Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Bedava 30 GB İnternet Kampanyası


05.09.2020
590
Turkcell / Faturalı Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Faturalı Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile tüm faturalı müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet avantajından faydalanabileceklerdir. Turkcell Faturalı yani bireysel müşterisi olan tüm müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet kampanyasından faydalanabilmektedirler. Turkcell Faturalı Bedava 30 GB İnternet kampanyasından faydalanabilmek için tek yapmaları gereken tercih ettikleri faturalı tarifelerde kalmak için en az 12 aylık taahhüt vermeleri olmaktadır.

Turkcell Faturalı Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, Turkcell Bireysel Faturalı müşterilerimiz, faturasızdan faturalıya geçen müşterilerimiz veya Turkcell bireysel faturalıya yeni gelen müşterilerimiz, yeni paketleri ile birlikte aşağıdaki kampanyalardan faydalanabilmektedirler. Turkcell olarak müşterileri için avantajları en çok olan operatör olmaktadır. Düzenlemiş olduğu kampanyalar her zaman en çok avantaj kapsamında olanlardır.

Turkcell Faturalı Bedava 30 GB İnternet Paketi kampanyası ile müşterilerimiz yeni paketleri ile birlikte İlk Ay Faydası,  Hediye Havuzu Kampanyası ve Yılların Hatırı Kampanyası ile verilen faydaları kazanmaktadır. Bireysel Faturalı Turkcell müşterileri yeni paket geçişleri ile kampanyalardan yararlanabilir. Yılların Hatırı Kampanyasına katılabilmek için kesintisiz 10 yıl veya daha uzun süredir Turkcell müşterisi olunmalı ve en az 20 TL fark ile daha üst bir pakete geçilmelidir. Ayrıca birden fazla hattınız ile de faydalanabilirsiniz.

İlk Ay Faydası Nedir?

İlk Ay Faydası Nedir? Turkcell Bireysel Faturalıda 12 ay kalma sözünüze İlk Ay Fayda Kampanyası dahilinde sunulan Bedava GB İnternet avantajından faydalanabileceklerdir. İlk Ay Fayda kampanyası 18.02.2020 itibariyle lanse edilmiştir. Turkcell Bireysel faturalıda 12 ay kalma sözü veren abonelere bulundukları pakete göre 1 ay kullanabilecekleri 10 GB, 20 GB ve 30 GB internet paketi aktiflenecektir.

İlk Ay 10 GB Bedava İnternet Alacak Paketler

Turbo Fırsat, Turbo Avantaj , Turbo Eko , Faturalı 2 GB Plus , Akıllı 2GB , Turbo Yeni 2 GB, Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj , Turbo Avantaj 2 GB , Turbo 1 GB, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Maksi 3GB.

İlk Ay 20 GB Bedava İnternet Alacak Paketler

Turbo Star, Turbo Konfor, Turbo Plus, Turbo Hoş Geldin, Turbo Hepsi Eko, Turbo Ekstra, Turbo Mini, Turbo Midi, Turbo Maksi, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı 3GB, Faturalı 3 GB Plus, Turbo+ Eko 5GB.

İlk Ay 30 GB Bedava İnternet Alacak Paketler

GNÇ Plus, Platinum Avantaj, GNÇ Süper, Platinum Maksi, GNÇ Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Avantaj, Platinum Hoş Geldin, GNÇ Star, Turbo Süper, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Akıllı Maksi, Platinum 15, Lifecell Akıllı Midi, Platinum 10, Lifecell Fırsat Midi, GNÇ 4 GB, Lifecell Fırsat 9GB, Turbo+ Süper 15 GB, Platinum+ 18 GB, Platinum+ 22 GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

