Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Ev İnterneti Alana 150TL Migros Çeki Hediye Kampanyası


03.09.2020
553
Turkcell Ev İnterneti Alana 150TL Migros Çeki Hediye Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti Alana 150TL Migros Çeki Hediye Kampanyası, Turkcell’den yepyeni bir kampanya daha sizleri beklemektedir. Turkcell’e gelerek ev interneti alana ya da Superbox alan müşterilerimize özel olarak hediye Migros alış veriş çeki verilecektir. Turkcell’e gelerek ev interneti alan müşterilerimize 150TL değerinde Migros hediye çeki verilecektir. Yine Turkcell’e gelerek Superbox alan müşterilerimize de 100TL değerinde Migros alış veriş çeki verilecektir. Turkcell tarafından düzenlenen kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Turkcell ev internetine gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Turkcell’e gelin her zaman olduğu gibi kazançlı çıkın. Turkcell her zaman kazandıran operatör olarak müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Turkcell Ev İnterneti Alana Hediye Migros Çeki Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?  

Turkcell Ev İnterneti Alana Hediye Migros Çeki Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? 30.09.2020 tarihine kadar Turkcell’e gelerek ev interneti ya da Superbox taşınabilir internete başvuruda bulanan tüm müşterilerimize Migros hediye çeki verilecektir. Turkcell tarafından düzenlenmekte olan Migros Hediye Çeki kampanyası, turkcell.com.tr ya da Dijital operatör üzerinden yapılacak olan başvurularda geçerli olmaktadır. Düzenlenen kampanya, Fiber, Superbox, ADSL, Turkcell Kablo İnternet ve Fiber ev interneti içeren tüm ürünlerde ve taşınabilir cihaz kampanyalarında geçerli olmaktadır. Turkcell ev internetine başvuruda bulunarak belirtilen kampanyalardan bir tanesine başvuruda bulunan tüm müşterilerimize Migros Hediye alış veriş çeki verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanya Detayları

 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası, 04.08.2020 – 30.09.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyasına turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör üzerinden yapılan başvurular için geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası, Fiber, Superbox, ADSL, Turkcell Kablo İnternet ve Fiber ev interneti içeren tüm ürünlerde ve taşınabilir cihaz kampanyalarında geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası, Sadece yeni ev interneti alan müşterilerimiz için geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası kapsamında Migros hediye çeki müşteriye kurulum işlemini tamamlanmasının ardından verilmektedir.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası kapsamında, Turkcell’den Superbox ürünü alana 100TL, Turkcell ev interneti alana ise 150TL Migros alış veriş çeki verilecektir.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası, kapsamında internetinizin kurulum işleminizin tamamlanmasının ardından başvuru yaptığınız cep telefon numarasına SMS ile alışveriş kodunuz gönderilecektir.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası kapsamında, şifresi silinen veya şifresi iletilmeyen müşterilerimiz işlem yapılan numara üzerinden “sifre” yazıp 9090’a SMS atarak tekrardan şifre alabilirler. Diğer operatör müşterileri “sifre” yazıp 05327525323’nolu numaraya mesaj atarak şifrelerini tekrar alabilirler.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası ile verilen alışveriş kodu, yaptığınız alışverişin ardından kasiyere bildirilmelidir, Sanal market üzerinden yapılan alışverişin ardından ödeme aşamasında sisteme girilmesi gerekmektedir.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası kapsamında, aldığınız Migros hediye çekini 30 Haziran 2022 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası, stoklar ile sınırlı olmaktadır.
 • Turkcell Ev İnterneti Alana Migros Çeki Hediye Kampanyası hakkında Turkcell kampanyasında değişiklik yapma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell #Heştek Bahane İndirimler Şahane Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.