Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları


14.01.2021
1.809
2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en çok Bedava İnternet Kampanyası düzenleyen operatör Turkcell olmaktadır. Müşteri memnuniyeti için en çok çalışan operatör olarak da Turkcell gelmektedir. Turkcell kurulduğu günden itibaren gerek alt yapısı, gerek iletişim kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen operatör olma başarısını göstermiş bulunmaktadır. Bu nedenledir ki düzenlediği kampanyalar doğrultusunda en çok Bedava İnternet Kampanya düzenleyen ve dağıtan operatör Turkcell olmaktadır.

Turkcell her zaman için müşteri memnuniyeti önceliği doğrultusunda çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Turkcell düzenlediği her kampanyasında öncelik hep müşteri memnuniyeti önceliği doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Turkcell olarak düzenleyeceğimiz kampanyalar ile sizler için hazırladığımız Bedava İnternet Kampanyalarına nasıl katılım sağlayabilirsiniz ve hattınıza Bedava İnternet nasıl kazanabilirsiniz gibi sorularınıza yazımızda cevap bulabileceksiniz.

Turkcell FaturalıFaturasız tüm müşterileri için hazırladığı tarifelerinde, uygulamalı olarak yapabileceğiniz birkaç adım ve işlem doğrultusunda kazanabileceğiniz onlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı bulunmaktadır. Üstelik Bedava GB İnternet kazanmak çok kolay olmaktadır. Turkcell Bedava GB İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece iki ya da üç işlemden fazla uygulama gerektirmemektedir. Turkcell’in düzenlediği ve hangi kampanya doğrultusunda kaç GB Bedava İnternet kazanabileceğiniz ile ilgili olarak aşağıdaki yazımızı detaylı olarak inceleyerek, kendinize uygun olanı uygulayarak Bedava İnternet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava Hediyeni Kap Kampanyası ile Turkcell müşterileri için kazandırmaya durmadan devam etmektedir. Turkcell ile Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazanmaya hazır ol. Kampanyadan faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermelisiniz.

Kampanya Detayları

 • GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
 • Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
 • Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile uzaktan eğitime destek vermeye son hızla devam ediyoruz. Korona virüsü salgını dolayısı ile uzaktan eğitim almak zorunda kalan tüm öğrencilerimiz için EBA üzerinde kullanılmak üzere Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktayız. Öğrencilerimiz bu zorlu süreçte derslerinden geri kalmasını önlemek amacıyla Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.
 • 03.2020 tarihi itibariyle internet faydası iki ye katlanarak 6GB olarak tanımlanacaktır.
 • Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
 • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabileceğiniz BiP Keşfet bölümünde yer alan Sürpriz Nokta kanalını takip edip, ilgili lokasyonlara gidenler sürpriz hediyeleri toplamaya devam ediyor. Düzenlenen kampanyadan hem faturalı hem de faturasız tüm müşterilerimiz katılım sağlayabileceklerdir. Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası kapsmaında düzenlenen kampanyaya katılım sağlayabilmek için belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.
 • Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.
 • Sürpriz Nokta Kampanyası’ndan faydalanmak için BiP’in 3.59 ve üzeri bir sürümde olması gerekmektedir.
 • Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1 GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1 GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.

