Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı 600 DK, Plus Paketi – 22TL


02.08.2020
489
Turkcell / Faturalı 600 DK, Plus Paketi – 22TL

Turkcell Faturalı 600 DK, Plus Paketi, Turkcell Faturalı 600 DK, Plus Paketi Kampanyası Hazırkart’tan faturalı tarifelerine geçmek isteyeceği oldukça cazip bir kampanya ile karşınıza olmaktayız. Turkcell kalitesi ile tanışan ve Turkcell Faturalı tarifelerine geçmek isteyen müşterilerimizi bekliyoruz. Turkcell Faturalı kalitesine geçiş yaparak içeriği oldukça geniş tarifeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Hazırkart’tan, Turkcell Faturalı 600 Plus aylık ya da yıllık tarifesine geçiş yapmak olacaktır. Turkcell Faturalı 600 Plus Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca “Akıllı Durma Özelliği” içeriğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. İçerikten faydalanabilmek için Akıllı Fatura Kampanya başvurusunda bulunmalarına gerek olmamaktadır. Tarifenizin bir diğer ekstra özelliği ise tarifeden memnun kalmaz iseniz ilk 3 Ay içerisinde ücretsiz olarak Hazırkart’a dönme hakkı bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı 600 Plus Paketine Aylık olarak gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 600 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 600 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 600 MB internet, içeriğinden diledikleri gibi faydalanabilirler. Turkcell Faturalı 600 Plus Paketinden Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler faydalanabilir.

Turkcell Faturalı 600 Plus Paketine Yıllık olarak gelen müşterilerimiz de, Yurt İçi Her Yöne 600 dakika, Yurt İçi Her Yöne 600 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 600 MB internet içeriğinden faydalanabilirler. 09.04.2019 itibarıyla kampanyadan Turkcell faturasız hattan faturalı hatta geçen, faturalıya geçiş tarihi itibarıyla en az 3 ay Turkcell Faturasızda kalmış olan, son 3 aylık ortalama harcaması 5 TL’den az olanlar arasından belirlenecek müşteriler faydalanabilecektir. Kampanyaya katılabilecek abone kitlesi 30 günde bir belirlenecektir.

Kampanya adı

600 DK, Plus Paketi Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 600 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 600 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 600 MB Cepte İnternet
Akıllı Fatura Durma Özelliği
İlk 3 Ay Ücretsiz Hazırkart’a Dönme Hakkı

Bu kampanya yeni abone alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 22,00TL 600 MB
Taahhütsüz: 54,90TL 600 MB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Hazır Kart’lı müşterilerimiz kampanyayı alarak faturalıya geçmek için Turkcell bayilerinden ve müşteri hizmetlerini arayarak katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL FATURALIYA YILLIK yazıp 2222’ye göndererek kampanyanızı iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • 04.2019 itibarıyla kampanyadan Turkcell faturasız hattan faturalı hatta geçen, faturalıya geçiş tarihi itibarıyla en az 3 ay Turkcell Faturasızda kalmış olan, son 3 aylık ortalama harcaması 5 TL’den az olanlar arasından belirlenecek müşteriler faydalanabilecektir. Kampanyaya katılabilecek abone kitlesi 30 günde bir belirlenecektir.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketten yaralanan müşterilerimize BiP’ten 1GB hediye!
 • Paket dahilinde ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez.

Aylık Abonelik

 • Paketten Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler faydalanabilir.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 44 TL olacaktır.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketten yaralanan müşterilerimize BiP’ten 1GB hediye!
 • Paket dahilinde ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.