Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası – 75,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00
Loading...

04.12.2019
170
Turkcell / Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası – 75,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası ile gençlerimize beklediklerinden de fazlasını sunan avantajlar burada sizleri beklemektedir. Turkcell kalitesi ve geniş içeriklere sahip tarife arayan 25 yaş ve altı gençlerimiz doğru yerdesiniz. Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası ile Zengin içerikli GNÇ+ Ultra Fırsat Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini sürün! Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası siz gençlerimize internet dünyasının sonsuz içeriklerini sizlere sunuyoruz.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyasından Yıllık olarak yararlanmak isteyen müşterilerimiz, GNÇ+ Ultra Fırsat  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14 GB internet (7 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram’da geçerli 2 GB, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içeriğinden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyasından Aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise GNÇ+ Ultra Fırsat Paketi, 7 GB internet (3,5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir. GNÇ+ Ultra Fırsat Paketi yalnızca GNÇ+ Ultra Fırsat Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternetin Keyfini Çıkarın
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu seninle
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın .
 • lifebox’ta 10 GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5 GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ+ Ultra Fırsat 14 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 14 GB İnternet
Turkcell Yönüne Sınırsız Görüşme
Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte Aylık Ücret 14 GB İnternet 75,90TL
Aylık Abonelik Ücreti 7 GB İnternet 75,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

GULTRAFIRSAT yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Paketten yalnızca GNÇ+ Ultra Fırsat Kampanyası sona eren veya kampanyasını iptal eden müşteriler yararlanabilir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ+ Ultra Fırsat  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14 GB internet (7 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram’da geçerli 2 GB, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin GNÇ+ Ultra Fırsat Kampanyası boyunca aldıkları hizmetlerin aylık bedeli 50 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilirler; GNÇ 8 GB, GNÇ 4 GB, GNÇ 12 GB, GNÇ 16 GB, GNÇ Plus Ses, GNÇ Full, GNÇ Eko, GNÇ Star, GNÇ Süper Eko, GNÇ Star Eko

Aylık Abonelik

 • GNÇ+ Ultra Fırsat Paketi, 7 GB internet (3,5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir.
 • GNÇ+ Ultra Fırsat Paketi yalnızca GNÇ+ Ultra Fırsat Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.
 • Paketten yalnızca GNÇ+ Ultra Fırsat Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.