Turkcell Kahraman Destek Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Kahraman Destek Bedava 10 GB İnternet Kampanyası ile Şehitlerimizin eşi ve çocukları, Gazilerimizin eşi ve çocukları için hazırlanan ve hatlarına her ay ücretsiz olarak sunulan Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Turkcell’den oldukça özel müşterilerimize karşı düzenlediğimiz kampanya Şehit eş ve çocukları ve Gazilerimize özel her ay paketlerine ek Bedava 10 GB internet hediyesi sunuyoruz. Düzenlenmekte olan Turkcell Kahraman Destek Bedava 10 GB İnternet Kampanyasından, Sosyal Destek Kampanyasından faydalanan bireysel faturalı ve faturasız ses hattı sahibi harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ve gazileri kapsamaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya; Sosyal Destek Kampanyasındanfaydalanan bireysel faturalı ve faturasız ses hattı sahibi harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ve gazileri kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve şehit yakını/gazi olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanyanın başlangıç tarihi ile birlikte ek fayda her ayın 21’inde tanımlanacaktır.
 • Faturasız abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için son 1 ay içinde minimum 20TL yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Faturalı aboneler için herhangi ek bir koşul bulunmamaktadır.
 • Hem faturalı hem faturasız aboneler için sunulan 10 GB internet paketi 30 günlüktür ve süresiz tekrarlıdır. Abone iptal etmediği sürece ücretsiz yenilenir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin 30 günlük süre içerisinde 10 GB internet paketindeki MB’lar bittikten sonra veya kampanya süresinin bitiminde, hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir.

Turkcell Bol GB Veren Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell Bol GB Veren Tanışma Seti Kampanyası ile yeni müşterilerimize oldukça büyük bazda Bedava İnternet veren tanışma kampanyası olarak Turkcell’e hoşgeldiniz diyoruz. Turkcell Yeni Hazırkart müşterilerimizin faydalanabileceği oldukça avantaj sunan tanışma paketi ile müşterilerimiz Bedava 60 GB İnternet kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Turkcell Bol GB Veren Tanışma Seti kampanyası kapsamında, Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacak. Üstelik 120 gün boyunca ayda 20GB toplamda da ekstra Bedava 60 GB İnternet daha kazanma fırsatı siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Kampanya Detayları

 • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır.
 • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır.
 • Bu kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.
 • Hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
 • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki ses,sms ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.

Turkcell Çevre Dostu Kampanya Bedava 2 GB İnternet Kazandırıyor

Turkcell Çevre Dostu Kampanya Bedava 2 GB İnternet Kazandırıyor, Turkcell Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak geleceğimizi de her alanda düşünmektedir. Geleceğimizi ilgilendiren en önemli noktalardan biri de yeşil alanların her geçen gün azalması olmaktadır. Turkcell çevre dostu bir operatör olarak da geleceğimiz için çalışmalarına destek olmak için siz değerli müşterilerini E-Fatura ya da SMS Fatura sistemine geçmeye çağırıyor. Üstelik bu fatura işleminde bu sisteme geçiş yapan müşterilerine de Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı veriyor. Üstelik yapmanız gereken sadece E-Fatura ya da SMS Fatura sistemine geçiş işlemi olmaktadır. Yapacağınız işlem sonunda hattınıza Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Konuşma hatlarının faturasını SMS Fatura veya E-fatura ile almaya başlayan müşterilerimize haftalık 2 GB  BEDAVA İNTERNET avantajından yararlanacaktır.
 • Bu kampanya, bireysel faturalı hatlar için geçerlidir.
 • 2 GB internet avantajı, E-fatura veya SMS Fatura geçişinin ardından otomatik olarak başlayacaktır. Kampanyadan kazanılan 2GB BEDAVA internet paketi müşterinin sahip olduğu diğer internet paketlerine göre öncelikli kullanılır.
 • Kampanyaya katılım ve iptal için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava 1 GB İnternet

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava 1 GB İnternet, Turkcell operatörü olarak cihazınıza Dergilik uygulamasını indiren müşterilerimize özel anında Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik tek yapmanız gereken sadece Dergilik Uygulamasını telefonunuza indirmek olmaktadır. Hemen Bedava 1 GB İnternet hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!
 • Hediye 1 GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir. Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp 1 GB Internet hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir.
 • Buna ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 36 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 36 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya kaldığı yerden son hızla devam ediyor. Turkcell’in Rahat avantajlı tarifelerinden birini seçerek, Turkcell’e gelen müşterilerimize seçtikleri tarifelerinin kullanım haklarının yanına ilave olarak 12 ay boyunca Aylık Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell müşterisi olan kazanmaya devam ediyor.

