Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası


17.12.2020
327
Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile birlikte Turkcell aboneleri her gün kullanmaları karşılığında Bedava İnternet kazanma şansına sahip olmaktadır. Bu kapsamda Turkcell aboneleri BİP kullanmaları koşulunda Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Turkcell ile aboneler için Bedava İnternet her gün kullanım sağlayan ilk 20 bin abone ile sınırlı olmaktadır. Turkcell aboneleri için BİP uygulaması üzerinden Bedava İnternet dağıtımı yapmaya devam ediyor. BİP uygulaması kullanıcıları tarafından verilen görevleri yapmak ve günlük mesaj sayısına ulaşım sağlayarak oldukça kolay bir şekilde Bedava 1 GB İnternet kullanım haklarına kavuşabilmektedirler.

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından Faydalanma Koşulları Nelerdir?

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından Faydalanma Koşulları Nelerdir? Düzenlenen kampanya tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır. Kampanya kapsamında BİP uygulamasını kullanan ve kendisi için verilen görevleri tam ve eksiksiz bir şekilde ilk 20 bin Turkcell abonesi olan kişiler için hediye edilecektir. Turkcell abonelerine, BİP uygulaması üzerinden verilmekte olan görevleri yerine getirmesi gerekmektedir. Verilen görevleri her gün düzenli bir şekilde gerçekleştiren aboneler arasından bu işlemi ilk bitiren 20 bin abone için Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sağlanacaktır.

Turkcell her gün İlk 20 bin kişiye Bedava 1 GB İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin BİP uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Bu kapsamda BİP uygulamasını cep telefonuna yükleyerek kullanmaya başlayan abonelere her gün uygulama içi kanallar yolu ile çeşitli görevler verilmektedir. Verilen görevleri BİP kullanıcısı Turkcell abonesi her gün yerine getirerek Bedava 1 GB İnternet kazanma şansı yakalayacaktır. Bedava 1 GB İnternet hediyesi kampanya süresince her gün ilk 20 bin abone için hazırlanmaktadır. Bu şekilde her gün ilk 20 bin kişi arasına giren Turkcell aboneleri için Bedava 1 GB İnternet hediyesinden faydalanma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası tüm Turkcell aboneleri için düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin BİP uygulaması kullanmaları gerekmektedir.
  • Turkcell ile BİP uygulaması üzerinden verilen görevleri yerine getiren abonelere ilk 20 bin kişi için Bedava 1 GB İnternet hakkı sunulacaktır.
  • Turkcell 20 bin kullanıcı her gün yenilenmektedir.
  • Kazanılan Bedava 1 GB İnternet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyadan kazanılan Bedava 1 GB İnternet üçüncü kişiler ile paylaşılamaz.

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.