Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Dev 150 GB Kampanyası – 89TL


11.01.2021
456
Turkcell / Faturalı Dev 150 GB Kampanyası – 89TL

Turkcell Faturalı Dev 150 GB Kampanyası ile Turkcell tarifelerinde bir çığır açmaya hazırlanıyor. Turkcell her zaman düzenlediği kampanyaları ile müşterilerine farklılıklar sunmaya devam ediyor. Turkcell düzenlemiş olduğu adından da anlaşılacağı gibi Turkcell Faturalı Dev kampanya doğrultusunda müşterileri için 150 GB İnternet kullanımı içeren tarife sunmuş bulunmaktadır. Turkcell aboneleri için düzenlenen kampanyalar doğrultusunda abonelerine tasarladığı içeriği oldukça geniş kapsamlı tarifeleri ile karşılarına çıkmaktadır. Turkcell aboneleri için her fırsatta internet içeriği oldukça geniş olan kampanyalar düzenleyerek kullanımlarına sunmaktadır.

Turkcell Faturalı Dev 150 GB Kampanyası 16.07.2020 tarihi itibarı ile birlikte Hepsi Bir Arada Tarifesi altında Dev 150 GB Paketi bireysel faturalı müşteriler için sunulmuş bulunmaktadır. Turkcell aboneleri için hazırlanmış olan paket yıllık bir paket olmaktadır. Turkcell aboneleri için hazırlamış olduğu paket kullanım süresi bir yıl olmaktadır. Turkcell Faturalı Dev 150 GB kampanyası kapsamında Yurt İçi Her Yöne 20.000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 5.000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne kullanabileceğiniz 150 GB İnternet kullanımı içermektedir. Belirtilen paket içerikleri yıllık olmakla birlikte, aylık olarak herhangi bir yenileme işlemi gerçekleşmemektedir. Turkcell Faturalı Dev 150 GB Kampanyası kapsamında abonelerimiz için belirtilen kullanımların yanında bir de Dergilik Maksi servisi ve Dergilik içeriğinde geçerli olmak üzere 15 GB internet içermektedir.

Kampanya adı

Dev 150 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 20.000DK
Yurt İçi Her Yöne 5000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 150 GB Cepte İnternet
Dergilik Maksi Servisi ve Dergilikte Geçerli 15 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 89TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Dijital Operatör uygulamamızdan, web sitemizden, çağrı merkezlerimizden veya SMS ile başvurarak pakete kaydolabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir, IPTAL DEV yazarak 2200’a gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Turkcell Faturalı Dev 150 GB kampanyası bireysel Turkcell müşterileri için hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Turkcell Faturalı Dev 150 GB kampanyası 16.07.2020 tarihi ile Hepsi Bir Arada tarifesi altında sunulmaktadır.
  • Turkcell Faturalı Dev 150 GB kampanyası yıllık süreli kampanya olmaktadır.
  • Turkcell Faturalı Dev 150 GB kampanyasının yıllık paket ücreti 1.068TL olmaktadır. Belirtilen yıllık ücret toplamı 12 ay eşit şekilde ödenecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikalar ve SMS’ler KKTCELL yönüne de geçerli olmaktadır.
  • Kampanya kapsamında sunulan SMS’ler, MMS olarak da kullanılabilmektedir.
  • Belirtilen yıllık paket ücretine KDV ve ÖTV dahil olmaktadır.
  • Paket içerisinde sunulan dakika, SMS ve Dergilikte geçerli 15 GB paketi yıl içerisinde istenilen zamanda kullanılabilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.