Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketi – 49TL


27.12.2020
214
Turkcell / Faturalı GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketi – 49TL

Turkcell Faturalı GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketi, Turkcell genç abonelerine yönelik olarak yepyeni çalışmaları ile karşılarında bulunuyor. Turkcell Faturalı GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketi ile birlikte 25 yaş altı abonelerine özel olarak hazırlanmış GNÇ Paketleri ve içerikleri ile birlikte gençlerimizi her açıdan uçurmayı amaçlıyor. Turkcell güncel teknolojiden ödün vermeden gerçekleştirdiği çalışmalarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek karşımıza içeriği gerçekten reddedilemeyecek avantajlarla dolu kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kampanyalardan sadece bir tanesi de Turkcell GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketi olmaktadır. Turkcell tarafından hazırlanan Turkcell GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Paketine geçiş işleminizi tamamlamak için Turkcell hat sahibi ya da kullanıcısı olmanız durumunda, 25 yaş ve altı olarak son 90 gün içerisinde belirtilen işlemlerden bir tanesini yapmış olmanız gerekmektedir. Belirtilen işlemler ise yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirerek ve Hazır Kart’a bulunurken ödeme tipini değiştirmek kaydı ile Turkcell Faturalıya gelen ve taahhüt işlemi veren aboneler faydalanabileceklerdir. Abonelerimiz belirtilen işlemleri uygulamaları durumunda ilk ay geçerli olacak tarifelerine ek 20 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Pakete geçiş yapan abonelerimize özel ek ücret karşılığında yurt dışında da kullanım hakkı verilmektedir.

Turkcell GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Yıllık Paketine gelen abonelerimize; Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Yurt İçi Her Yöne 4 GB İnternet ve Seçili Oyunlarda Geçerli 7 GB + EBA’da kullanabilecekleri 3 GB internet kullanım hakkı verilecektir. Ayrıca tarifeye geçiş yapan abonelerimiz için ilk ay kullanabilecekleri 20 GB Bedava İnternet kullanım hakkı da verilecektir.

Turkcell GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Aylık Paketine gelen abonelerimize; Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Yurt İçi Her Yöne 4 GB İnternet ve Seçili Oyunlarda Geçerli 7 GB İnternet + EBA’da kullanabilecekleri 3 GB internet kullanım hakkı verilecektir. Ayrıca tarifeye geçiş yapan abonelerimiz için BİP yönünde kullanabilecekleri 30 GB İnternet kullanım hakkı da verilecektir.

Turkcell GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB Aylık Paketine gelerek abonelere yönelik olarak sunulacak ekstra içerikler aşağıda belirtilmiştir.

 • BiP’e özel sınırsız internet ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun!
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Sosyallesen Ben 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 4 GB İnternet
Oyunlarda ve Sosyal Medya Geçerli 7 GB İnternet
EBA’da Geçerli 3 GB İnternet
İlk Ay Geçerli Ekstra 20 GB İnternet
BİP Yönüne Geçerli 30 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik Aylık Ücret 4 GB İnternet 49TL
Aylık Abonelik Ücreti 4 GB İnternet 69TL

Pakete Kayıt

 • GNCSOSYALLESENBEN yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetlerinden ve Turkcell Mağazalarından katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 • KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya Dijital Operatör’den ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

 • Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL GNCSOSYALLESENBEN yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

Yıllık Abonelikler

 • 12.2020 tarihi itibari ile hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altında olup son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalıya gelen bireysel Turkcell faturalı ses hattı müşterileri GNÇ Sosyallesen Ben Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV-ÖİV dahil 49TL’ye faydalanacaklardır.
 • Müşteriler bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzattıkları, yeni kontrata geldikleri, kalan ay kadar üst pakete geçiş yaptıkları durumlarda ilk ay kullanabilecekleri 20GB paketi aktiflenir.
 • Müşteriler 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere bu faydayı alabilirler.
 • Kontratın ilk ayında geçerli olan 20GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
 • Bu müşteriler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
 • Kampanya bitiminde müşteriler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

 Aylık Abonelikler

 • 12.2020 tarihi itibarıyla Yeni Genç Tarife altında, yurt içi her yöne 1000 DK, yurt içi her yöne 250 SMS ve 4 GB yurt içi internet kullanımı, sesli ve görüntülü aramalar dışında WhatsApp uygulamasında yaptıkları kullanımlarda geçerli sınırsız internet, BiP uygulamasında geçerli 30GB, Facebook/Twitter/Youtube ve Instagram uygulamalarının tümünde geçerli olan toplam 7 GB internet, Dergilik Midi paketi ve bu uygulamada geçerli 1 GB internet ve EBA yönüne 3GB internet içeren “GNÇ Sosyallesen Ben” paketi sunulacaktır.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 69 TL olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu dakika için 6sn, internet için 1KB’dır.
 • Paket içerisindeki 250 SMS, MMS olarak da kullanılabilir.
 • 7GB faydaya reklam gösterimleri dahil değildir.
 • Paketten bu tarih itibari ile yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalıya gelen 25 yaş ve altındaki ses hattı müşterileri ve GNÇ Sosyallesen Ben Yıllık Abonelik Kampanyası’nın bitimi ile gelen müşteriler yararlanabilir.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.