Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası


14.02.2019
677
Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava İnternet kazanma şansını sende yakala! Turkcell’e gelen kazanmaya devam ediyor. Turkcell’in Faturalı tarifelerinden kendinize uygun olanı seçin. Turkcell Faturalı olarak seçtiğiniz tarifeye ilave olarak her ay (12 Ay Boyunca) 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet kazanın. Hattını Turkcell Faturalıya taşıyan ve yeni hat alarak Turkcell Faturalıya gelen tüm müşterilerimizin faydalanabileceği bir kampanyadır. Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell’i olmak için sizleri Türkcell mağazalarımıza bekliyoruz.

Turkcell Haydi Gel Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Haydi Gel Kampanyasından faydalanabilmek için hattınızı Turkcell Faturalıya taşımak ya da yeni hat alarak Turkcell Faturalıya geçiş işlemi yaparak işleme başlamanız gerekmektedir. Gerekli kriterleri sağlamanız takdirde hattınıza her ay ( 12 Ay Boyunca) düzenli olarak 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet yüklemesi yapılacaktır. Turkcell Haydi Gel Kampanyasından 13.12.2018 tarihi itibarıyla, son 90 gün içinde Turkcell Faturalıya numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler kampanyadan faydalanır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Turkcell Haydi Gel Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Haydi Gel Kampanyasına Katılmak için kampanya tarihleri arasında numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell bireysel faturalı ses müşterisi olmanız gerekir, abonelik yaptığınız kampanya fiyatı 49TL ve üzeri ise aylık 3GB, 49TL altında ise aylık 1GB hediye otomatik hattınıza tanımlanır. Kampanya kapsamında sunulan ek internet faydası 12 ay boyunca aylık devam eder.

Turkcell Haydi Gel Kampanyasına Katılım

Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazalarımıza bekliyoruz.

Turkcell Haydi Gel Kampanyası Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Turkcell Haydi Gel Kampanya İptal

Kampanyayı müşteri hizmetleri veya Turkcell Mağazalarından iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 12.2018 tarihi itibarıyla, son 90 gün içinde Turkcell Faturalı’ya numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır.
  • Kampanya kapsamında, kriterleri sağlayan müşterilere 49TL ve üzeri tekliflere geldiklerinde aylık 3GB ek internet, 49TL’den düşük ücretli tekliflere geldiklerinde aylık ek 1GB internet sunulur. Kampanya kapsamında sunulan ek internet faydası 12 ay boyunca aylık devam eder. Detaylı teklif listesi sıkça sorunlan sorulara eklenmiştir. (Kampanya içeriği ve özellikleri, hedef kitlesi, hizmetten yararlanmak için gerekli özel şartlar nelerdir?)
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.
  • Müşteriler hediye 1GB ya da 3GB faydasından en fazla 1 kez yararlanabilir.
  • Faydayı iptal etmek için Turkcell mağazalarından ve müşteri hizmetlerinden destek alınabilir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.