Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,38
Loading...

23.12.2018
717
2019 Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yılı olarak, yeni yılda da siz değerli kullanıcılarımıza Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor olacak. Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için, müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 ile yeni yılda da Bedava GB Dağıtmaya devam ediyoruz. Yepyeni en güncel kampanyalara yazımızdan ulaşıp takip edebilirsiniz. Yazılarımız müşterilerimizin memnuniyeti için yeni kampanyalar çıktığı anda güncellenmektedir. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yazımızda kendinize en uygun Bedava İnterneti bulmanız mümkün olacaktır. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019, ilgili yazımızda Turkcell operatörünün açıklamış oluğu Bedava İnternet Kampanyalarını tanıtımını görmüş olacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019, 2018 yılındaki müşteri memnuniyetinin 2019 yılı içerisinde de devam etmesini hedefliyor. 2019 yılı içerisinde müşteri memnuniyeti bizim için çok değerlidir. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verin Bedava 2 GB İnternet Kazanın

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verin Bedava 2 GB İnternet Kazanın, Turkcell faturalı hat sahipleri için süper kampanya. Turkcell faturalı hattınıza otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz Bedava 2 GB İnternet kazanıyorsunuz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimat Verin Bedava 2 GB İnternet Kazanın, kampanyasından bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterlidir, ek bir katılım talebine ihtiyaç yoktur. Fayda otomatik tanımlanacaktır.
 • SMS ile katılım talebi alınmamaktadır.
 • Bireysel faturalı ses hattı olan ve 27.07.2017 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir.
 • Otomatik ödeme talimatı verip ilk fatura ödemenizin talimattan gerçekleşmesi durumunda 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten yararlanabileceksiniz.

Kampanya Detayları

 • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Turkcell’den Galatasaray’a Destek Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den Galatasaray’a Destek Bedava 1 GB İnternet kampanyası, Turkcell GS taraftarını da unutmuyor Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir.

Turkcell ‘den Galatasaray’a Destek Bedava 1 GB İnternet Kampanyası; 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktif olduğu tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanyadan Sarı Kırmızı Destek paketindeki müşteriler otomatik olarak faydalanacaklardır. Herhangi bir ek işlem gerekmez.
 • Başvuru otomatik olarak gerçekleşecektir.
 • Kampanya kapsamında bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler yaralanabilir.
 • Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktif olduğu tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Turkcell Dergilik İle Tanış Bedava 1 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Dergilik İle Tanış Bedava 1 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Bedava GB kazandırmaya devam ediyoruz. Turkcell Dergilik Uygulamasını cebinize indirin Bedava 1 GB İnternet kazanın. Turkcell Dergilik Uygulamasını cebine indiren herkese Bedava 1 GB İnternet kazanın.

Turkcell Dergilik İle Tanış Bedava 1 GB İnternet Kazan Kampanyası, Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın,  haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın. Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizden ulaşabilirsiniz. Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!
 • Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir. Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir.  Kampanyadan yararlanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekmektedir.  Son bir sene içerisinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası geceleri gençlerimizi internetsiz bırakmıyor. Turkcell Türkiye’nin geleceği olan siz değerli gençlerimize destek olmaya devam ediyor. Turkcell olarak bulundukları tarifeye ek saat 22.00 – 06.00 arasında geçerli 1 GB Bedava İnternet veriyor. Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB hattınıza yüklenecektir.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası; GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1GB internet sunulmaktadır. Kampanya hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları

 • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 1GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlama sonrasında alınan aktivasyon mesajı sonrasında kullanılabilir.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 DK (KDV, ÖİV Dahil ), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dahil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtlamasına (5 kbps) girilir.
 • 1 GB Gece faydası istenildiğinde iptal edilip tekrar alınabilir. GNC GECE 1 GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyayı tekrar alabilirsin.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlerimizi geceleri uykusuz bırakacak gibi duruyor. Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlere destek tam gaz devam ediyor. Turkcell geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 5 GB İnternet veriyor.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB sizlere hediye ediyor.

Kampanya Katılım Koşulları

 • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 5 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlama sonrasında alınan aktivasyon mesajı sonrasında kullanılabilir.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 DK (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtlamaya (5 kbps) girilir.

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlerimizin yanında olduğunu gösteren en güzel kampanyalarından sadece bir tanesidir. Turkcell geleceğimiz yatırımı gençlerimizin yanında olmakta kararlıdır. Bu karar ile geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 3 GB İnternet sunarak göstermektedir.

