Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası


21.12.2020
2.449
2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası

2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası her yıl olduğu gibi bu yılda aralıksız devam ediyor. 2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası, Eskisini Getir Yenisini Götür tanımıyla telefonunuzu yenilemenin tam zamanı diyoruz. 2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası ile Turkcell müşterileri için birbirinden cazip ve avantajlı teklifler hazırlamış durumda! Turkcell hazırladığı kampanyalar ile dilerseniz eski telefonunuzu getirip yenisi ile değiştirebilir, dilerseniz aldığınız cihazınızın ödemeleri devam ederken yeni bir akıllı telefon daha satın alabilirsiniz.

2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası doğrultusunda Turkcell müşterileri için akıllı cihaz yenilemede her türlü olanak sağlanmış durumdadır. Turkcell müşterileri eski telefonunu getirerek yeni bir cihaz alabilmektedir. Eğer kontratlı cihaz alımı var ve ödemeleri devam ediyor ise 6. Taksitinin ödemesi gerçekleştirdikten sonra tekrar telefon almak isterse eğer satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyasında müşterileri için tüm imkanları sunmaktadır.

2020 Turkcell Akıllı Telefon Cihaz Yenileme Kampanyası

2020 Turkcell Akıllı Telefon Cihaz Yenileme Kampanyası ile kullandığınız telefonunuz eskidi ve yeni bir akıllı telefon almak istiyorsunuz. Mevcut bir kontratlı cihaz kampanyanız var ise, kampanyanızın ilk 6 ayını doldurduysanız ve yeni katılmak istediğiniz kampanyanın katılım koşullarını sağlıyorsanız, artık cihaz yenileme ile yeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Cihaz yenileme ile yeni bir kampanyaya katıldığınız zaman, mevcut kampanyanızın içeriğinden yeni kampanyanızın içeriğine geçiş yaparsınız. Mobil İletişim Hizmet Faturanıza mevcut kontratlı cihaz kampanyanızın cihaz taksitleri ve yeni kampanyanın servis bedeli ile cihaz taksitleri her ay yansımaya devam eder.

2020 Turkcell Akıllı Telefon Cihaz Yenileme Kampanya Detayları

 • Geçiş yapılacak kampanyanın yeni müşteri alımına açık olması gerekmektedir.
 • Smartphone kampanyalarından yararlanan müşteriler Cihaz Yenilemeden yararlanabileceklerdir.
 • Cihaz Yenileme yaparak aşağıda belirtilen kampanyalarda yer alan cihaz tekliflerinden yararlanabilecektir.
  Cihaz yenileme işleminin gerçekleşmesi için geçiş yapılmak istenilen tarihte ilgili kampanyanın yeni müşteri alımına açık olması gerekmektedir.
 1. Kurumsal İnternet Paketli Telefon Kampanyası,
 2. Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası,
 3. Ayın İlleri Cihaz Kampanyası,
 4. Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası,
 5. Toplu Satış Akıllı Telefon Teklifleri,
 6. Kurumsal Tarifeye Ek iPhone Kampanyası,
 7. Kurumsal İnternet Paketli iPhone Kampanyası,
 • Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren, eski cihaz taksiti, yeni cihaz taksiti ve yeni servis/tarife paket bedeli yansıtılmaya başlar.
 • Kredi Kartı ödeme koşulu ile kampanyaya dahil olmuş aboneler, kredi kartı taksitleri sona erene kadar cihaz yenileme yapamaz. Kredi Kartı ödeme seçeneği ile sunulan paketler, cihaz yenileme yapılarak alınamaz.
 • Abonenin 1. Cihaz kontratı sona ermeden ikinci defa cihaz yenileme yapılamaz.

2020 Turkcell Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası

2020 Turkcell Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası ile eski telefonunuzu getirip, istediğiniz herhangi bir yenisi alabiliyorsunuz. Turkcell Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası ile değiştirme işlemi için herhangi bir ücret ödemessiniz. Getirmiş olduğunuz eski cihazınız bir bedel karşılında alınır yenisi ile değiştirilir. Sadece aldığınız yeni cihazınız için eski telefonunuzun bedeli düşürüldükten sonra kalan ödemeleri gerçekleştirirsiniz.

