Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası – 69,90TL


07.01.2020
874
Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası – 69,90TL

Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası ile 12 Mbps’ye, 16 Mbps’ye, 20 Mbps’ye ve 24 Mbps’ye kadar hızlarla sunulan Kablo İnternet Paketlere, 12 ay taahhütle sahip olabilirsiniz. Üstelik Turkcell yeni dönem AKK’sız tarifeleri ile içeriği çok geniş kampanyaları ile karşımıza geliyor. Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası, müşterilerine Limitler olmadan video, film, dizi,  TV izleme, paylaşma, online oyun, online alışveriş, yüksek kaliteli internette dolaşmanın keyfini herhangi bir  Aşım, Ek Ücret, Adil Kullanım Kotası (AKK) olmadan 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla çıkarabilirsiniz.

Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlayacak. Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanya kapsamındaki Kablo İnternet Paketlerinde Adil Kullanım Kotası uygulanmamaktadır. Üstelik 12 ay sözünüze Ev İnternetinizi sınırlara takılmadan özgürce kullanabilirsiniz. Paketinizin hızı aybaşında neyse ay içerisinde de aynı hız devam eder. Herhangi bir kullanıma bağlı hız düşümü mevcut değildir. Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyasında, faturada sürprize yer yok, kampanya fiyatımız net! Tarifeye kullanımına başvuruda bulunduktan sonra eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, evde ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

Kampanya Avantajları

 • Kampanya kapsamındaki Kablo İnternet Paketlerinde Adil Kullanım Kotası uygulanmamaktadır. Üstelik 12 ay sözünüze Ev İnternetinizi sınırlara takılmadan özgürce kullanabilirsiniz.
 • Paketinizin hızı aybaşında neyse ay içerisinde de aynı hız devam eder. Herhangi bir kullanıma bağlı hız düşümü mevcut değildir.
 • Fatura sürprizi yok, kampanya fiyatımız net!
 • Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, evde ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

Taahhütlü 12 Ay : 69,90TL

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Hız Kota Kampanya Fiyatı
16 Mbps’ye Kadar Limitsiz 69,90TL
20 Mbps’ye Kadar Limitsiz 79,90TL
24 Mbps’ye Kadar Limitsiz 89,90TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 24 Aralık 2018 – 01 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan tesis adresinde Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısı bulunan, yeni veya mevcut bireysel, T.C. uyruklu Turkcell Superonline kablo internet aboneleri yararlanabilmektedir.
 • Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Yalova ve Tekirdağ illerinde kablo internet altyapısı kapsamında Turkcell Superonline kablo internet hizmeti sunulabilmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyada tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanyada tüm vergiler dahil 300 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından (FÇM, DÇM, OSM, TİM / YTSN) başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak Yurtiçi Kargo 446343591-OMSAN LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ-SUPERONLINE müşteri kodu ile ücretsiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 500 TL modem ücretini kullanıcıya taahhütnamede belirtilen sürece uygun fatura eder.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.