Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası – 125TL


17.07.2020
279
Turkcell / Faturalı Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası – 125TL

Turkcell Faturalı Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell operatörünün yıl dönümü kampanyalarından da siz de dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Öyle ki Turkcell bu yılki 25.yıl dönümü doğrultusunda aboneleri için özel olarak bol internet içeren kampanyalar sunmaktadır. Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB Kampanyası da düzenlenen içeriği oldukça geniş kampanyalardan bir tanesi olmaktadır. Turkcell Platiun paketlerini kullanan aboneleri için 25.yıla özel, 25 GB internet sunacaktır. Turkcell abonelerinin internet ihtiyaçlarını her fırsatta karşılamaya devam ediyor. Belirtilen bu durum için hazırlanan paketler içerisinden de bol bol internet veren operatör 25. Yıla özel 25 GB internet kullanma hakkını oldukça uygun fiyatlardan sunacağını açıklamış bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyasına gelen yıllık abonelik başvurusu yapan müşterilerimiz, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS içeriğinden faydalanabilirler. Paket içeriğindeki faydalardan tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB İnternet kampanyasına gelen, aylık abonelik olarak başvuruda bulunan müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 12,5 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB İnternet içeriğinden faydalanabilmektedir. Ayrıca paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyasına gelerek ayrıca aşağıda belirttiğimiz içeriklerden de yararlanabilirsiniz.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı güvenle saklayıp,

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum 25.yıla Özel 25 GB kampanyasının özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum 25. Yıla Özel 25 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 25 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilikile Türkiye’nin Popüler Yüzlerce Dergi ve Gazetesini Keyifle Okuyun

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 25 GB 125TL
Aylık Abonelikler İçin 12,5 GB 139,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM25YIL yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak ya da IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet kampanyası, taahhütlü olarak paketi kullanan tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Platinum tarifesini kullanması ve 12 ay tarifede kalma sözü vermesi gerekmektedir.
  • Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet kampanyasına dahil olan aboneler, iki katı internet çok daha uygun fiyata satın alabilirler.
  • Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet kampanyası kapsamında abonelere 25 GB internet verilecektir.
  • 25 GB internet, sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet kampanyasından verilecek 25 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.
blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.