Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Paketi – 25TL


15.01.2021
792
Turkcell / Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Paketi – 25TL

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Paketi ile Türkiye’de ilk defa 8 – 14 yaş özel bir kampanya sunulmaktadır. Teknoloji çağının gerektirdiği haktan faydalanmak isteyen çocuklarımıza güvenle sunabileceğiniz özel olarak hazırlanmış bir tarife olmaktadır. Teknolojinin korkutan yanını düşünmeden çocuklarınıza sunabileceğiniz bir paket. Turkcell yaptığı çalışmalar doğrultusunda velilerin korkmadan, alarak çocuklarına sunabileceği bir kampanyadır. Turkcell özellikle velilerin için bazı sorgulamaları ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Paket, 8 – 14 yaş grubu çocukların rahatlıkla kullanımına sunulabilecek içeriğinde Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura, Reklam ve Eğlenme gibi pek çok içeriği barındırmaktadır. Ayrıca Lifecell İlk Hattım Mini Paketinde fizy ve Dergilik uygulamaları da bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Paketine gelen müşterilerimize, Yurt İçi Her Yöne 250 Dakika ve Yurt İçi Her Yöne 100 SMS kullanım hakkı sunulacaktır. Kampanya kapsamında pakete gelen müşterilerimiz ayrıca fizy uygulamasına özel 5 GB İnternet ve Dergilik kapsamında da 5 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Paketinizde internet bulunmadığı için; ek internet paketinizin olması, wi-fi ile bağlanmanız veya Akıllı Fatura’nın iptal ederek internet kullanılması durumlarında BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz.

8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini” ile 25TL’ye her yöne 250 dk ve her yöne 100 SMS kullanabilirsin. Üstelik Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura, Reklam Engelleme ve Güvenli İnternet özellikleri ile Fizy ve Dergilik uygulamaları da pakete dahildir. BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet içerir.

Kampanya adı

Lifecell İlk Hattım Mini Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 250 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz
Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın
Dergilik’e özel 5 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun

Ücretlendirme

Taahhütlü: 25TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası kullanıp kontratın 12 fatura dönemi sonunda, Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası’nı iptal etmeniz durumunda veya Lifecell İlk Hattım işaretlemesi için kayıt sırasında sunulan bilgi ve belgelerde usulsüzlük olması durumunda müşteriler Lifecell İlk Hattım Mini paketine taşınır.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya Dijital Operatör Uygulamasından ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Başka bir paket/tarifeye geçiş yaparak iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 16 Nisan 2019 itibari ile, 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılıp, ilgili 12 fatura dönemi sonunda, kontratın iptal edilmesi durumunda ve Lifecell İlk Hattım işaretlemesi için kayıt sırasında sunulan bilgi ve belgelerde usulsüzlük olması durumunda kontratsız olan bu teklife geçilir, bunun dışında abone alımı yapılmamaktadır.
  • Hepsi Bir Arada Tarifesi altındaki Lifecell İlk Hattım Mini ile aylık yurt içi her yöne 250 DK ve yurt içi her yöne 100 SMS kullanabilirsiniz.
  • Fiyatı aylık tüm vergiler dahil 25TL’dir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • Lifecell İlk Hattım Mini ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
  • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
  • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
  • Paketinizde internet bulunmadığı için; ek internet paketinizin olması, wi-fi ile bağlanmanız veya Akıllı Fatura’nın iptal ederek internet kullanılması durumlarında BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz.
  • Ücretsiz olan Aile Profili Güvenli İnternet özelliği paketinize otomatik tanımdır ve internetteki risklerden ve zararlı içeriklerden korunmanızı sağlar. Ebeveynler dilerlerse “Dijital Operatör” uygulamasında veya turkcell.com.tr’de “Tüm İşlemler” altında “Güvenli İnternet” başlığından veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak “Aile Profili” veya “Çocuk Profili” olarak seçim yapılabilir veya iptal edilebilir. Ayrıca, sosyal medya, oyun ve sohbet tercihleri yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.