Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası


08.01.2021
150
Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası, Turkcell tarafından gerçekleştirilen açıklama neticesinde abonelerine yönelik olarak yepyeni bir kampanya gerçekleştirdiğini duyurmuş bulunmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında Turkcell mağazaları üzerinden abonelere milyonlarca hediye kazanma şansı sunulacaktır. Turkcell tarafından abonelerine yönelik olarak başlatılan yepyeni kampanya kapsamında aboneler, Dijital Operatör uygulaması üzerinden dağıtılan milyonlarca hediyelerden bir tanesini kazanma şansını yakalayacaklardır.

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu kampanyası, Turkcell abonelerinin Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşım sağlayabilecekleri bir ekran olmaktadır. Abonelerin Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşım sağlayabilecekleri bu ekran üzerinde, abonelerin Turkcell üzerinden kazanabilecekleri ve geçmiş zamanda kazandıkları tüm hediyeler görüntülenebilmektedir. Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu, tüm Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri bir özellik olmaktadır. Abonelerin belirtilen özelliği yani Dijital Operatör Hediye Havuzunu kullanmak için cep telefonlarına uygulama mağazaları içerisinden, Dijital Operatör Uygulamasını kullanmak gerekmektedir.

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapan aboneler, menü üzerinde üst kısımda yer alan hediye havuzu linkine tıklayarak hediyelerine ulaşım sağlayabileceklerdir. Turkcell abonelerinin hediye havuzu içerisinde bulunanları kullanabilmek için abonelerin, Dijital Operatör uygulamasının son sürümünü kullanmaları gerekmektedir. Turkcell Dijital Operatör uygulamasının son sürümünü kullanarak, Hediye Havuzuna ulaşım sağlayan aboneler düzenlenmekte olan kampanyalar ile kendilerine özel olarak sunulan hediyelerden kazanma şansı yakalamaktadırlar. Uygulama üzerinde yer alan tarihçe bölümünde ise son 12 ay içerisinde kazanılmış olan tüm hediyeleri görüntüleyebilirsiniz. Uygulamada yer alan bir diğer link olan Ayrıcalıklar sekmesinde de sunulan Turkcell ayrıcalıklarından faydalanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan kampanyaya katılmak isteyen Turkcell abonelerinin yeni bir tarifeye geçiş yapmış olmaları gerekmektedir. Yeni tarifeye geçiş işleminin tamamlanmasının ardından da Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hediye havuzu sekmesine giriş yaparak verilmekte olan hediyeleri kolayca görüntüleyebilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasından, aboneler diledikleri zaman faydalanma hakkına sahip olmaktadırlar.

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanya Detayları

  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası, Tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası, Düzenlenmekte olan kampanyadan faydalanmak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden giriş yapılması gerekmektedir.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası kapsamında aboneler geçmiş zamanda kazandıkları hediyeleri görüntülemelerinin yanı sıra yeni hediyeler de kazanma şansı yakalamaktadırlar.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasında aboneler GB, Dakika ve SMS gibi oldukça avantajlı hediyeler kazanabilmektedirler.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasında uygulama üzerinden aboneler son 12 ay içerisinde kazandıkları tüm hediyeleri görüntüleyebilirler.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası ile kişiye özel indirim ve indirim haklarından faydalanmak mümkün olmaktadır.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler için Dijital Operatör uygulamasının güncel olması gerekmektedir.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin de yeni bir tarifeye geçiş yapmış olması gerekmektedir.
  • Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyasında, Turkcell her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi!

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell / fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.