Hemen Turkcell Rahat tarifelerinden birine gelin kazanmaya başlayın. Üstelik sadece 1 ay değil, taahhüt süreniz boyunca kazanmaya devam edin. Turkcell Rahat tarifelerinden dilediğinizi seçerek taahhüt vermeniz durumunda toplam Bedava 36 GB İnternet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Kampanya Detayları

 • 11.12.2019 itibarıyla numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hattı müşterileri; 25-27 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1GB, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 3GB internet faydası kazanacaklardır.
 • Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
  12.04.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda kampanyaya katılımları sağlanacaktır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
 • 12.04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan müşteriler 25-33 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası kazanacaklardır, faydalar müşterilerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Katılım sağlayan müşteriler, 25-34 TL arası paket yüklemesi yaptıkları aylarda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıkları aylarda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanacaklardır, faydalar hatlarına otomatik yüklenecektir.
 • 06.08.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Avantaj 6 GB” paketi için geçerli olmayacaktır.
 • 17.09.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Hoş Geldin 5 GB” ve “GNÇ Hoş Geldin 15 GB” paketleri için geçerli olmayacaktır.
 • 12.04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan müşteriler, ilk katılım tarihlerinden itibaren 12 ay boyunca, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıklarında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB kazanacaktır, hediye fayda hatlarına otomatik yüklenecektir.

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet, Turkcell müşterisi olmak isteyenlere ayrıcalıklar devam ediyor. Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alan yeni Turkcell müşterisine Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Yeni Turkcell hattı alarak ailemize katılmak isteyen müşterilerimize özel Bedava 15 GB İnternet verilecektir. Turkcell hattınız içeriğinde Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 9 GB İnternet içeriği ile kullanıma açılacaktır. Ayrıca 3 ay boyunca ayda Bedava 5 GB İnternet toplam olarak da Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize açılışa özel toplamda 9 GB*internet hediye edilecektir.
 • 9 GB internetin 6GB’ı Süper Hazır Kart Tanışma Seti açılışına özel, 3 GB’ı Tanışma Seti Hediye 3 GB kampanyasının hediyesidir.
 • 9’GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a göndererek, yükleme faydasından yararlanama avantajı kazanabileceklerdir. SMS ile başvurunun ardından 90 gün boyunca, aylık tek seferde 25TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 25TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB daha yüklenecek! 5GB hediye faydasından SMS ile başvuruyu takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca maksimum 3 kez faydalanılabilir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet, Turkcell Hazır Kart, yeni hat alarak, Turkcell ailesine katılmak isteyen müşterilerimiz için avantajlı kampanyamız mevcut olmaktadır. Turkcell ailesine katılma isteyen müşterilerimiz için birbirinden avantajlı ve kampanyalı fırsatlarımız bulunmaktadır. Ayrıca bu avantajlardan faydalanarak aramıza yani katılan müşterilerimize Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır.

Turkcell ailesine, yeni hat alarak Hazır Kart’lı olan müşterilerimize bir avantajlı kampanya daha bizden.  Yeni hat satın alarak Turkcell ailesine gelmeniz durumunda satın aldığınız Turkcell hat içerisinde 35TL + 6 GB İnternet kullanım hakkı ile sizlerin kullanımına açılacaktır. Ayrıca müşterimiz hattına yükleme yaptığı müddet boyunca ilk 3 ay toplam 15 GB Bedava İnternet kullanım hakkı elde edecektir.

Kampanya Detayları

 • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 6GB* hediyesi ile açılacak. Hediye 35TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6GB* internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Açılış anında hediye edilen 6GB internetin 3GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 5GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 Dk hediye edilecek.
 • 5GB hediye ve Askercell için 100 DK faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
 • Hediye 35TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
 • Açılış hediyesi olan 3GB ve yükleme faydası olan 5GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 DK faydasının ücretlendirme periyodu 60 sn’dir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL’lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.