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası olarak, GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB Bedava İnternetiniz bulunmaktadır. GNÇ Gece 7 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Katılım Koşulları

 • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 7 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 DK (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtlamaya (5 kbps) girilir.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell gençlerimizi şımartmaya devam ediyor. Geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 3 GB İnternet, hatlarına tanımlayarak gecelerinizi şenlendiriyor. Turkcell olarak gençlerimizi nazikçe şımartmaya devam diyoruz.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası, GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB Bedava İnternetiniz hattınıza yüklenecektir. GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Katılım Koşulları

 • GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 3 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 DK (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtlamasına (5 kbps) girilir.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor. Bu güne kadar dağıttığı Bedava İnternet Kampanyalarının bir yenisi daha siz değerli müşterilerimize hediye ediyor. Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir. SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası, hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları

 • ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir.
 • SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.
 • SMS gönderiminden sonra, paket aktivasyonu gerçekleşecektir. Aktivasyon için gelecek teyit SMS’inden sonra hemen kullanmaya başlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
 • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
 • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
 • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.

Turkcell Hazır Kart Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell ses ve data abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta onlarca hediyelerden kazanma şansı veriyor. Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır Turkcell 4.5 G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile hesabım uygulamasında Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyasından, 4.5G Salla Kazan Kampanyası’ndan kazandıkları hediye paketleri aktif olan ya da Salla Kazan TV+ Üyeliği, Salla Kazan turkcell.com.tr İndirim Çeki hediyelerini son 7 gün içerisinde kazanmış aboneler Dergilik Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, ülke olarak enflasyonla mücadele ettiğimiz şu günlerde Turkcell müşterilerini yalnız bırakmıyor. Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, Turkcell müşterileri BiP uygulaması üzerinden internet paketlerini ikiye katlıyor, Türkiye kazanıyor.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, 4.5G uyumlu sim karta sahip, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kanalına üye olunmalıdır. Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava 8 GB İnternet Kampanyasına katılarak sizde 8 GB’ta varan Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sizde bolluk dünyasına katılabilirsiniz Haftada 2 kez hediye yumurtanızı çatlatın, anında hediyeleri kazanmaya başlayın.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava 8 GB İnternet Kampanyası, GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava 8 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik internet hediyelerinde faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlar. 1 TL’ye 1 GB internet paketi, sen bilgilendirme SMS’ine onay verdikten sonra aktif hale gelir ve 24 saat geçerli olur. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermelisin.

Turkcell 4.5 G SIM Kart Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5 G SIM Kart Bedava İnternet Kampanyası ile 4.5 G’ye uyumlu olmayan SIM kartınızı ücretsiz değiştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında 4.5 G uyumlu cihaz kullanıyorsanız, kampanya döneminde mevcut tarifenizde ki kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Böylelikle mevcut internet paketinizi ikiye katlamış olursunuz.

