Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası – 59,90TL


29.06.2019
694
Turkcell / Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası – 59,90TL

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası ekstra indirim günleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Turkcell Faturalı aboneleri Lifecell’in Sarı Günler kampanyasında aradıklarından daha fazlasına erişebilecekler. Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası ile içeriğinin genişliği ve bolluğu aradığınızdan daha fazlası burada var dedirtiyor.

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası indirim günleri boyunca uygun fiyattan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Yıllık Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 15 GB internet kullanabilirsiniz, Yurt İçi Her Yöne 1.000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 DK, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Aylık Kampanyası ile Yurt İçi Her Yöne 1.000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve 7,5 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 Dakika, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “Lifecell Sarı Günler paketi” sunulacaktır.

Turkcell Faturalı Lıfecell Sarı Günler 15 GB Kampanyasına gelen müşterilerimizin faydalanabileceği içerikler aşağıdaki gibidir. Lifecell ile her şey için istediğin kadar internet!

 • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
 • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik
 • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın
 • Dergilik’te geçerli 1 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
 • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası ile yenilikçi marka Lifecell telefon ekranlarında da yerini alıyor. Lifecell’li olduğunuzu herkes bilsin, görsün diye, cep telefonu ekranındaki operatör ismi de Lifecell TR.

Operatör ismini tekrar Turkcell yapmak için “IPTAL LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın, yeniden LIFECELL TR yapmak için benzer şekilde “LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın. Bilgilendirme kısa mesajları geldiğinde telefonunuzu açıp kapatmanız yeterli.

Kampanya adı

Lifecell Sarı Günler 15 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 100 SMS
Her Yöne Cepten  15 GB İnternet
BiP’ten BiP’e İstediğin Kadar Ara, Mesajlaş, Paylaş
Dergilikte geçerli 1 GB
Fizy 5 GB
TV+ 5 GB
Lifebox 5 GB
Facebook ve Twitter’da Geçerli 2 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik 15 GB İnternet Her Ay: 59,90TL
Aylık Abonelik 7,5 GB İnternet Her Ay: 59,90TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

LIFECELLSARIGUNLER yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya Hesabım’dan ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL SARI GUNLER yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Lifecell Sarı Günler Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 15 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1.000 dakika, her yöne 100 SMS ve 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • 06.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Lifecell paketleri ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiP’ten her yöne 1.000 dk ile tüm operatörler ve sabit numaralar aranabilir, BiP’ten BiP’e sınırsız konuşulabilir
 • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
 • TV+ Temel paket üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle.
 • Lifebox’ta 50 GB saklama alanı ve uygulamada geçerli 5 GB internet (upload/donwload) ile istediğiniz kadar anı depolayın.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB internet ile bol bol paylaşım. Facebook ve Twitter’a uygulamalar üzerinden erişebilir ya da internet tarayıcısından erişebilirsiniz.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 06.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1.000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 7.5 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “Lifecell Sarı Günler paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 59TL olacaktır.
 • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
 • Lifecell paketleri ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiP’ten her yöne 1.000 dk ile tüm operatörler ve sabit numaralar aranabilir, BiP’ten BiP’e sınırsız konuşulabilir.
 • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
 • TV+ Temel paket üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle.
 • Lifebox’ta 50 GB saklama alanı ve uygulamada geçerli 5 GB internet (upload/donwload) ile istediğiniz kadar anı depolayın.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB internet ile bol bol paylaşım. Facebook ve Twitter’a uygulamalar üzerinden erişebilir ya da internet tarayıcısından erişebilirsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.