Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyası – 29TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

23.04.2019
45

Açıklama

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyası, 8 – 14 yaş arasına özel ilk 2 GB İnternet içeren tarifesidir. Teknoloji çağında bulunuyoruz, çocuklarımızda teknolojiden faydalanmak istiyor fakat ebeveyn olarak dijital dünyanın içeriklerinden korkuyoruz. Turkcell yaptığı çalışmalar doğrultusunda biz ebeveynleri biraz olsun rahatlatan kampanyalar hazırladı! Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyası ile 8 – 14 yaşa özel Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura, Reklam Engelleme ve daha fazlası Lifecell İlk Hattım’da çocuklarımıza özel olarak hazırlanmıştır.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyası dahilinde Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam Yurt İçi Her Yöne 2 GB Cepten İnternet kullanabilirsiniz, Yurt İçi Her Yöne 500 dakika ve Yurt İçi Her Yöne 100 SMS içeriğinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyasından aylık olarak, Lifecell İlk Hattım ile aylık Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cepten İnternet, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika ve Yurt İçi Her Yöne 100 SMS kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB kampanyası dahilinde aşağıdaki içeriklerden de faydalanabilirsiniz.

BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Dergilik’e özel 5 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyasından yıllık abone olarak 16 Nisan 2019 itibari ile 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yapabilirler.

Turkcell Faturalı Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyasından aylık olarak, 16 Nisan 2019 itibari ile 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yapabilirler.

Kampanya adı

Lifecell İlk Hattım 2 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 2 GB Cep Mobil İnternet
fizy ve fizy’de geçerli 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB İnternet
BiP’ten BiP’e Sınırsız Konuşma
Güvenli İnternet
Zaman Yönetimi Özelliği
Akıllı Fatura

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 2 GB 29TL
Aylık Abonelikler İçin 1 GB 29TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir. Lifecell İlk Hattım işaretlemesi yapıldıktan sonra ebeveyn Lifecell İlk Hattım kullanıcısı için kampanyayı Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden alabilir.

Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası kullanıp kontratın 12 fatura dönemi sonunda, Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası’nı iptal etmeniz durumunda veya Lifecell İlk Hattım işaretlemesi için kayıt sırasında sunulan bilgi ve belgelerde usulsüzlük olması durumunda müşteriler Lifecell İlk Hattım paketine taşınır.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya Dijital Operatör Uygulaması’ndan ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Ebeveyn talebi ile Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden iptal edilebilir.

Başka bir paket/tarifeye geçiş yaparak iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • 16 Nisan 2019 itibari ile, 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir.
 • Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 2 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 500 dakika ve her yöne 100 SMS içerir.
 • Kampanyanın aylık fiyatı tüm vergiler dahil 29TL’dir.
 • Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Üstelik Dergilik’te çocuk kategorisinden 3 dergi indirirseniz aylık her yöne 1 GB hediye! Her 30 günde 1 kez yararlanabilirsiniz.

Aylık Abonelik

 • 16 Nisan 2019 itibari ile, 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası”ndan ebeveynin her bir çocuğu için ebeveynin üzerine olan bir Bireysel faturalı ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılıp, ilgili 12 fatura dönemi sonunda, kontratın iptal edilmesi durumunda ve Lifecell İlk Hattım işaretlemesi için kayıt sırasında sunulan bilgi ve belgelerde usulsüzlük olması durumunda kontratsız olan bu teklife geçilir, bunun dışında abone alımı yapılmamaktadır.
 • Hepsi Bir Arada Tarifesi altındaki Lifecell İlk Hattım ile aylık yurt içi her yöne 1 GB internet, yurt içi her yöne 500 dk ve yurt içi her yöne 100 SMS kullanabilirsiniz.
 • Fiyatı aylık tüm vergiler dahil 29TL’dir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Lifecell İlk Hattım ile sunulan uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • fizy başlangıç üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz. Paketinizdeki internet bittikten sonra; ek internet paketinizin olması, wi-fi ile bağlanmanız veya Akıllı Fatura’nın iptal ederek internet kullanılması durumlarında BiP’ten BiP’e sınırsız konuşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.