Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası – 74,90TL


18.09.2020
1.108
Turkcell / Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası – 74,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası ile gençlerimize beklediklerinden de fazlasını sunan avantajlar burada sizleri beklemektedir. Turkcell kalitesi ve geniş içeriklere sahip tarife arayan 25 yaş ve altı gençlerimiz doğru yerdesiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası ile Zengin içerikli GNÇ Ultra Fırsat Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini sürün! Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyası siz gençlerimize internet dünyasının sonsuz içeriklerini sizlere sunuyoruz.

Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyasından Yıllık olarak yararlanmak isteyen müşterilerimiz, GNÇ Ultra Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram’da Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 5 GB içeriğinden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Kampanyasından Aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise GNÇ Ultra Fırsat Paketi, 7 GB internet her yöne 1000 dakika, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren GNÇ Ultra Fırsat paketi sunulacaktır.

Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Ultra Fırsat 14 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternetin Keyfini Çıkarın
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu seninle
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın .
 • lifebox’ta 10 GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5 GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Ultra Fırsat 14 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 14 GB İnternet
Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte Aylık Ücret 14 GB İnternet 74,90TL
Aylık Abonelik Ücreti 7 GB İnternet 89,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

GNCFIRSATPRO yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.

Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Ultra Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14 GB her yöne geçerli internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS kullanabilirsiniz. 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.
 • GNÇ Ultra Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 74,90TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen, 25 yaş ve altındaki müşteriler faydalanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 08.2019 tarihi itibarıyla Yeni Genç Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 250 SMS ve 7GB internet, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “GNÇ Fırsat Pro paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 89,90TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelen 25 yaş ve altındaki müşteriler yararlanabilir.
 • Uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.