Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Dört Dörtlük Paketler Turbo Yeni 2GB 85TL


27.09.2018
583
Turkcell / Faturalı Dört Dörtlük Paketler Turbo Yeni 2GB 85TL

Turkcell akıllarda yer edecek tarifeleri ile karşımızda. Hem evden hem cepten Dört Dörtlük Paketler Turbo 2GB, adı altında yepyeni tarifeleri tek faturada sizlere sunuyoruz. Peki nedir? Turkcell Dört Dörtlük Paketler kampanyası; Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı aynı tarife adı altında, Turkcell Dört Dörtlük paketleri olarak tek faturada sunduğumuz hizmettir. Cepte 2GB internet, her yöne 500DK konuşma, 1000SMS ve evde ışık hızında 24 Mbps internet tek paket altında sizlerle.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Yeni 2GB tarifesine gelerek tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek faturada takip etme olanağına sahip olabilirsiniz. Böylelikle onu ödedim mi? öbürünü atladım mı? derdini ortadan kaldırmış olursunuz. Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Yeni 2GB paketlerine sizde tek fatura hizmeti alan özel müşterilerimiz arasına yerinizi alın.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Yeni 2GB tarifesinden, yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara tasıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler yararlanabilir. Kampanya modem fiyata dahil ve ev internet kurulum / aktivasyon taahhüt süresince ücretsizdir.

Dört Dörtlük Turbo Yeni 2GB Paket İçeriği:

 • Her Yöne 500DK
 • 1000 SMS
 • 2+1 GB Cepte İnternet
 • Bip
 • Lifebox
 • Dergilik
 • Superonline Ev İnterneti

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Taahhütlü: 85,00 TL / Ay

Turkcell Dört Dörtlük Paketlere Özel 4.5G Hızında Kampanya Avantajları:

 • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox’ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 25 GB saklama alanı ücretsiz.
 • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 1GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
4.5G HIZINDA MOBİL PAKET  SUPERONLINE EV İNTERNETİ  DÖRT DÖRTLÜK TEK FİYAT**
Turbo Yeni 2 GB
Her yöne 500 DK, 2 GB, 1000 SMS
24 Mbps Fiber Limitsiz
100 GB AKK*
85 TL
8 Mbps’ye kadar Limitsiz
Yalın Adsl 100 GB AKK*
85 TL
16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket
Yalın Adsl 200 GB Kota
99 TL
24 Mbps’ye kadar Akılı Paket
Yalın Vdsl 200 GB Kota
106 TL
15 Mbps AKK’sız Fiber Paket 99 TL
25 Mbps AKK’sız Fiber Platin 104 TL

Tarifeye Kayıt:

Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 0 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları :

 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
 • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
 • Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibarıyla  TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

Turkcell Mobil Paket Şartları:

 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB’dir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell Superonline Ev İnterneti Şartları:

 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline Ev İnternet paketi fiyatına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.

 

blank

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.