Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!


23.01.2021
136
Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası! Türkiyenin en büyük operatörü olarak Turkcell abonelerine yönelik yepyeni çalışmalar yaparak, yepyeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Turkcell tarafından hazırlanan ve abonelerine yönelik olarak gerçekleştirilen en son kampanyalardan bir tanesi de BİP uygulamasını kullanan aboneler için hazırlanmıştır. Turkcell tarafından BİP uygulamasını kullanan tüm aboneler için hediye internet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell tarafından hazırlanan ve kullanıma sunulan anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP üzerinden kampanyalar son sürat hazırlanmaya devam ediyor. Öyle ki Turkcell abonelerine yönelik olarak düzenlediği çalışmalarından bir tanesi son hazırlamış olduğu çalışma ise Turkcell BİP Kullan Kazan kampanyası olmaktadır.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası! Tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır. Bu kapsamda hazırlanan kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin BİP uygulamasını kullanmaları durumunda ise karşılık olarak kendilerine günlük Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı hediye edilecektir. Turkcell aboneleri BİP kullan kazan kampanyası üzerinden BİP kullanımına başlamakta olan abonelerden, uygulama üzerinden sürekli olarak mesajlaşan ve her ay kullanımlarını arttırarak yol alan aboneleri için bu kapsamda internet hediyesi sunulacaktır.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell tarafından hazırlanan kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak BİP uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gereklidir. BİP uygulamasını cep telefonlarına indiren abonelerin belirtilen mesaj hedeflerini tutturmaları doğrultusunda internet kazanma şansına sahip olacaklardır. Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında sunulan hediye 1 GB İnternet kazanmak isteyen abonelerin belirtilen 100, 250, 500, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 5000 ve 10000 mesaj hedefine ulaşması gerekmektedir. Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasından faydalanabilmek için atılan mesajların kişiden kişiye, ya da kişiden gruba yapılmasında herhangi bir sıkıntılı durum olmamaktadır. Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında belirtilen mesaj hedefine ulaşan aboneler BİP Yıldızları arasına girme hakkı ve ayrıca Bedava 1 GB İnternet günlük olarak kazanma hakkı elde edeceklerdir.

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanya Detayları

 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanya kapsamında BİP uygulamasını cep telefonuna indiren abonelere günlük 1 GB Bedava İnternet kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası kapsamında abonelerin 1 GB Bedava İnternet hediyesini kazanmak için belirtilen mesajlaşma kotalarına ulaşması gerekmektedir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında belirtilen mesajlaşma kotasına ulaşan abonelerin, BİP uygulaması içerisinde yer alan Haftanın Hediyesini Al linkine tıklaması gereklidir. Bu işlemin ardından kendisine sunulan Bedava 1 GB İnternet hakkından faydalanmaya başlayabilmektedir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında 1 GB İnternet hediyesini hattına tanımlandığını belirten mesajın ardından aboneler kendilerine sunulan hediyeyi kullanabilirler.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında verilen 1 GB internet gün bitimi (24 saat) ardından otomatik olarak silinecektir.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında aboneler için sunulmakta olan 1 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında kazanılan 1 GB İnternet kullanım hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmamaktadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında sunulan Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkının %80 ve %100 kısmının kullanılması durumunda abonelere SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyasında abonelerin sunulan hediye 1 GB İnternet kullanım hakkının bitmesinin ardından aboneler, var olan tarife üzerindeki internet kullanım ücreti üzerinden faturalandırma yapılacaktır.
 • Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell / Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyası – 199,90TL

Turkcell / Faturalı Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Turkcell / Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi – 150TL

2021 Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.