Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Bol Dakika Paketi – 25TL


28.12.2020
436
Turkcell / Faturalı Bol Dakika Paketi – 25TL

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketi, Turkcell yepyeni tarife ve paketler ile karşınızda olmaktadır. Her zaman için yenilikli tasarımları ve yenilikçi tarifeleri ile bir adım önde olmayı başaran Turkcell bu kez de öncülük etmeye devam ediyor. Turkcell tasarladığı yepyeni Bol paketleri ve avantaj sağlayan içerikleri uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Turkcell Bol tarifelerinden faydalanarak her zaman için kazanım sağlamanız mümkün olmaktadır. Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketi ile tarife içeriğinde aradığınızdan da fazlasını bulmanız mümkün olmaktadır. Turkcell her zaman için alt yapısı ve çekim yönü en güçlü operatör olarak hep yanınızda olmaktadır. Bu anlamda Turkcell aboneleri için kesintisiz alt yapının tek adresi olmaktadır. Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketi müşterilerimiz için yıllık abonelik ve aylık abonelik seçenekleri ile sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketinden yıllık olarak faydalanmak isteyen bireyler için tarife içeriği, Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS, Yurt İçi Her Yöne 100 MB İnternet ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet olarak sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketinden aylık olarak faydalanmak isteyenler için de tarife içeriği, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS, Yurt İçi Her Yöne 100 MB İnternet ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet olarak sunulacaktır.

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paketine gelen abonelerin, tarifelerde yer alan içeriklerin dışında ayrıcalıklı olarak faydalanabilecekleri içerikler de aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Dergilik Mini ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paket Yurt Dışında Geçerli

Turkcell Faturalı Bol Dakika Paket Yurt Dışında Geçerli, Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Bol Dakika GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 100 MB Mobil İnternet
Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB İnternet
Fizy’e Özel 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik: 25TL
Aylık Abonelik: 34,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

BOLDK yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Dijital Operatör uygulamasından, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIK BOL yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • 12.2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • Bol Dakika Kampanyası ile paketinizdeki dakikaları ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam  yurt içi her yöne 1500 Dakika kullanabilirsiniz; 100MB internet, her yöne 100 SMS ve Dergilikte geçerli 1 GB internet içerir.
 • Bol Dakika Kampanyası ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki dakikanız ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 25 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 06.2020 tarihinden itibaren paketin aylık ücreti 34,90 TL’dir.
 • 10.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 750 DK, yurt içi her yöne 100 SMS ve 100MB internet, Dergilik ve Dergilikte geçerli 1GB internet içeren “Bol DK paketi” sunulacaktır.
 • Pakete Bol Dk Kampanyası bitiminde gelinebilir.
 • İnternet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil olmamaktadır.

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.