2020 Turkcell Eskisini Getir Yenisini Götür kampanyası sadece TCKN olan Turkcell müşterileri için geçerlidir. Diğer operatör aboneleri hatlarını Turkcell’e taşımaları durumunda kampanyadan faydalanabilecektir. Turkcell EGYG kampanyasın sadece bireysel aboneler için geçerlidir.

2020 Turkcell Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanya Detayları

 • Turkcell EGYG kampanyası sadece TCKN olan Turkcell müşterileri için geçerlidir. Diğer operatör aboneleri hatlarını Turkcell’e taşımaları durumunda kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Turkcell EGYG kampanyasın sadece bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Sözleşmede belirlenecek hattın kapatılması, dondurulması, başka bir operatöre taşınılması, faturasız hatta çevrilmesi veya kampanya kapsamına girmeyen bir tarifeye geçirilmesi gibi durumlar müşteriye Cayma Bedelinin yansıtılmasına sebep olacaktır. Cayma Bedeli müşterinin bir sonraki faturasına yansıtılacaktır.
 • OLM puanı müşterinin TCKN üzerine kayıtlı olan hatlarında ödenen fatura miktarları, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, hat kullanma süresi gibi değişkenleri değerlendiren bir ölçü sisteminin rakamsal göstergesidir. Müşterinin EGYG kampanyasından yeni cihaz alabilmesi için, OLM puan seviyesi istenilen cihaz için belirlenen OLM puan seviyesinin üzerinde olmalıdır.
 • OLM puan seviyesi cihazların marka ve fiyatına bağlı olarak değişim göstermektedir.
 • OLM puanı yeterince yüksek olmayan müşterilerin Findex skorları dikkate alınır.
 • OLM puanı veya Findex skoru kampanya kapsamında alınabilecek en uygun cihazın asgari limit seviyesinin altında olan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

2020 Turkcell Kontratlı Cihaz Yenileme Kampanyası

2020 Turkcell Kontratlı Cihaz Yenileme Kampanyası ile daha önceden aldığınız telefonunuzun ödemeleri devam ederken, yeni cihaz satın almak isterseniz hemen Turkcell bayilerimize gelebilirsiniz.  Sadece akıllı telefonlar kampanyalarında geçerlidir. Faturalı abonenin, ilgili cihaz yenileme kurallarını sağlaması gerekmektedir. Yeni geçiş yaptığınız kampanyaya ait kampanya paket bedeli ile birlikte, ilk kampanyanıza ait cihaz taksitini ödemeye devam edersiniz

2020 Turkcell Kontratlı Cihaz Yenileme Kampanyası ile Turkcell müşterileri için birbirinden cazip avantajlar sunarak müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

2020 Turkcell Kontratlı Cihaz Yenileme Kampanya Detayları

 • İlgili cihaz teklifi yalnızca Turkcell Mağazaları ve Yetkili Turkcell Satış Noktaları’nda geçerlidir. Turkcell.com.tr ve Tele satış kanalları kampanya kapsamı dışındadır.”
 • Cihaz yenileme, abonenin mevcut cihaz kontratı varken, yeni bir cihaz kampanyasına taahhüt vermesidir.
 • Alcatel Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Casper Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, General Mobile Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, LG Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası ve Vestel Bireysel Akıllı Telefon Kampanya’ları altında yer alan cihaz tekliflerinden yararlanabilecektir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için kredi limitiniz, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş kredi limiti kadar olması gereklidir.
 • Kredi kartı tahsilat seçeneği, cihaz yenilemede kullanılamamaktadır. Kredi Kartı ödeme koşulu ile mevcut cihaz kontratı olan aboneler, kredi kartı taksitleri devam ettiği sürece cihaz yenileme yapamayacaktır.
 • Geçiş yapılacak cihazın kontrat süresi, ilk paketin geçiş yapılmak istenen tarihten sonra kalan kontrat süresinden kısa ise bu pakete geçiş yapılamaz. (Örneğin 24 ay kontratı olan abone cihaz yenileme yapmak istemesi durumunda 12 aylık yeni bir kampanyaya geçememektedir.)
 • Akıllı telefon harici telefonlara geçiş yapılamamaktadır.
 • Abonenin cihaz yenileme yapması durumunda birinci kampanyasından kalan cihaz bedelleri yeni kampanyasına ek olarak aylık yansıtılmaya devam edecektir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Turkcell Online Fatura Ödeme

Turkcell Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır ?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.