Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya


09.11.2020
373
Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya, Geçtiğimiz günlerde İzmir’de meydana gelen depremde enkaz altında kalan vatandaşları sağ olarak kurtarabilmek adına canla başla çalışan, deprem kahramanlarına özel olarak düzenlenen yepyeni bir kampanya Turkcell’den geldi. Turkcell deprem kahramanlar için içeriği bol olan yepyeni bir kampanya düzenlemiş bulunuyor. Ülke olarak deprem bölgesinde yer almaktayız. Meydana gelen depremin etkisi ile birlikte yıkılan binalarda arama kurtarma çalışmalarında başta AFAD çalışanları olmak üzere birçok arama kurtarma ekibi görev yapmış bulunuyor. Canlarını hiçe sayarak hayat kurtarma için mücadele veren bu kahramanlar sayesinde yüzlerce kişi enkaz altından sağ salim kurtuluyor.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyası kapsamında Turkcell tarafından AFAD çalışanı olan abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Turkcell, AFAD çalışanlarına depremde gösterdiği üstün gayretli çalışmalarına istinaden minnettarlığını göstermek adına hazırlamış olduğu bu kampanya kapsamında kahramanlarına birbirinden değerli ve ilgi çekici hediyeler vermektedir. Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya kapsamında AFAD çalışanı olan Turkcell aboneleri için paketlerine ek olarak 1 ay boyunca geçerli olacak internet, dakika ve SMS hediye edilecektir. Turkcell tarafından hazırlanan bu minnettarlık hediyesi bu haklar ile birlikte AFAD çalışanları çok daha fazla kullanım hakkına sahip olacaktır.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyadan AFAD Çalışanları Nasıl Faydalanır?

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyadan AFAD Çalışanları Nasıl Faydalanır? Turkcell tarafından hazırlanan kampanya kapsamında içeriğinde AFAD çalışanlarına özel kullanmış oldukları paketin dışında haklar tanınıyor. Gelen afet koşullarına insanları hayata bağlamak için göstermiş olduğu çabaya karşılık tüm Turkcell abonesi olan AFAD çalışanlarına sevdikleri ile birlikte kesintisiz iletişim hakkı tanıyan Turkcell sunmaktadır. Turkcell tarafından sunulan ve kesintisiz iletişim hakkı tanınan kampanya içeriği aşağıdaki gibidir.

 • 20 GB İnternet
 • Her Yöne 10.000 Dakika Konuşma Hakkı
 • Her Yöne 5.000 Bin SMS

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyasından faydalanmak için Turkcell abonesi AFAD çalışanlarının herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır. Turkcell abonesi olan tüm AFAD çalışanlarının hatlarına hediye olan haklar otomatik olarak tanımlanmaktadır. Turkcell abonesi AFAD çalışanlarına sunulan hediye içerikler hatlarına otomatik olarak yüklenecek ve toplamda 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

2020 Turkcell Kasım Ayı Bedava İnternet Kampanyaları! hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya Detayları

 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyası, Sadece AFAD çalışanı olan Turkcell aboneleri için geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyasından faydalanmak için AFAD çalışanı olmak yeterli olmaktadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyasına katılmak için AFAD çalışanlarının herhangi bir SMS ile başvuruda bulunmasına gerek yoktur.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyası kapsamında AFAD çalışanı Turkcell abonelerine hem internet, hem dakika hem de SMS kullanım hakkı verilecektir.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyası kapsamında verilen haklar 1 ay boyunca geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyasında verilen haklar tek seferlik olmaktadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyasında AFAD çalışanlarına tanınan haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

2020Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası

2020 Turkcell Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.