Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası


03.10.2020
524
Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası kapsamında Turkcell Dergilik yapılacak olan çekiliş sonucunda 10 adet Samsung akıllı telefon kazandırıyor. Düzenlenen Kampanya kapsamında Turkcell Dergilik uygulamasını ücretsiz olarak cihazına 31 Ekim 2020 tarihine kadar indiren ve ardından giriş yaparak ücretsiz makalelerden okumak ya da 1 sorudan oluşan soru setlerini yanıtlamak yeterli olacaktır. Belirtilen kampanya kapsamında Dergilik uygulamasını cihazına indiren ve ücretsiz olarak sunulan makalelerden birini okumak ya da bir soruluk soru setlerinden birini yanıtlayan tüm herkes 17 Kasım 2020 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda aşağıda belirtilen Samsung marka telefon hediyelerinden birini çekiliş ile kazanma şansı yakalayacaktır.

 • 1 Adet; Samsung Galaxy Z Flip Cep Telefonu,
 • 3 Adet; Samsung Galaxy S20 Plus Cep Telefonu,
 • 6 Adet; Samsung Galaxy A11 Cep Telefonu

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında 25.08.2020 – 31.10.2020 tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasını tanıtmak amacı ile akıllı telefonlara uygulamayı ücretsiz olarak indirenler için geçerli olmaktadır. Belirtilen tarihler arasında Turkcell abonesi olan ve akıllı telefonuna Turkcell Dergilik uygulamasını ücretsiz olarak indiren herkes için ad, soyad, adres ve telefon numaraları ile uygulamaya giriş yapan tüm operatör kullanıcıları için geçerlidir. Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ve ekstra ücret ödemesi gerektirmeyen her makale okuma başına 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş hakkı kazanmak için her makale dinlemeye 1 çekiliş hakkı ve çoktan seçmeli yanıtını bulan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerini yanıtlayanlara 1 çekiliş hakkı sunulacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası Detayları

 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 19.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası 25.08.2020 – 31.10.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyasına, Akıllı cihazınıza Dergilik uygulaması indirmeniz ardından ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan tüm operatör kullanıcıların, Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ödeme gerektirmeyen makale okuma işlemine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyasına katılım sağlamak için Dergilik uygulaması üzerinden, çoktan seçmeli 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerinden en az bir tanesini doğru olarak yanıtlayana da 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası kapsamında ergilik uygulaması üzerinden yapılacak en fazla makale okuma sınırı 5 adet olmaktadır. Günlük 5 adet makale okumaya 5 adet çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanya çekilişi 17.11.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası kapsamında çekiliş sonrasında 1 kişi Samsung Galaxy Z Flip akıllı cihaz kazanacaktır. Hediye edilecek olan cihazın değeri 14.499TL olmaktadır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası kapsamında çekiliş sonrasında 3 kişi Samsung Galaxy S20 Plus akıllı cihaz kazanacaktır. Hediye edilecek olan cihazın değeri 8.299TL olmaktadır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası kapsamında çekiliş sonrasında 6 kişi Samsung Galaxy A11 akıllı cihaz kazanacaktır. Hediye edilecek olan cihazın değeri 2.699TL olmaktadır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyasına Şartları gereğince 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyasında kazanan talihliler 19.11.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Kampanyası kapsamında Ad, Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.

2020 CarrefourSa Loreal Yaz Çekiliş Kampanyası

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A 51 Hediye Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.