Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Bol 20 GB Paketi – 89,90TL


28.12.2020
416
Turkcell / Faturalı Bol 20 GB Paketi – 89,90TL

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketi, Turkcell yepyeni tarife ve paketler ile karşınızda olmaktadır. Her zaman için yenilikli tasarımları ve yenilikçi tarifeleri ile bir adım önde olmayı başaran Turkcell bu kez de öncülük etmeye devam ediyor. Turkcell tasarladığı yepyeni Bol paketleri ve avantaj sağlayan içerikleri uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Turkcell Bol tarifelerinden faydalanarak her zaman için kazanım sağlamanız mümkün olmaktadır. Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketi ile tarife içeriğinde aradığınızdan da fazlasını bulmanız mümkün olmaktadır. Turkcell her zaman için alt yapısı ve çekim yönü en güçlü operatör olarak hep yanınızda olmaktadır. Bu anlamda Turkcell aboneleri için kesintisiz alt yapının tek adresi olmaktadır. Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketi müşterilerimiz için yıllık abonelik ve aylık abonelik seçenekleri ile sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketinden yıllık olarak faydalanmak isteyen bireyler için tarife içeriği, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 300 SMS – MMS, Yurt İçi Her Yöne 20 GB İnternet ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet olarak sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketinden aylık olarak faydalanmak isteyenler için de tarife içeriği, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 300 SMS – MMS, Yurt İçi Her Yöne 20 GB İnternet ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet olarak sunulacaktır.

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paketine gelen abonelerin, tarifelerde yer alan içeriklerin dışında ayrıcalıklı olarak faydalanabilecekleri içerikler de aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Dergilik Mini ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel ek 5GB İnternet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paket Yurt Dışında Geçerli

Turkcell Faturalı Bol 20 GB Paket Yurt Dışında Geçerli, Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Bol 20 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 300 SMS-MMS
Cepten 20 GB Mobil İnternet
Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB İnternet
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik: 89,90TL
Aylık Abonelik: 119,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

BOL20 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Dijital Operatör uygulamasından, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIK BOL yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • 12.2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV vergisi dahil olmaktadır.
 • Kampanyadan yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Aylık Abonelik

 • Bol 20 Paketi 20 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 300 SMS/MMS, Dergilik Mini Paketi ve Dergilikte geçerli 1 GB içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paketten yalnızca Bol 20 Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Dergilik Mini paketiyle birlikte Kadınca abonelik paketindeki dergiler hariç Dergilikteki tüm ücretli yerli dergilerden dilediğiniz 100 tanesini indirebilir ve okuyabilirsiniz. Üstelik hattınızla aynı anda 2 cihazdan Dergilik’in zengin içerik dünyasına erişebilir ve okuyabilirsiniz.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.