Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası – 38TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

14.01.2019
548
Turkcell / Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası – 38TL

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası, iki ülkeyi birleştiren mükemmel kampanya. Yurt dışında yaşıyorsanız Türkiye’de sürekli aradığınız yakınlarınız varsa kampanya tam sizler için. Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası avantajıyla üstelik yaşadığın ülkede kullandığın numaran ile Turkcell numaran artık aynı anda BİP’te olabiliyor. Avantajları bununla da bitmiyor Turkcell SIM kartınız telefonunda takılı olmasa bile Turkcell numaranla arama yapıp, çağrı alabilirsin. Sizde hemen Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Ful 1 Ay Kampanyasına gelin Lifecell One dünyasının tadını çıkartmaya başlayın.

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası BiP uygulaması üzerine tanımlayacağınız Turkcell’e ait Bireysel hattınız ile Türkiye yönünde çok avantajlı fiyatlarla arama ve aranma hizmetidir. Bu hizmetle, Türkiye dışı bir operatörden almış olduğunuz ana hattınız ile birlikte aynı telefon üzerinden 2. Numaranızla Türkiye’yi arayabilir ve aranabilirsiniz. Üstelik hattınız servis aboneliğiniz süresince yükleme yapılmadığı için asla kapanmaz. Böylelikle Turkcell numaranızı da korumuş olursunuz.

Turkcell Faturalı – Faturasız Lifecell One Full 1 Ay Kampanyası ile yaşadığınız ülkeden Türkiye’yi BiP ile doya doya ara ve sınırsız aranın. Turkcell sim kartınız takılı olmasa da BİP’ten Türkiye aramaların için 1 ay geçerli her yöne 500 dakika ile doya doya konuşun. Bunun için kendi ülkenizde kullandığın numara üzerinden BiP’e kayıt olun, BiP’ten Profil>Ayarlar>Arama ayarları altındaki menüden İkinci numaramı BiP’te kullan seçeneğini açarak artık Turkcell numaranzıı BiP üstünden kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem paketindeki Türkiye yönüne BiP dakikaları kullanıp hem de Türkiye’den Turkcell numaranıza gelen çağrıları BiP üzerinden cevaplayabilirsin.

Kampanya adı

Lifecell One Full 1 Ay

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

Fayda Yönü İçeriği
Bip’ten Türkiye yönüne Arama**   Aylık: 500 Dakika 
Türkiye’de geçerli faydaları kullanmak için Turkcell sim kartınızı telefonunuza takınız
**Kendi ülkenizde(yurt dışında) kullandığınız numara üzerinden BiP’e girin, Turkcell hattınızı 2.numara olarak tanımlatarak BiP dakikalarınızı kullanmaya başlayın.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Faturalı – Faturasız Aylık 38 TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Yurt dışına çıkışınızı gerçekleştirmeden önce Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Lifecell One aboneliği, İkinci Numara üzerinden gerçekleşmektedir.

Paket İptali

Paket bitim tarihinde otomatik yenilenmeyecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 15 Aralık 2019 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Lifecell One servisi sayesinde BiP’e tanımlanacak ikinci numara ile BiP üzerinden arama yapılabilecek, aramalar karşılanabilecek.
 • Lifecell One aboneliği, İkinci Numara üzerinden gerçekleşmektedir.
 • Paketten bireysel, ön ödemeli / faturalı hat sahibi olan aboneler, paketin bedeli karşılığında faydalanabileceklerdir.
 • Abonelik başlangıcı sonrası, İkinci Numara’ya ait SIM Kart deaktif olup, aramalar Birinci Numara üzerinden yönetilecek.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara üzerinden arama Birinci Numara’daki BiP uygulaması üzerinden yapılmaktadır. BiP içerisindeki Aramalar bölümünden kişi seçerek ya da aranmak istenen numara tuşlanarak Arama ikonuna tıklandığı zaman hangi numaradan (Birinci ya da İkinci Numara seçimi yapılıp) arama işlemi gerçekleştirilir.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara ile yapılacak aramalar BiP’ten Her Yöne Arama’dır. Aranan kişide BiP olması zorunlu olmayıp, şebeke araması yapılmaktadır. BiP üzerinden İkinci Numara ile yapılan aramalar İkinci Numara’nın tarife ya da paketinden ücretlendirilmektedir.
 • Abonelik sonrası İkinci Numara’ya doğru yapılacak aramalar BiP üzerinden karşılanacaktır. Arayan kişide BiP yüklü olmasına gerek yoktur. Paketten bireysel, ön ödemeli / faturalı hat sahibi olan aboneler, paketin bedeli karşılığında faydalanabileceklerdir.
 • Paketteki dakika kullanım hakları bittiğinde ya da paket süresi dolduğunda, BiP 2.numara servisini arama yapmak için kullanamaz.
 • Paket kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket bitim tarihinde otomatik yenilenmeyecektir.
 • Paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, aboneler bu paketi tekrar alabilirler.
 • Paket dahilinde ki Bip’te 2. Numara’da geçerli dakikalar ile arama yapılabilmesi için abonenin aktif bir internet bağlantısı bulunması gerekir. Bip’te 2. Numara üzerinden yapılan aramalarda tüketilen internet kullanımları pakete dahil olmayıp, abonenin yurt dışında kullandığı aktif internet bağlantısı (data paketi veya wifi) üzerinden tüketim yapılacaktır.
 • Paket dahilinde ki BiP dakikaları aslında data paketidir ve dakika karşılığı olarak vaat edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki faydanın ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları paketten çıkarmak, paket hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • Paket süresi dolduğunda kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki ses faydası sadece BiP’te 2.numara özelliği ile Türkiye her yöne çağrılarda kullanılabilir.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dâhildir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.