Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası – 19TL


30.11.2020
400
Turkcell / Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası – 19TL

Turkcell Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası ile yeni abonelerimize hoş geldin diyoruz. Turkcell Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası kapsamında, Turkcell ailesine Hoş Geldiniz diyor ve sizler için hazırlanmış olan Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyasını sunuyoruz. Turkcell Mağazalarına gelerek Faturalıya yeni geçiş yapan abonelerimiz için hazırlanan kampanya doğrultusunda, sunulan ek paket aylık bol GB içeren Kaçmaz Paketler Ek 5 GB satışa sunulmuş bulunmaktadır. Turkcell’e yeni gelen müşterilerimizin faydalanabileceği oldukça avantajlı olarak sunulan ek paket kampanyası siz değerli abonelerimiz için hazırlanmış bulunmaktadır. Turkcell Faturalı Ek Kaçmaz Paketler 5 GB Kampanyası ile internetiniz hiç bitmesin.

Turkcell Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası kapsamında abonelerimiz paketi satın almaları halinde tarifelerine ek olarak Yurt İçi Her Yöne kullanımlarda geçerli 5 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Satın alınan Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası 30 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Turkcell Faturalı Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası, Turkcell Faturalıya yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan geçerek son 90 günde gelen abonelerimiz için sunulacaktır. Turkcell Faturalı Kaçmaz Paketler Ek 5 GB Kampanyası, Turkcell Mağazaları ya da müşteri hizmetlerinden satın alınabilmektedir. Turkcell Faturalı Kaçmaz Ek 5 GB Kampanyasından SMS ile satın alma işlemini gerçekleştirmek için KACMAZ 5GB yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Turkcell Faturalı müşterilerimizden Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyasından faydalanan, iptal etmediği müddetçe 12 ay boyunca her ay düzenli olarak yenilenerek kullanmaya devam edeceklerdir.

Kampanya adı

Kaçmaz Ek Paketler 5 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 19TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Katılım

Kampanyaya lansman tarihinden itibaren yeni tesis ya da numara taşıma yaparak faturalıya yeni gelen bireysel ses müşterileri Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetlerinden satın alabilirler. SMS ile katılım için KAÇMAZ5GB yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kampanya kapsamındaki ek paketlerden kazandığınız faydaların kalan miktarını ve geçerlilik süresini KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptali

IPTAL KACMAZ5GB yazıp 2200’a göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak veya Dijital Operatör uygulamasından iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • 03.2020 tarihi itibariyle 5GB içeren Kaçmaz 5GB ve paketi sunulacaktır. Paketlerin fiyatı 19TL (Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir).
  • 03.2020 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek Turkcell Faturalıya gelen bireysel ses aboneleri faydalanabilir.
  • 03.2020 itibariyle SMS, web ve DO’dan satışa açılacaktır. SMS ile satın almak için KACMAZ 5GB yazıp 2200’a atabilirsiniz.
  • Paketler müşteriler iptal etmezse 12 ay boyunca aylık olarak yenilenir. Paketler Turkcell Mağazalarından ve Çağrı merkezinden alınabilir.
  • Paket içeriği bittiğinde devam eden kullanımlar tarifeden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya lansman tarihinden itibaren yeni tesis ya da numara taşıma yaparak faturalıya yeni gelen bireysel ses müşterileri Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetlerinden satın alabilirler.
  • Lansman tarihi itibariyle yeni tesis ya da numara taşıma yaparak faturalıya yeni gelen bireysel ses müşterileri Turkcell mağazalarından ve müşteri hizmetlerinden satın alabilirler.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.