Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası – 113TL


12.01.2019
677
Turkcell / Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası – 113TL

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası, iki ülkeyi birleştiren süper bir kampanya! Yurt dışında yaşıyorsanız, Türkiye’de arayacak eşiniz dostunuz çoksa tam aradığınız kampanya Lifecell One Full 12 Ay! İster faturalı hat kullanın isterseniz faturasız kampanyaya herkes katılım sağlayabilecektir. Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası, yaşadığınız ülkede kullandığınız numaran ile Turkcell numaranız artık aynı anda BİP’te. Turkcell sim kartınızın telefonunuzda takılı olmasa bile Turkcell numaranızla arama yapıp, çağrı alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun paket Lifecell One dünyasının tadını doyasıya çıkarın.

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Kampanyası, BiP uygulaması üzerine tanımlayacağınız Turkcell’e ait Bireysel hattınız ile Türkiye yönünde çok avantajlı fiyatlarla arama ve aranma hizmetidir. Bu hizmetle, Türkiye dışı bir operatörden almış olduğunuz ana hattınız ile birlikte aynı telefon üzerinden 2. Numaranızla Türkiye’yi arayabilir ve aranabilirsiniz. Üstelik hattınız servis aboneliğiniz süresince yükleme yapılmadığı için asla kapanmaz. Böylelikle Turkcell numaranızı da korumuş olursunuz.

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası, yaşadığınız ülkeden Türkiye’yi  BiP ile doya doya arayın ve sınırsız aranın! Turkcell sim kartın takılı olmasa da BİP’ten Türkiye aramaların için 12 ay geçerli her yöne 2000 dakika ile doya doya konuş. Bunun için kendi ülkende kullandığın numara üzerinden BiP’e kayıt ol, BiP’ten Profil>Ayarlar>Arama ayarları altındaki menüden İkinci numaramı BiP’te kullan seçeneğini açarak artık Turkcell numaranı BiP üstünden kullanmaya başlayabilirsin. Hem paketindeki Türkiye yönüne BiP dakikaları kullanıp hem de Türkiye’den Turkcell numarana gelen çağrıları BiP üzerinden cevaplayabilirsin.

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 12 Ay Kampanyası ile dünyanın neresinde olursanız olun,  Turkcell hattınız kapanmasın. Öyle ki Türkiye seyahatlerinde ve ülkene döndüğünde rahatça kullan diye Lifecell One ile Turkcell hattın 15 ay boyunca kapanmayacak. Üstelik 15 ay boyunca hattına yükleme yapman da gerekmiyor.

Kampanya adı

Lifecell One Full 12 Ay

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

Fayda Yönü İçeriği
Bip’ten Türkiye yönüne Arama** Yıllık: 2000 Dakika 
Türkiye’de geçerli faydaları kullanmak için Turkcell sim kartınızı telefonunuza takınız
**Kendi ülkenizde(yurt dışında) kullandığınız numara üzerinden BiP’e girin, Turkcell hattınızı 2.numara olarak tanımlatarak BiP dakikalarınızı kullanmaya başlayın.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Faturalı – Faturasız Aylık 113TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Yurt dışına çıkışınızı gerçekleştirmeden önce Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Lifecell One aboneliği, İkinci Numara üzerinden gerçekleşmektedir.

Paket İptali

Paket bitim tarihinde otomatik yenilenmeyecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 15 Aralık 2019 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Lifecell One servisi sayesinde BiP’e tanımlanacak ikinci numara ile BiP üzerinden arama yapılabilecek, aramalar karşılanabilecek.
 • Lifecell One aboneliği, İkinci Numara üzerinden gerçekleşmektedir.
 • Paketten bireysel, ön ödemeli / faturalı hat sahibi olan aboneler, paketin bedeli karşılığında faydalanabileceklerdir.
 • Abonelik başlangıcı sonrası, İkinci Numara’ya ait SIM Kart deaktif olup, aramalar Birinci Numara üzerinden yönetilecek.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara üzerinden arama Birinci Numara’daki BiP uygulaması üzerinden yapılmaktadır. BiP içerisindeki Aramalar bölümünden kişi seçerek ya da aranmak istenen numara tuşlanarak Arama ikonuna tıklandığı zaman hangi numaradan (Birinci ya da İkinci Numara seçimi yapılıp) arama işlemi gerçekleştirilir.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara ile yapılacak aramalar BiP’ten Her Yöne Aramadır. Aranan kişide BiP olması zorunlu olmayıp, şebeke araması yapılmaktadır. BiP üzerinden İkinci Numara ile yapılan aramalar İkinci Numara’nın tarife ya da paketinden ücretlendirilmektedir.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara’ya doğru yapılacak aramalar BiP üzerinden karşılanacaktır. Arayan kişide BiP yüklü olmasına gerek yoktur. Paketten bireysel, ön ödemeli / faturalı hat sahibi olan aboneler, paketin bedeli karşılığında faydalanabileceklerdir.
 • Paketteki dakika kullanım hakları bittiğinde ya da paket süresi dolduğunda, BiP 2.numara servisini arama yapmak için kullanamaz.
 • Paket kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket bitim tarihinde otomatik yenilenmeyecektir.
 • Paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, aboneler bu paketi tekrar alabilirler.
 • Paket dahilindeki Bip’te 2. Numara’da geçerli dakikalar ile arama yapılabilmesi için abonenin aktif bir internet bağlantısı bulunması gerekir. Bip’te 2. Numara üzerinden yapılan aramalarda tüketilen internet kullanımları pakete dahil olmayıp, abonenin yurt dışında kullandığı aktif internet bağlantısı (data paketi veya wifi) üzerinden tüketim yapılacaktır.
 • Paket dahilindeki BiP dakikaları aslında data paketidir ve dakika karşılığı olarak vaat edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki faydanın ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları paketten çıkarmak, paket hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • Paket süresi dolduğunda kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki ses faydası sadece BiP’te 2.numara özelliği ile Türkiye her yöne çağrılarda kullanılabilir.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dâhildir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Yurt dılıbdakşi numaram ile bip e kayıt oldum ama bip te ayarlar dan arama ayarları yok.. Turkcell hattıyla yapıyorum ondan arama ayarları çıkıyor.. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Uygulamayı iki şekilde indirebilirsiniz.
   BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak veya
   Appstore, Appmarket ve Google Play’den indirebilirsiniz.
   BiP’i bilgisayarınızdan veya tabletinizden de bipweb.com adresi üzerinden kullanabilirsiniz.
   İndirme gerçekleştikten sonra uygulamayı açıp telefon numaranızı girebilirsiniz. Ardından size gelen şifreyi girerek
   kullanmaya başlayabilirsiniz.