Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell Mega Mix 91TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

02.01.2019
336

Açıklama

Turkcell faturalı abonelerine Lifecell tarifeleri ile aradıkları tüm çözümleri bol bol sunuyor. Üstelik çok avantajlı fiyatlarla. Lifecell Mega Mix tarifesi,  içeriğinin bolluğu ve çeşitliliği ile göz dolduruyor. Üstelik bu fırsattan mevcut Turkcell aboneleri ile yeni gelen müşteriler faydalanabiliyor. Ayrım yapılmıyor.

Lifecell Mega Mix tarifesi tam 50 GB internet sunuluyor. Her yöne 500 dakika ile de konuşma ihtiyacı çözümü sağlanıyor. Ek 3 GB ile diğer internet kullanımlarınız sorun olmaktan çıkartılıyor. 50gb interneti tam 10 mobil uygulamada dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani çözümleri de sizleri bekliyor. Paketiniz yurt dışı kullanımlarında da geçerli. BiP’ten BiP’e istediğin kadar arama-mesajlaşma-paylaşma, seçeceğiniz 10 uygulamada geçerli 50 GB(Uygulama başına 5GB), TV+’ta geçerli 5GB internet ile istediğin kadar TV, Fizy’de geçerli 5GB internet ile istediğin kadar müzik, Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğin kadar depolama, Dergilik’te geçerli 5GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete, Yaani’ye özel 5 GB internet bu tarife ile sizlere sunuluyor. 50GB için seçebileceğiniz 10 uygulama ise şöyle:

Telefonunda da yenilikler getiren Lifecell,  ekranındaki operatör ismini de değiştiriyor. Tekrar Turkcell yapmak için “IPTAL LIFECELL TR” yazıp 2200’a yollayabilir, yeniden LIFECELL TR  yazdırmak için benzer şekilde “LIFECELL TR” yazıp 2200’a gönderebilirsin. Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, 3 GB internetinizi ve sms’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Lifecell Mega Mix paketindeki aboneler aynı ek ücret kapsamında yurt dışında geçerli ülkelerde 15 GB ek internet keyfine sahip olurlar.

Sende acele et, içeriklerle dolu bu fırsatı kaçırma!

Kampanya adı

Lifecell Mega Mix

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne  500 DK
Her yöne 100 SMS
Cepten  3GB
Bip’te her yöne geçerli Bip 30 GB
Dergilikte geçerli 8 GB
Fizy 5 GB
TV+ 5 GB
Lifebox 5 GB
Yaani  5GB
10 uygulamada geçerli 50 GB

Ücretlendirme

Yıllık abonelikte aylık ücret  91 TL
Aylık ücret  101 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

MEGAMIX YILLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yaz 2200‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL LIFECELL yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 31.12.2018  tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sahip olacağın hediye içerikler dahil tüm içeriklerin geçerlilik süresi 30 gündür.
 • Paketi aylık ya da yıllık abonelik şeklinde alabilirsiniz.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve her yöne internetinizi yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Kullanmadığınız haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Kalan kullanımlar hakkında SMS bilgilendirme yapılır.
 • Turkcell, tarife fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.