Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,25
Loading...

27.06.2018
50
Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları 2018 kapsamında GSM operatörü tarafından müşterilerine sunulan tarifelere ilave olarak uygulamalar ile de dağıtılmaktadır. 2018 yılına tarifeleri ve kampanyaları ile hızlı bir giriş gerçekleştiren Turkcell, yaygın akıllı telefon kullanımına uygun olarak bol internetli hazırladığı tarifeleri ve kampanyaları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri İnternet Hediyeleri

Turkcell’in faturalı hatların internet temalı pek çok tarifesi bulunmaktadır. Tarifelerin pek çoğu, içerdiği internet hediyeleri ile kullanıcısının hiçbir anını internetsiz geçirmemesine olanak tanımaktadır. Turkcell hediye internet 2018 yılı tarifelerinin içeriklerini hep birlikte inceleyelim.

 • Lifecell: Turkcell’in son zamanlarda en çok yayınlanan reklamlarından olan Lifecell paketlerinin içerdiği internet kullanım hakları kullanıcılarını büyülüyor. Bedava internet 2018 yılının en gözde tarifesi olan Lifecell paketlerinde;
  • 59 TL’ye sunulan Lifecell Super tarifede 5GB internet kullanım hakkının bulunmasının yanı sıra 50 GB uygulamalarda geçerli internet kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • 69 TL’ye sunulan Lifecell Extra ile 7GB internet kullanım hakkına, paket kapsamındaki uygulamalarda geçerli olmak üzere 50GB internet kullanımı hediye edilemektedir.
  • 79 TL’ye kullanıma sunulan Lifecell Pro ile paket kapsamında 10GB internet kullanımı hediye edilmekte ve uygulamalarda geçerli 50GB internet kullanım hakkı kazanılmaktadır.

Lifecell 50 GB internet kullanım hakkı bulunan uygulamalar Fizy, TV+, lifebox, Dergilik ve BiP olarak belirlenmiştir.

 • GNÇ: GNÇ tarifeleri kapsamında kullanıcılarına 4GB, 8GB, 12GB, 16GB ve 20GB internet kullanım hakkı veren Turkcell, GNÇ tarifelerinde internet kullanım hakkına ilave olarak;
  • 5GB BiP bedava internet kullanım hakkı,
  • 5GB Turkcell TV+ Uygulamasında geçerli kullanım hakkı,
  • Fizzy Uygulaması kullanımlarında paket internetinden harcanmama hakkı,
  • Lifebox Uygulamasında 5GB kullanım ve 25GB saklama hakkı,
  • Dergilik Uygulamasına 5GB üyelik hakkı

Tanınmaktadır.

 • Evden ve Cepten İnternet Tarifeleri: Turkcell tarafından cep telefonlarında ve evde kullanılmak üzere hazırlanan Turbo ve Platinum paketlerde 2GB, 3GB, 5GB, 7GB, 12GB, 18GB ve 25 GB internet kullanım hakları bulunmaktadır.

Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri İnternet Hediyeleri

Turkcell’in faturasız hattı Hazır Kart, içerdiği bedava internet kullanım hakları ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

 • GNÇ: Faturalı hatlarda olduğu gibi faturasız hatlar için de mevcut olan GNÇ tarifeler 2GB, 6GG, 8GB ve 10 GB hediye internetleri ile Hazır Kartlıların kullanımına sunulmaktadır. Paketlerde ayrıca;
  • 5 GB BiP’e özel kullanım hakkı,
  • Dergilik’e özel 5 GB hediye internet hakkı,
  • Fizy’de dinlenen müzik dinlemelerde paketten harcanmama hakkı

GNÇ paketi kapsamında sunulmaktadır.

 • Uçuran Paket: 1GB, 2GB, 3GB, 4GB, 6GB, 8GB ve 10GB hediye internetlerin yanı sıra;
  • BiP kullanımları için 5GB internet hediyesi,
  • Fizy üyeliği
  • Dergilik’te kullanıma özel 5 GB hediye internet

Sunulmaktadır.

