Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası – 59,90TL


18.09.2020
836
Turkcell / Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası – 59,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası genç müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklı kampanyalarımız arasındadır. 25 Yaş ve altı tüm gençlerimizin dilediği gibi yararlanabileceği Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanya kendilerini beklemektedir. 25 Yaş ve altı GNÇ Süper Fırsat Kampanyasından yararlanmak için en yakın Turkcell bayilerimize davet ediyoruz. Faturalı Zengin içerikli GNÇ Süper Fırsat Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanyasından Yıllık olarak yararlanmak isteyen müşterilerimiz, GNÇ Süper Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet, 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB interne içeriğinden diledikleri gibi yararlanabilmektedir. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Kampanyasından Aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise GNÇ Süper Fırsat Paketi, her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “GNÇ Fırsat Super paketi” sunulacaktır.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper Fırsat 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternetin Keyfini Çıkarın
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu seninle
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkartın
 • lifebox’ta 10 GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5 GB internet
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Süper Fırsat 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 10 GB İnternet
Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte Aylık Ücret 10 GB İnternet 59,90TL
Aylık Abonelik Ücreti 5 GB İnternet 69,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

GNCFIRSATSUPER yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Süper Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB her yöne geçerli internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS kullanabilirsiniz. 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.
 • GNÇ Süper Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 59,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen, 25 yaş ve altındaki müşteriler faydalanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Aylık Abonelik

 • 08.2019 tarihi itibarıyla Yeni Genç Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 250 SMS ve 5 GB internet, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “GNÇ Fırsat Super paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 69,90 TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelen 25 yaş ve altındaki müşteriler yararlanabilir.
 • Uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.