Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell Mega Mix 3 GB – 100TL


09.06.2020
881
Turkcell / Faturalı Lifecell Mega Mix 3 GB – 100TL

Turkcell faturalı abonelerine Lifecell tarifeleri ile aradıkları tüm çözümleri bol bol sunuyor. Üstelik çok avantajlı fiyatlarla. Lifecell Mega Mix tarifesi,  içeriğinin bolluğu ve çeşitliliği ile göz dolduruyor. Üstelik bu fırsattan mevcut Turkcell aboneleri ile yeni gelen müşteriler faydalanabiliyor. Ayrım yapılmıyor.

Lifecell Mega Mix tarifesi tam 50 GB internet sunuluyor. Her yöne 500 dakika ile de konuşma ihtiyacı çözümü sağlanıyor. Ek 3 GB ile diğer internet kullanımlarınız sorun olmaktan çıkartılıyor. 50 GB interneti tam 10 mobil uygulamada dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani çözümleri de sizleri bekliyor. Paketiniz yurt dışı kullanımlarında da geçerli. BiP’ten BiP’e istediğin kadar arama-mesajlaşma-paylaşma, seçeceğiniz 10 uygulamada geçerli 50 GB(Uygulama başına 5 GB), TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar TV, Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar müzik, Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğin kadar depolama, Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete, Yaani’ye özel 5 GB internet bu tarife ile sizlere sunuluyor. 50 GB için seçebileceğiniz 10 uygulama ise şöyle:

blank

Telefonunda da yenilikler getiren Lifecell,  ekranındaki operatör ismini de değiştiriyor. Tekrar Turkcell yapmak için “IPTAL LIFECELL TR” yazıp 2200’a yollayabilir, yeniden LIFECELL TR  yazdırmak için benzer şekilde “LIFECELL TR” yazıp 2200’a gönderebilirsin. Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, 3 GB internetinizi ve sms’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Lifecell Mega Mix paketindeki aboneler aynı ek ücret kapsamında yurt dışında geçerli ülkelerde 15 GB ek internet keyfine sahip olurlar.

Sende acele et, içeriklerle dolu bu fırsatı kaçırma!

Kampanya adı

Lifecell Mega Mix

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne  500 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten  3 GB
BiP’ten BiP’e İstediğin Kadar Ara, Mesajlaş, Paylaş
Dergilikte geçerli 5 GB
Fizy 5 GB
TV+ 5 GB
Lifebox 5 GB
Yaani  5 GB
10 uygulamada geçerli 50 GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yıllık abonelikte aylık ücret  100TL
Aylık ücret  129,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

MEGAMIX YILLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yaz 2200‘e gönder

Paket İptali

IPTAL LIFECELL yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • 31.12.2019  tarihine kadar geçerlidir.
 • 11 Ocak 2019 tarihi itibarıyla kampanya ücreti 99,90 TL olacaktır.
 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1’den %18’e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 90.51 TL olacaktır.
 • 10.2018 tarihi itibarıyla Lifecell Mega Mix yıllık abonelik ücreti 89 TL olacaktır.
 • 07.2018 tarihi itibari ile bireysel Turkcell Faturalı aboneler, Lifecell Mega Mix Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV-ÖİV dahil 79TL’ye faydalanacaklardır.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 10 TL kampanya iptal bedeli yansır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet faydaları bittiğinde, kullanıma devam edilmesi durumda yurt içi her yöne internet paketinden kullanıma devam edilecektir. Bu paketin de bitmesi durumunda, uygulamalar özelinde 1kbps hız kisitina girilir ve bu hızda ücretsiz kullanım yapılır. TV+ için, istenirse TV+ ek data paketleri ile kullanıma devam edilebilir.
 • Seçilen uygulamalardaki verilen 5 GB kota müşterinin uygulama listesinden istediği uygulama ya da uygulamaları seçmesiyle aktiflenir ve paket bitiş tarihine kadar geçerlidir. Uygulama seçilmemesi durumunda müşterinin paket dahilinde yer alan Turkcell servisleri haricindeki kullanımları her yöne data paketinden düşmeye başlar.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aylık Abonelik

 • 10 Ocak 2019 tarihi itibarıyla paket fiyatı 129,90 TL’dir.
 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1’den %18’e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 100.68 TL olacaktır.
 • 10.2018 tarihi itibarıyla Lifecell Mega Mix tarifesi ücreti 99 TL olacaktır.
 • 07.2018 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, seçeceğiniz 10 uygulamada geçerli 50GB (Uygulama başına 5GB) internet, yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 3GB internet, 30GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 50GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB internet, Yaani’de geçerli 5GB internet içeren “Lifecell Mega Mix” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 89 TL olacaktır.
 • Tarifeden Turkcell bireysel faturalı aboneler faydalanabilirler.
 • Uygulamalarda geçerli internet faydaları bittiğinde, kullanıma devam edilmesi durumda yurt içi her yöne internet paketinden kullanıma devam edilecektir. Bu paketin de bitmesi durumunda, uygulamalar özelinde 1kbps hız kisitina girilir ve bu hızda ücretsiz kullanım yapılır. TV+ için, istenirse TV+ ek data paketleri ile kullanıma devam edilebilir.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.