 • Lifecell: Hazır Kartlara sunulan Lifecell paketlerinde 2GB, 4 GB ve 6 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca BiP, Dergilik, Fizy ve TV+ uygulamalarında geçerli 20 GB hediye internet paketlerin ekstrası olarak sunulmaktadır.

Turkcell Tarifeleri Dışında Sunulan İnternet Kampanyaları

Bedava internet içerikli faturalı ve faturasız tarife seçenekleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan Turkcell, bedava internet kampanyalarını tarifeleri ile sınırlı tutmuyor. Turkcell bedava internet kazanma kampanyaları ile ücretli ve ücretsiz pek çok hediye internet kazanımı gerçekleştirilmeye devam ediyor. Verilen hediye internetler cepten kullanım ile sınırlandırılmakta olup kampanyalardan faturalı ve faturasız hatlar için ortak olarak yararlanılmaktadır.

GNÇ BiP Kampanyası

BiP keşfet alanında yer alan GNÇ Kanalı’nı takip eden 25 yaş ve altı Turkcell kullanıcıları bir haftalık geçerli olan 2GB hediye internet kazanmaktadır.

Dünya Kupası Kampanyası

GS Şampiyon paketine sahip faturalı ve faturasız Turkcell hat kullanıcıları, 21 GB hediye internete sahip olmaktadır. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Youtube Paket Kampanyası

Turkcell Youtube Paketi, aylık 10 TL paket ücreti ile Youtube’da geçerli 5GB hediye internet sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 2200’a kısa ile YOUTUBE yazılması yeterli olmaktadır.

GNÇ Çatlat Kampanyası

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan GNÇ uygulaması, haftada 2 kez hediye yumurtaları çatlatma fırsatı tanıyarak kullanıcıları hediye internet de içeren sürprizler sunmaktadır.

GS Destek Kampanyası

Galatasaray’ın kazandığı her maç için GS Destek Paketi sahipleri ücretsiz olarak 1GB hediye internet sunmaktadır.

Tanışma Paket Kampanyası

Hazır Kartlılar, 2200’a kısa mesaj göndererek aylık 5 TL karşılığında 1GB hediye paketi sunmaktadır.

Dergilik Kampanyası

Turkcell kullanıcıları, Dergilik uygulamasını indirerek ücretsiz haftalık 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanmaktır.

Blu TV Kampanyası

Turkcell’liler, ayda 5 TL karşılığında Blu TV uygulamasında kullanabilecekleri 2GB internet kullanım hakkı elde edebilmektedir.

4.5G Sim Kart Kampanyası

4.5G uyumlu cihaz sahipleri, 4.5G uyumlu olmayan Turkcell sim kartlarını ücretsiz olarak 4.5G uyumlu Turkcell sim kartlarla değiştirerek paketlerinin hediye internetlerini 2’ye katlayabilmektedir. Kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

GNÇ Hediye Kampanyası

GNÇ tarifelerinde bulunan Hazır Kartlılar, 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde 1 ay geçerli 1GB hediye internet kazanmaktadırlar.

Web Kampanyası

Turkcell Hazır Kart kullanıcıları, Turkcell Hesabım ile gerçekleştirdikleri Uçuran Tarife satın almalarında ücretsiz 1GB internet kazanmaktadır.

Hediye İnternet Kampanyası

Bedava internet 2222 kampanyalarında sunulan 10GB Hediye İnternet Kampanyası ile faturalı ve faturasız Turkcell’liler 6 ay boyunca yurt içinde geçerli hediye internet kullanımı gerçekleştirebilecektir. Bedava internet Turkcell 2222 SMS hattına kısa mesaj atarak faydalanabilecektir. Mesaj içeriğinde ENHIZLI boşluk Turkcell bedava internet kodu gönderilerek yararlanılacaktır. Kampanyada kullanılacak Turkcell bedava internet paketi şifresi ile kampanyaya 1 defa katılım gerçekleştirilebilmektedir.

Instagram Paket Kampanyası

Turkcell’liler, ayda 10 TL’ye Instagram’da geçerli 5GB hediye internet kazanabilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.