Turkcell 4.5 G SIM Kart Bedava İnternet Kampanyasından, tüm aboneler için ortak kampanya şartları: Kampanya döneminde 4.5G uyumlu olmayan SIM kartını, uyumlu SIM kart ile değiştiren ve 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşteriler kampanyadan otomatik yararlanabilirler. Turkcell 4.5 G SIM Kart Bedava İnternet Kampanyası süresince kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı olup ses hatlarıyla alınabilen aşağıdaki tarife paketlerine sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 günde bir ayda 1 kez olacak şekilde toplamda 3 ay geçerli tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanya süresince 4.5G uyumlu olmayan SIM kart’ını 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştiren ve 4.5G uyumlu cihaz kullanan tüm bireysel faturalı, faturasız ve kurumsal hatlar kampanyadan ücretsiz yararlanabilmektedir.  SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını hemen öğrenmek ve abonelik vermek için 4.5G yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz!
 • Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIM kart değişimiyle beraber aynı zamanda kullandığınız cihaz da 4.5G uyumlu ise 48 saat içerisinde yapılacak kontrollerden sonra katlama hakkı elde edilecektir. Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Tüm aboneler için ortak kampanya şartları: Kampanya döneminde 4.5G uyumlu olmayan SIM kartını, uyumlu SIM kart ile değiştiren ve 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşteriler kampanyadan otomatik yararlanabilirler.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı olup ses hatlarıyla alınabilen aşağıdaki tarife paketlerine sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 günde bir ayda 1 kez olacak şekilde toplamda 3 ay geçerli tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir.
 • 750 Ekstra, Akıllı Kamu 2 GB, Akıllı Kamu 3 GB, Akıllı Kamu Maksi, Akıllı Kamu Mini, Avantajlı Maxi, Avantajlı Mega, Emniyet Özel, Engel Tanımayan Hepsi 2 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Engel Tanımayan Hepsi, Engel Tanımayan İnterneti Bol, Faturalı 11, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 3, Faturalı 4 GB Plus, Faturalı 6 GB Plus, Faturalı 7, Faturalı 8 GB Plus, Fırtına 16 GB Platinum, Fırtına 4GB, Fırtına 8 GB, Full Plus, GNÇ Eko, GNÇ Full, GNÇ Star, GNÇ Süper, Gold Plus, Hediyeli Çocuk 200 DK, Hepsi 1000 Plus, Hepsi 500 Plus, Hepsi Bol 750 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 500 dk, İnterneti Bol 500dk, İnterneti Bol 6 GB, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Kahraman Paket, Kamu Ekstra, Kamu Kurum 2 GB, Kamu Kurum 4 GB, Kamu Kurum 8 GB, Kamu Kurum Midi 4 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB, Kamu Midi 2 GB, Kamu Mini 2 GB, Kamu Özel, Kazandıran Ultra, Konfor Avantaj, Konfor Ekstra, Konfor Fırsat, Konfor Süper, Konfor Ultra, Kontrol Ekstra, Kontrol Plus, PLATIN, Platin Ek Internet, Platin Ekstra İnternet, Platin Ekstra Konuş, Platin Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum 50 GB, Platinum 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Elit, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB Ses, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Mega, Platinum Paket, Platinum Plus 10 GB, Platinum Plus 6 GB, Platinum Plus, Platinum Plus, Platinum Prestige, Profesyonel 1000 Plus, Profesyonel 500 Plus, Süpper BiP 12 GB, Süpper BiP 6 GB, Süpper BiP 8 GB, Turbo 2 GB, Turbo 3GB, Turbo 4 GB, Turbo 6 GB, Turbo Avantaj 3 GB, Turbo Bizbize 2 GB, Turbo Bizbize 4 GB, Turbo Bizbize 6 GB, Turbo Ekstra 2 GB, Turbo Ekstra 4 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Ekstra 6 GB, Turbo Ekstra 7 GB, Turbo 3GB, Turbo 5GB, Turbo 7GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Turbo Bizbize 7GB, Platinum 12GB, Platinum 18GB, Platinum 25GB, Platinum 35GB
 • Ayrıca GNÇ Eko, GNÇ Star ve GNÇ Süper tarife paketlerinde yer alan müşterilere üzerlerinde hâlihazırda bulunan gece 22.00 ile 06.00 arasında geçerli olan Gece İnternet paketlerinin kotası kadar 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak paket hediye edilecektir.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarına uyan ve yukarıdaki tarife paketleri dışındaki tarife paketlerine sahip olan bireysel faturalı ses hattı kullanıcılarına da 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak 1 GB yurt için data kullanım hakkı hediye edilecektir.

Turkcell Web Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Web Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından belirli paketleri satın aldığınızda Bedava 1 GB İnternet kazanabilirsiniz. Turkcell Web Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile Uçuran Paketlerden herhangi birini satın almanız yeterlidir.

Turkcell Web Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından yararlanabilmek için Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın almanız yeterli olacaktır. Böylece 30 gün geçerli 1 GB Bedava İnternet kazanırsınız.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanyadan faydalanmak için turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile Uçuran Paketlerden herhangi birini satın almanız yeterlidir.
 • İlgili Uçuran Paketi satın aldıktan sonra hak kazandığınız 1 GB ile ilgili iletilecek bilgilendirme SMS’inin ardından hediyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Web 1 GB Kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB 30 gün boyunca yurt içinde yapılan kullanımlarda geçerlidir.

Kampanya Detayları

 • Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize yurt içinde 30 gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
 • Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 KR/100 KB paket aşımı yansıtılır.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen data paketinin, 3G şebekesinde üst hız limiti 63mbps, 4G Şebekesinde ise üst hız limiti 100 Mbps’dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet ve 1000 SMS Kampanyası

Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet ve 1000 SMS Kampanyasından faydalanabilmek için Turkcell’de en 90 gün boyunca durmanız gerekli. Kampanyadan yararlanabilmek için 90 günü geçtiyseniz ve yaşınız 25 yaş altı ise kriterleri sağlıyorsunuz, Bedava 1 GB İnternet ve 1000 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet ve 1000 SMS Kampanyasından Bireysel ön ödemeli genç Tarife ve Genç plus tarifelerindeki aboneler ve 25 yaşın altındaki diğer ön ödemeli tarifelerdeki ve aşağıdaki kriterleri sağlayan aboneler faydalanabilir.

 • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan, 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı % 20’nin üzerinde olan, son ay hiç SMS atmamış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aylık harcaması ortalama 30TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9TL’den fazla bakiyesi olan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kazanılan SMS ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • 30 gün içinde kullanılmayan SMS ve internet devretmez, silinir.
 • Kampanya 30 gün içerisinde bir kez kullanılabilir, 3 ay yenilenir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan bir yıl içerisinde yalnız bir kez yararlanabilir.
 • Kazanılan SMS’ler bittikten sonra abone kendi tarifesinden ve internet bittikten sonra abone 2 KR/100 KB olarak ücretlendirilir.

Kampanya Detayları

 • Paketten, Genç Tarife’deysen ya da 25 yaş altındaysan, Turkcell’de 90 günü geçirdiysen ve kampanya kriterlerini sağlıyorsan faydalanabilirsin.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir
 • Paketleri kimin alabileceği geçmiş dönemlerdeki kullanım alışkanlıklarına göre belirlenir.
 • Paket tanımlandığında SMS ile bilgilendirilirsin; paket 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Paketinden kalan bilgilerini, Hesabımdan, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya *159#’yi tuşlayarak öğrenebilirsin.
 • SMS’lerin bitiminde standart paket aşım ücretinden ücretlendirilirsin, internet paketin bittiğinde 2 kr/100 KB olarak ücretlendirilirsin.

Turkcell BİP Kullan Bedava 2 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Bedava 2 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor. Her ayın BiP yıldızları kendilerine BiP’ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri yakaladıkları takdirde Haftalık 2GB kazanıyor. Turkcell BİP Kullan Bedava 2 GB İnternet Kazan Kampanyasının, BiP yıldızları, önceki aylarda yoğun BiP kullanan ve mesaj atan kullanıcı kitlesidir.

Turkcell BİP Kullan Bedava 2 GB İnternet Kazan Kampanyasından BiP uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilir. Bilgilendirme SMS’lerini aldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları

 • BiP uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • Bilgilendirme SMS’lerini aldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Konuşma ve internet hediyelerinden kalan miktarları KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 19 Mayıs 2017 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında;
 • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve ilgili takvim ayı içerisinde kendilerine özel verilen 1.000, 3.000 ve 5.000 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için bir takvim ayı içerisinde kişiye özel 1.000, 3.000 ve 5.000 mesaja ulaşmak durumundadırlar.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediye internet  yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
 • BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı 1 ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanabilir. Üzerinde paket tanımlı iken, tekrar bir paket tanımlaması yapılmaz.
 • Kampanya kapsamına BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme,  fotoğraf ve video gönderme dahildir.
 • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.

Turkcell Paycell Kart Al Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell, Paycell Kart Al Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Paycell kartınızı kullandıkça bedava internet kazanabilirsiniz. Türkiye’nin internet alışverişinde kazandıran ilk kartı Paycell Kart’ına her 50 TL yüklemene Haftalık 1 GB, toplamda 3 GB internet kazan.

Turkcell, Paycell Kart Al Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan Kampanyası dahilinde Paycell Kart sahipleri kartlarına 50 TL ve üzeri bakiye yükleyerek otomatik olarak 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye kazanır. Kampanyadan tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. 1 hafta geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgi verilecektir.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Paycell Kart sahipleri kartlarına 50 TL ve üzeri bakiye yükleyerek otomatik olarak 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye kazanır.
 • Tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • 1 hafta geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgi verilecektir.

Kampanya Detayları

 • 11.2018 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 50 TL yükleyen Turkcell’li tüm Paycell kullanıcıları Paycell Kart Haftalık 1 GB Hoş Geldin Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Paycell Kart Turkcell veya D&R Mağazalarından, turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycell uygulamasından sanal kart oluşturabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Paycell Kart’ına 50 TL bakiye yüklemek gerekir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell’liler Paycell Kart’larına 50 TL yükleyerek Haftalık 1 GB hediye internetin sahibi olur.
 • Hoş Geldin Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel/ kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir, kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca 3 kez faydalanılır.
 • 50 TL yükleme yapan müşteriler hediye paketleri hatlarına tanımlandıklarında SMS ile bilgilendirilecektir.
 • TÖHAŞ, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.

Turkcell Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM