Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Efsane 3’lü Kampanyası – 84,90TL


01.08.2019
743
Turkcell Efsane 3’lü Kampanyası – 84,90TL

Turkcell Efsane 3’lü Kampanyası ile adından çok söz ettirecek bir ev internet kampanyası daha. Turkcell Efsane 3’lü Kampanyası ile ışık hızında fiber ve 130’dan fazla kanal, 300’den fazla film ile TV+ keyfini doyasıya yaşayın. 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 84,90 TL’ye siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Turkcell Efsane 3’lü Kampanyası içeriği TV+ paketleri (Giriş, Aile ve Ekstra) ile Işık Hızında Fiber İnternet paketleri ve ALO (Ev Telefonu) hizmetinin bir arada sunulduğu kampanyamızdır. 12 Ay taahhütlüdür. ALO (Ev telefonu) hizmeti opsiyoneldir.

Turkcell Efsane 3’lü kampanyasından mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir. TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.

Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasında ayrıcalıklar çok, internetinizden yemeyen uygulamalar mevcuttur. Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasında İnternetinizden yemeyen uygulamalar, Turkcell’de ihtiyacınız olan her şey var! BİP ile yeni nesil mesajlaşma, TV+ ile dilediğiniz yerden dizi ve film keyfi, fizy ile en popüler müzikler ve daha fazlası hepsi burada. fizy milyonlarca şarkı ve video klibi, çok özel fizy video içerikleri, yüzlerce liste, Türkiye’nin sevilen radyo kanalları ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasında yok yok!

Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasına sizde hemen başvurun, modeminizi evinize kadar getirelim, kurulumunuzu ve aktivasyonunuzu ücretsiz gerçekleştirelim. Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasına özel, fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

Turkcell Efsane 3’lü Kampanyasında ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Paycell Karta özel 50TL değerinde hediye sizlerle! Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasına gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor! Seçili Turkcell Fiber kampanyalarından birine geldiğinizde kazandığınız hediyeyi Turkcell.com.tr veya Turkcell Mağazalarından satın alacağınız Paycell Kart ile aktifleyebilirsiniz. Paycell mobil uygulaması üzerinden hediye paranızı kullanabilirsiniz.

Kampanya Avantajları aşağıdaki gibidir.

İnternetinizden Yemeyen Uygulamalar

 • fizy’le müzikleri dinle,
 • TV+ ‘la filmleri, dizileri izle,
 • BiP’le konuş,
 • lifebox’la anılarını yükle,
 • Dergilik’le en iyi dergileri oku internetin bitmesin!
 • Turkcell Fiber’de fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez.

Paycell kart’a özel 50 TL değerinde hediye! 

Kampanyaya gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor!

Taahhütlü 12 Ay : 84,90TL

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

Avantajlar

 • İlk 3 ay boyunca tüm kanallar hediye!
 • Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB, yılda 60 GB mobil data hediye!
 • Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • Eve kadar modeminizi ve TV kutunuzu getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti ödemezsiniz.

Şartlar

 • Kampanya 1 Ocak 2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. ALO (Ev telefonu) hizmeti opsiyoneldir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir.Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
  TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • İnternet kotasından düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı 15.10.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut müşterilerine sunulur. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından sunulan paketlerin adil kullanım kotasından veya internet kotasından düşmez.
 • Kampanya kapsamında sunulan Platin Paketlerden yararlanan müşteriler Turkcell Platinum faydalarından da yararlanmaya hak kazanır. 25Mbps Süper Paketten yararlanan müşteriler ise 31.03.2019 tarihine kadar Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilecek.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.