Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Kampanyası – 25TL


06.11.2020
612
Turkcell / Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Kampanyası – 25TL

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Kampanyası, Turkcell Faturalı Lifecell’den miniklere özel kampanya! 8 – 14 yaş aralığına özel olarak hazırlanan süper bir kampanyadır. Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini kampanyası ile artık biz yetişkinlerin, küçük bireylerde aklı kalmayacak. Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini kampanyası dahilinde Akıllı Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura, Reklam Engelleme ve daha fazlası Lifecell İlk Hattım’da her şey miniklerimizin emniyeti için ayrı ayrı düşünülmüştür.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Kampanyası dahilinde miniklerimiz, 8 – 14 yaşa özel Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika ve Yurt İçi Her Yöne 100 SMS’i diledikleri gibi kullanabilirler. Ayrıca Fizy ve Fizy’de geçerli 5 GB internet ile Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet pakete dahildir.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım Mini Kampanyası kapsamında, Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile paketinizdeki dakika ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam her yöne 500 dakika kullanabilirsiniz. Ek olarak, her yöne 100 SMS, BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet ve Fizy’de geçerli 5 GB içerir.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk hattım Mini kampanyasından 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası” ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir. 25TL’ye her yöne 500 dk ve her yöne 100 SMS kullanabilirsin. Üstelik Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura ve Reklam Engelleme özelliği teklife ücretsiz olarak tanımlıdır. Pakete Fizy ve Dergilik uygulamaları da dahildir. BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet içerir.

Kampanya adı

Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlanan Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
fizy ve fizy’de geçerli 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB İnternet
BiP’ten BiP’e Sınırsız Konuşma
Güvenli İnternet
Zaman Yönetimi Özelliği
Akıllı Fatura

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik  25TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir. Lifecell İlk Hattım işaretlemesi yapıldıktan sonra ebeveyn Lifecell İlk Hattım kullanıcısı için kampanyayı Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden alabilir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinde veya Digital Operatör uygulamasından ücretsiz olarak fatura kesim tarihine kadar paketinden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsin.

Paket İptali

Ebeveyn talebi ile Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden iptal edilebilir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya 31.12.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
  • 16 Nisan 2019 itibari ile, 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir.
  • Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile paketinizdeki dakikaları ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 500 dakika kullanabilirsiniz, ek olarak her yöne 100 SMS içerir.
  • Kampanyanın aylık fiyatı tüm vergiler dahil 25TL’dir.
  • Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
  • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
  • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
  • Paketinizde internet bulunmadığı için; ek internet paketinizin olması, wi-fi ile bağlanmanız veya Akıllı Fatura’nın iptal ederek internet kullanılması durumlarında BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz.
  • Paketinize tanımlı Aile Profili Güvenli İnternet, internetteki risklerden ve zararlı içeriklerden korunmanızı sağlar. Ebeveynler dilerlerse “Digital Operatör” uygulamasında veya turkcell.com.tr’de “Tüm İşlemler” altında “Güvenli İnternet” başlığından veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak “Aile Profili” veya “Çocuk Profili” olarak seçim yapılabilir veya iptal edilebilir. Ayrıca, sosyal medya, oyun ve sohbet tercihleri yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.