Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketi – 39TL


02.08.2020
562
Turkcell / Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketi – 39TL

Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketi ile Hazırkart’tan faturalı tarifelerine geçmek isteyeceği oldukça cazip bir kampanya ile karşınıza olmaktayız. Turkcell kalitesi ile tanışan ve Turkcell Faturalı tarifelerine geçmek isteyen müşterilerimizi bekliyoruz. Turkcell Faturalı kalitesine geçiş yaparak içeriği oldukça geniş tarifeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Hazırkart’tan, Turkcell Faturalı Maksi Plus aylık ya da yıllık tarifesine geçiş yapmak olacaktır. Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca “Akıllı Durma Özelliği” içeriğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. İçerikten faydalanabilmek için Akıllı Fatura Kampanya başvurusunda bulunmalarına gerek olmamaktadır. Tarifenizin bir diğer ekstra özelliği ise tarifeden memnun kalmaz iseniz ilk 3 Ay içerisinde ücretsiz olarak Hazırkart’a dönme hakkı bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketine Aylık olarak gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB internet, Dergilikte geçerli 1GB internet içeriğinden diledikleri gibi faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketinden yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.

Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketine Yıllık olarak gelen müşterilerimiz de, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10GB internet kullanabilirler. Yurt İçi Her Yöne 1000 dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içeriğinden faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketine son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Maksi Plus 10 GB Paketine gelen müşterilerimize ekstra olarak sunulan içerikler ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilike özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Kampanya adı

Fırsat Maksi Plus 10 GB Kampanyası,

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten İnternet
Akıllı Fatura Durma Özelliği
İlk 3 Ay Ücretsiz Hazırkart’a Dönme Hakkı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü: 39,00TL 10 GB
Taahhütsüz: 54,90TL 5 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden, SMS ile veya Hesabım’dan katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri arayarak veya Turkcell Mağazalarına başvurarak iptal ettirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Fatura Maksi Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içerir.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içermektedir.
 • 03.2020 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.
 • Faturalı Maksi Plus Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 39 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 03.2020 tarihi itibarıyla yurt içi her yöne 1000dk, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 5GB internet, Dergilikte geçerli 1GB internet, içeren “Faturalı Maksi Plus paketi” sunulmaktadır.
 • Paketten yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.
 • Dergilikte geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

 

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.