İlk Ay Bedava İnternet Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • İlk ay kampanyası ile alınan 10GB, 20GB, 30GB faydalar ile Katlanan kampanyasında verilen 10GB, 20GB, 30GB aynı anda alınamaz. 2 ay içerisinde en fazla 1, 12 ay içerisinde en fazla 2 adet fayda alınabilir. 12 ay öncesinde cayan aboneler 10GB paketi için 39TL, 20GB paketi için 49TL, 30GB paketi için 59TL cayma bedeli ödeyecektir.
 • Herhangi bir kontratlı tarife paketine 12 ay Turkcell’de kalma taahhüt vererek geçmeleri durumunda paket içeriğine göre ilk ay 10, 20 ya da 30 GB kazanırlar. Paketlerde verilen ilk ay faydaları ilgili paketlerin web sayfalarında belirtilmiştir.
 • Kontratsız pakete yapılan geçişlerde müşterilerimiz 12 ay Turkcell’de kalma taahhüt vererek İlk ay Fayda Kampanyası’ndan yararlanabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 5 GB’a Varan İnternet Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 5 GB’a Varan İnternet Kampanyası ile faturalı müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya ve kazandıkça kullanmaya devam ediyor. Turkcell Yeni Faturalı paketiniz ile birbirinden güzel seçkin hediyeler siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Turkcell Hediye Havuzu Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilecek müşterilerimiz, Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan veya Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye katalogundan hediye seçim hakkı kazanacaklardır. Yeni tarife paketine geçildiğinde müşterinin Turkcell’de geçirdiği kesintisiz abonelik süresi hesaplanır. Süreye göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen 6 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye seçenekleri abonelere otomatik olarak sunulacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Seçenekleri Nelerdir?

Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu hediyeler içerisinden seçim yapabilecektir:

 • 3 adet Haftalık 2 GB paketi
 • 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi
 • 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi
 • 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketi

Abone Turkcell’e yeni tesis ile geldiyse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçtiyse veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu hediyeler içerisinden seçim yapabilecektir:

 • 3 adet Haftalık 1 GB paketi
 • 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi
 • 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi
 • 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketi
 • Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fatura kesiminde olacak şekilde yapılan paket değişiklikleri için kazanılan hediyeler geçiş talebi ile abone hattına tanımlanır.
 • Hediye seçimi yapılmaz ise bir sonraki seçim hakkı 6 ay sonra yapılacak bir geçişte kazanılabilir. Hediye seçimi yapılmış ise seçim yapıldıktan 6 ay sonra yapılacak bir geçiş ile yeni seçim hakkı kazanılabilir. Hediye paketlerin kullanılabilmesi için Dijital Operatör Uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu sayfasından aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan kazanılan hediyeler 30 günde bir kez kullanılabilir.
 • Avantajlı Turkcell’li Kampanyası’ndan yararlanabilir durumda olan müşteriler bu süre içerisinde Hediye Havuzu Kampanyası’ndan yararlanamaz.

Turkcell Yılların Hatırı Kampanyası

Turkcell Yılların Hatırı Kampanyası ile birlikte geçirdiğimiz yıllar seçeceğiniz tarifede indirim olarak size geri dönmektedir. Turkcell Yılların Hatırı Kampanyası kapsamında 06.04.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden müşterilerden, “Yılların Hatırı Kampanyası” ile kontratını 12 ay uzatan müşterilerimizin mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark hesaplanacaktır. Son 10 yıl veya daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell müşterisi olmaya devam eden ve mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark 20 TL veya üzeri olan müşteriler için 12 ay boyunca 5 TL indirim verilecektir.

Turkcell Yılların Hatırı kampanyasından bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden ve son 10 yıl veya daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell müşterisi olmaya devam eden müşterilerden kontratını 12 ay uzatan müşterilerimizin mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark hesaplanacaktır. Mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark 20 TL veya üzeri olan müşteriler kampanyadan yararlanabilirler. Üstelik şartları sağladığınız takdirde indirimleriniz otomatik olarak faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • 04.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden müşterilerden, “Yılların Hatırı Kampanyası” ile kontratını 12 ay uzatan müşterilerimizin mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark hesaplanacaktır.
 • Son 10 yıl veya daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell müşterisi olmaya devam eden ve mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark 20 TL veya üzeri olan müşteriler için 12 ay boyunca 5 TL indirim verilecektir.
 • İndirim alabilecek müşteriler için yıl hesabı yeni taahhüde geçiş yaptıkları gün baz alınarak hesaplanmaktadır.
 • Müşterilerin indirimden faydalanabilmesi için taahhütlü bir tarife paketine geçiş yapmaları gerekmektedir.
 • Müşterilerin üzerinde aynı anda sadece bir Yılların Hatırı İndirimi olabilir.
 • Müşteri, üzerinde Yılların Hatırı indirimi varken daha düşük paket ücretli bir pakete taahhüdünü 12 ay uzatmadan geçiş yaparsa üzerindeki indirim iptal olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.