Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası


24.04.2021
512
Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell’e gelerek yeni kullanıcı abonesi olanlara özel olarak hazırlanan kampanyası kapsamında içeriği bol GB içeren bir tanışma seti hazırlamış bulunmaktadır. Turkcell ön ödemeli aboneleri için özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında Turkcell’e gelerek yeni abonelerimizden alan müşterilerimiz için seçmiş oldukları tarifelerine ek olarak Bedava 60 GB İnternet kullanımı verilecektir. Turkcell’e gelerek tanışma setini alan yeni abonelerimize karşı oldukça avantajlı içeriğe sahip bir paket hazırlanmış bulunmaktadır. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası kapsamında Turkcell abonesi olan kişilere özel olarak Bedava 60 GB İnternet hediye edilecektir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile öne ödemeli Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanan bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında ön ödemeli hat alarak Turkcell abonesi olan kişilere özel olarak seçtikleri paketlerine ek olarak toplam 60 GB Bedava İnternet kullanımı hediye edilecektir. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası kapsamında verilecek olan 60 GB Bedava İnternet, yeni abonelerimize 3 aylık zaman zarfında hatlarına aylık 20 GB olarak tanımlanacaktır. Turkcell’e gelen yeni ön ödemeli abonelerimiz düzenlenen bu kampanya ile birlikte internetin tadını doya doya çıkartacaklardır.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenen Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyasından faydalanabilmek için Turkcell Faturasız hat satın almanız gerekmektedir. Ön ödemeli hat aboneleri için hazırlana bu kampanya kapsamında sunulacak olan Bedava 60 GB İnternet tanışma seti satın alan abonelere sunulacaktır. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından faydalanan aboneler için Yurt için her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 250 SMS ve Yurt içi her yöne 25 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Diğer yandan da ek paket olarak da 3 ay boyunca aylık 20 GB olmak üzere toplamda Bedava 60 GB İnternet kullanımı da hediye edilmektedir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanya Detayları

 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, yeni gelen Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Düzenlenene kampanyadan faydalanmak için abonelerin ön ödemeli yeni Turkcell müşterisi olması gerekmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasına katılan Turkcell aboneleri, hediye olarak toplam 60 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.
 • Kazanılan 60 GB Bedava İnternet aylık 20 GB olmak kaydı ile toplam 3 ay şeklinde tanımlanacaktır.
 • Yeni Turkcell aboneleri, Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından bir aylık süre içinde sadece bir kez faydalanabilmektedirler.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından kazanılan Bedava 60 GB İnternet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından kazanılan 60 GB İnternetin üçüncü kişiler ile paylaşımı mümkün olmamaktadır.
 • Turkcell abonelerinin internet kullanımları bittiğinde SMS ile bilgilendirmektedirler.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından yeni gelen tüm Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasını iptal etmek için IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile Turkcell her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.