Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Fırsat Midi 5 GB Kampanyası – 30TL


02.08.2020
570
Turkcell / Faturalı Fırsat Midi 5 GB Kampanyası – 30TL

Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB Kampanyası, Hazırkart’tan faturalı tarifelerine geçmek isteyeceği oldukça cazip bir kampanya ile karşınıza olmaktayız. Turkcell kalitesi ile tanışan ve Turkcell Faturalı tarifelerine geçmek isteyen müşterilerimizi bekliyoruz. Turkcell Faturalı kalitesine geçiş yaparak içeriği oldukça geniş tarifeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Hazırkart’tan, Turkcell Faturalı Fırsat Midi aylık ya da yıllık tarifesine geçiş yapmak olacaktır. Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca “Akıllı Durma Özelliği” içeriğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. İçerikten faydalanabilmek için Akıllı Fatura Kampanya başvurusunda bulunmalarına gerek olmamaktadır. Tarifenizin bir diğer ekstra özelliği ise tarifeden memnun kalmaz iseniz ilk 3 Ay içerisinde ücretsiz olarak Hazırkart’a dönme hakkı bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB Paketine Aylık olarak gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 2,5 GB internet, Dergilikte geçerli 1GB internet içeriğinden diledikleri gibi faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Fırsat Midi 2,5 GB Paketinden yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.

Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB Paketine Yıllık olarak gelen müşterilerimiz de, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet kullanabilirler. Yurt İçi Her Yöne 1000 dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içeriğinden faydalanabilirler. Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB Paketine son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Fırsat Midi 5 GB Kampanyası,

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cepten İnternet
Akıllı Fatura Durma Özelliği
İlk 3 Ay Ücretsiz Hazırkart’a Dönme Hakkı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya yeni abone alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 30,00TL 5 GB
Taahhütsüz: 44,90TL 2,5 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden, SMS ile veya Hesabım’dan katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri arayarak veya Turkcell Mağazalarına başvurarak iptal ettirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Faturalı Fırsat Midi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içerir.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet içermektedir.
 • 04.2020 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde HazırKart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen ses hattı abonelerinin “Faturalı Fırsat Midi Kampanyası”ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca ana tarife paketindeki yurtiçi internet faydası ikiye katlanacaktır.
 • 04.2020 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelen tüm aboneler kampanyaya katılabilirler.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Aylık Abonelik

 • 07.2019 tarihi itibariyle yurtiçi her yöne 1000dk, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 2.5GB internet, Dergilikte geçerli 1GB internet, içeren “Faturalı Fırsat Midi paketi” sunulmaktadır.
 • Paketten yalnızca Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses müşterileri yararlanabilecektir.
 • Dergilik servis üyeliği ve uygulamada geçerli 1 GB internet ile istediğiniz kadar dergi & gazete.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

 

blank

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.