Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Midi Plus 3 GB Paketi – 25TL


02.08.2020
657
Turkcell / Faturalı Midi Plus 3 GB Paketi – 25TL

Turkcell Faturalı Midi Plus 3 GB Paketi, Turkcell Faturalı Midi Plus 3 GB Kampanyası Hazırkart’tan faturalı tarifelerine geçmek isteyeceği oldukça cazip bir kampanya ile karşınıza olmaktayız. Turkcell kalitesi ile tanışan ve Turkcell Faturalı tarifelerine geçmek isteyen müşterilerimizi bekliyoruz. Turkcell Faturalı kalitesine geçiş yaparak içeriği oldukça geniş tarifeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Hazırkart’tan, Turkcell Faturalı Midi Plus aylık ya da yıllık tarifesine geçiş yapmak olacaktır. Turkcell Faturalı Fırsat Midi Plus 3 GB Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca “Akıllı Durma Özelliği” içeriğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. İçerikten faydalanabilmek için Akıllı Fatura Kampanya başvurusunda bulunmalarına gerek olmamaktadır. Tarifenizin bir diğer ekstra özelliği ise tarifeden memnun kalmaz iseniz ilk 3 Ay içerisinde ücretsiz olarak Hazırkart’a dönme hakkı bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Midi Plus 3 GB Paketine Aylık olarak gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 1,5 GB internet, Dergilikte geçerli 1 GB internet içeriğinden diledikleri gibi faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Fırsat Midi 1,5 GB Paketinden yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.

Turkcell Faturalı Midi Plus 3 GB Paketine Yıllık olarak gelen müşterilerimiz de, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB internet kullanabilirler. Yurt İçi Her Yöne 500 dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içeriğinden faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Midi Plus 3 GB Paketine son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Fırsat Midi Plus 3 GB Kampanyası,

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cepten İnternet
Akıllı Fatura Durma Özelliği
İlk 3 Ay Ücretsiz Hazırkart’a Dönme Hakkı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya yeni abone alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 25,00TL 3 GB
Taahhütsüz: 39,90TL 1,5 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden, SMS ile veya Hesabım’dan katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri arayarak veya Turkcell Mağazalarına başvurarak iptal ettirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Faturalı Midi Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içerir.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içermektedir.
 • 07.2019 tarihi itibari ile son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 11.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 90 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelen tüm aboneler kampanyaya katılabilirler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Aylık Abonelik

 • 07.2019 tarihi itibarıyla yurt içi her yöne 500 DK, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 1.5 GB internet, Dergilikte geçerli 1 GB internet, içeren “Faturalı Midi Plus paketi” sunulmaktadır.
 • Paketten yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

 

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.