Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası – 51TL


11.01.2019
1.087
Turkcell / Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası – 51TL

Turkcell Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası yine siz değerli müşterilerimiz için buradayız diyoruz. Turkcell Lifecell geniş içerikleri ve bol internet ile dopdolu bir tarife. Her şey için kullanabileceğiniz bol bol internetiniz var. Bol internet seçenekleri ile telefon elinizden düşmeyecek. Üstelik paketinizin işlemlerini tamamladıktan sonra seçeceğiniz 1 uygulamada 5 GB internetiniz var. Turkcell Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası, paketiniz başladıktan sonra Turkcell.com.tr üzerinden online işlemler sayfasından giriş yaparak ya da Hesabım uygulaması üzerinden uygulama listesinde yer alan uygulamalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası içerikleri ve faydası, Lifecell Up 5 Paket kapsamında yurt içi her yöne 750 DK, yurt içi her yöne 100 SMS ve 5 GB internet, BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 DK, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet ve Yaani’de geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Lifecell Up 5 GB Kampanyası artık yenilikçi marka olarak telefon ekranlarındaki yerini de alıyor. Lifecell’li olduğunu artık herkes bilecek ve görecek ekrandaki operatör ismi Lifecell TR olacak. Dilerseniz operatör ismini tekrar Turkcell olarak değiştirebilirsiniz.

Kampanya adı

Lifecell Up 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 5 GB Mobil İnternet
BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 DK
TV+’ta geçerli 5 GB internet
Fizy’de geçerli 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB internet ve Lifebox’ta 50 GB saklama alanı
Dergilik’te geçerli 5 GB internet
Yaani’de geçerli 5 GB internet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yıllık abonelikte aylık ücret  51 TL
Aylık ücret  72 TL

Aktivasyon ve detaylar

Seçeceğiniz 1 uygulamada geçerli 5 GB internet!

Paketiniz başladıktan sonra Turkcell.com.tr üzerinden online işlemler sayfasından giriş yaparak ya da Hesabım uygulaması üzerinden uygulama listesinde yer alan uygulamalardan dilediğinizi eçebilirsiniz.

Lifecell Telefonunuzda

Yenilikçi marka Lifecell telefon ekranlarında da yerini alıyor.
Lifecell’li olduğunuzu herkes bilsin, görsün diye, cep telefonu ekranındaki operatör ismi de Lifecell TR.Operatör ismini tekrar Turkcell yapmak için “IPTAL LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın, yeniden LIFECELL TR yapmak için benzer şekilde “LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın. Bilgilendirme kısa mesajları geldiğinde telefonunuzu açıp kapatmanız yeterli.

Lifecell Up 5 ile uygulamalarda geçerli 25 GB internet

 • Lifecell ile her şey için istediğin kadar internet!
 • BiP’tenBiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
 • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik
 • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın
 • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
 • Yaani’de geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar araştır.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve sms’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31.12.2019 Tarihine kadar geçerlidir.
 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1’den %18’e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 50,46 TL olacaktır.
 • Kampanyadan yalnızca halihazırda Lifecell Plus, Lifecell Plus 3 GB, Lifecell Plus 5 GB ve Lifecell Fırsat 5 GB paketlerinde bulunan, 90 günden uzun süredir Turkcell abonesi olan ve kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Lifecell paketleri ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiPdk ile tüm operatörler ve sabit numaralar aranabilir, BiP’tenBiP’e sınırsız konuşulabilir.
 • fizy Video Müzik üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik
 • TV+ Giris üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV.
 • Lifebox’ta 50 GB saklama alanı ve uygulamada geçerli 5 GB internet (upload/donwload) ile istediğiniz kadar anı depolayın.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Yaani uygulamasında geçerli 5GB internet ile istediğiniz kadar arama, araştırma (Yaani’de geçerli internet sadece arama sonuç sayfası içindir. Yaani arama sayfasından ulaşılan dış bağlantılar mevcut internet paketinden tüketir.).
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 20 TL kampanya iptal bedeli yansır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 Mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.