacaksınız. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini doya doya sürün! Zengin içerikli Turkcell Uygulamalarını kullanırken verdiği heyecanın tadını doyasıya çıkartın. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketinin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin, ekstra uygulamaları hemen kullanmaya başlayın. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketinin müşterileri için hazırladığı ayrıcalıklardan bazıları, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Black Plus  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 40 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden dilediği gibi fayda sağlamaktadır. Ayrıca Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 40 GB Paketinden tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketinden aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Platinum Black Plus Paketi 20 GB İnternet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet hakkından faydalanmaktadır. Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 40 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerden dilediği gibi faydalanmaktadır.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’ta 50 GB saklama alanı, lifebox premium üyeliği ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 40 GB Paketinize bir özellik daha eklenmiştir. Tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Black Plus 40 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 40 GB Cepten İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 50 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmış bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 40 GB 209,90TL
Aylık Abonelikler İçin 20 GB 209,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM BLACK PLUS yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PLATINUM BLACK PLUS yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum+ Black Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 40 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Platinum+ Black Plus Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum+ Black Plus Paketi 20 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde, her fatura döneminizde 1 gün günlük ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sonrasında, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.