Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyası – 49,90TL


18.09.2020
796
Turkcell / Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyası – 49,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyası zengin içerikli avantajlardan faydalanmak isteyen ama cep yakmasın diyen tüm müşterilerimizi buraya çağırıyoruz. Kaliteli operatör olarak Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyası tam olarak sizler için! Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB kampanyasından 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilirler. Turkcell kalitesi olsun ama içeriği de zengin olsun diyorsanız hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza bekliyoruz.

Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyasına Yıllık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz, GNÇ Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Kampanyasını Aylık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz ise GNÇ Fırsat Paketi, 3 GB internet her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “GNÇ Fırsat paketi” sunulacaktır.

Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Fırsat 6 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternetin Keyfini Çıkarın
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu seninle
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’ta 10GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Fırsat 6 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 6 GB İnternet
Turkcell WiFi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun
Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte Aylık Ücret 6 GB İnternet 49,90 TL
Aylık Abonelik Ücreti 3 GB İnternet 64,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

GNCFIRSATMIDI yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB her yöne geçerli internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS kullanabilirsiniz. 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.
 • GNÇ Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 49,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen, 25 yaş ve altındaki müşteriler faydalanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 08.2019 tarihi itibarıyla Yeni Genç Tarifesi altında, yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 250 SMS ve 3 GB internet, BiP’te geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “GNÇ Fırsat Midi paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 64,90 TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
 • Uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler:
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.