Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası


09.09.2018
680
Turkcell / Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası; Dört dörtlük tarifeleri kullananlar için ayrıca devam niteliğine çıkarılmış paketlerden. Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyasından sadece Turkcell Dört Dörtlük paketlerini kullanan müşterilerimiz faydalanabilir.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyaya taahhütleri süresi içinde geçiş yapabilirler.

Limitsiz AKK’lı Paket, İnternet kullanımda limit yoktur. Akıllı Paket, Kota aşım ücreti ve faturada sürprize yer  yoktur. İsterseniz Joker Kota satın alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz. AKK’sız Fiber Paket; Platin paketlerde tüm sınırları kaldırdık. Hiçbir sınırlamaya takılmadan internet kullanmak isteyenlere bu paket tam size göre.

Kampanya Avantajları

Sadece Dört Dörtlük Paketlerinden yararlanan müşterilerimiz bu kampanyaya taahhüt süreleri içinde geçiş yapabilirler.

Fiber Teklifleri

Hız AKK* Kota Tarife Fiyatı Kampanya Fiyatı
​24 Mbps AKK’lı Limitsiz 100 GB​​ 104 TL​​ ​69,90 TL
​15 Mbps AKK’sız Fiber Paket ​​Limitsiz ​Limitsiz​ ​169 TL 79 TL​
25 Mbps AKK’sız Fiber Platin Paket ​​Limitsiz ​​Limitsiz 229 TL 89 TL​

Yalın Adsl Teklifleri

Hız AKK* Kota Tarife Fiyatı (TL) Kampanya Fiyatı
8 Mbps’ye Kadar AKK’lı Limitsiz 100 GB 106 TL 74,90 TL
16 Mbps’ye Kadar Akılı Paket 200 GB 137 TL 98,90 TL​​

Yalın VDSL Teklifleri

​Hız​ AKK Kota ​Tarife​ ​Kampanya Fiyatı​
​​​24 Mbps’ye kadar Akıllı Paket ​- ​200 GB​ ​144 TL ​102,90 TL​

*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.

Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps fiber limitsiz pakette 8 Mbps hızında, 8 Mbps’ye kadar yalın adsl limitsiz pakette 3 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.

Akıllı Paket:  Akıllı paketlerde 200GB kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. İsterseniz Joker kota alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz.​

AKK’sız Fiber Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

[sc name=”konuorta”]

Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Dört Dörtlük Paketler kampanyasından yararlanan müşteriler aynı kampanya altında Turkcell mobil paket kampanyasını iptal etmesi halinde otomatik geçiş yapılır.

Kampanya Detayları

  • 29 Mart 2018 tarihinden sonra Dört Dörtlük Paketler kampanyasından yararlanan müşteriler aynı kampanya altında Turkcell mobil paket kampanyasını iptal etmesi halinde geçerlidir. Kampanya Dört Dörtlük Paketler kampanyasının kalan taahhüt süresi kadar geçerlidir.​
  • Kampanyalar içerisindeki AKK’lı ev interneti paketleri www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki limitsiz AKK’lı paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı fiberde 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps’ye, Adslde 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps’ye düşer. Takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. AKK uygulanan Tüm Fiber internet paketlerinde AKK sonrası yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşer.
  • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir. ​
  • 24 ay taahhütlüdür.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.