Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası – 60,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50
Loading...

04.12.2019
162
Turkcell / Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası – 60,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanyası genç müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklı kampanyalarımız arasındadır. 25 Yaş ve altı tüm gençlerimizin dilediği gibi yararlanabileceği Turkcell Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanya kendilerini beklemektedir. 25 Yaş ve altı GNÇ+ Süper Fırsat Kampanyasından yararlanmak için en yakın Turkcell bayilerimize davet ediyoruz. Faturalı Zengin içerikli GNÇ Süper Fırsat Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanyasından Yıllık olarak yararlanmak isteyen müşterilerimiz, GNÇ+ Süper Fırsat  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet (5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram’da geçerli 2 GB, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içeriğinden diledikleri gibi yararlanabilmektedir. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB Kampanyasından Aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise GNÇ+ Süper Fırsat Paketi, 5 GB internet (2,5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğini istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. GNÇ+ Süper Fırsat Paketi yalnızca GNÇ+ Süper Fırsat Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Fırsat 10 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ+ Fırsat 10 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ+ Fırsat 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternetin Keyfini Çıkarın
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu seninle
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkartın
 • lifebox’ta 10 GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5 GB internet
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ+ Süper Fırsat 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 10 GB İnternet
Turkcell Yönüne Sınırsız Görüşme
Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte Aylık Ücret 10 GB İnternet 60,90TL
Aylık Abonelik Ücreti 5 GB İnternet 60,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

GSUPERFIRSAT yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

GSUPERFIRSAT AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ+ Süper Fırsat  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet (5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram’da geçerli 2 GB, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin GNÇ+ Süper Fırsat Kampanyası boyunca aldıkları hizmetlerin aylık bedeli 45 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilirler; GNÇ 8 GB, GNÇ 4 GB, GNÇ 12 GB, GNÇ Full, GNÇ Eko, GNÇ Süper Eko

Aylık Abonelik

 • GNÇ+ Süper Fırsat Paketi, 5 GB internet (2,5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir.
 • GNÇ+ Süper Fırsat Paketi yalnızca GNÇ+ Süper Fırsat Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.
 • Paketten yalnızca GNÇ+ Süper Fırsat Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.