Turkcell Lifecell İlk Hattım İle Dergilikte Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell İlk Hattım İle Dergilikte Bedava 1 GB İnternet Kampanyası çocuklarımızı okumaya teşvik amaçlı olarak Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunuyor. Turkcell Lifecell İlk Hattım İle Dergilik Bedava 1 GB Kampanyasından faydalanmak için Dergilik’te çocuk kategorisinden aylık 3 adet dergi indirene Bedava 1 GB İnternet sunmaktadır. Üstelik Aylık Bedava 1 GB Bedava İnternet hakkı her ay geçerli olmaktadır. Aylık olarak Bedava 1 GB İnternet kazanmak için her ay Dergilik uygulaması üzerinden en az 3 adet dergi indirmeniz gerekli olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her bir ay için, ayda 3 dergi indiren müşterilerimize 1 ay geçerli her yöne 1 GB hediye!
 • Hediye aylık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Üstelik Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece fizy ile müzik dinlemek ve Bedava İnternet kazanmak olacaktır. fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan abonelerimiz, fizy’de müzik dinlerken internet kazanıyor.

 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB: fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi 1 Ekim 2017 – 31 Aralık 2021 arasıdır.
 • Kampanyadan takvim ayının son gününde fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Ek paketi olan bireysel Turkcell aboneleri yararlanır.
 • Kampanya kapsamında fizy’den dinlenilen şarkı sayısına göre, abonelere belirli baremlerde ücretsiz internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak faydalar ve bu faydaların kazanılması için dinlenilmesi gereken şarkı sayısına ilişkin baremler aşağıda listelenmiştir;
 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB:fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Sadece fizy üzerinden yapılan şarkı dinlemelerinde geçerlidir. Radyo veya video dinlemeleri dâhil değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili ayı takip eden ayın ilk haftasında tanımlanır. İlk tanımlama Kasım ayının ilk haftasında yapılacaktır.

Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet

Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet, Turkcell dünyasına yeni hat alarak Hazır Kart’lı olan müşterilerimize özel olarak hazırlanan kampanya doğrultusunda Bedava 3 GB İnternet hakkı sunulacaktır. Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet kazanmak için faturasız yeni Turkcell hattı alan müşterilerimiz faydalanabilmektedirler.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Tourist Welcome Pack ile yeni bir faturasız hat alan müşterilerimiz kampanya kapsamı dışındadır.
 • Yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimizin tanışma setlerinin içeriğine ek olarak 30 gün geçerli 3 GB internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
 • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100kb olacaktır.
 • Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Tanışma Seti Hediye 3GB paketi bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımınız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile operatör tercihini Turkcell’den yana kullanarak, yeni faturalı müşterilerimiz dünyasına gelenlere İlk Aya Özel Toplam Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı veriyoruz. Tercihini Turkcell Faturalı Zengin İçerikli tarifeler arasından kendisine uygun olanı seçerek gelenler müşterilerimiz, seçtikleri kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz İlk Ay Bedava İnternetiniz hattınıza tanımlanır.

Kampanya Detayları

 • İlk Ay Fayda kampanyasının 10GB, 20GB paketleri17.01.2020 itibarıyla lanse edilmiştir.. 30GB paketi 22.01.2020 tarihinde lanse edilmiştir.
  Turkcell Bireysel faturalıda 12 ay kalma sözü veren abonelere bulundukları pakete göre 1 ay kullanabilecekleri 10,20,30 GB paketi sunulacaktır.
  Erken iptal durumunda, 10GB paketi için 39TL, 20GB paketi için 49TL, 30GB paketi için 59TL cayma bedeli yansıtılacaktır.
  İlk Ay 10 GB paketi alabilecek paketler; Turbo Fırsat, Turbo Avantaj, Turbo Eko, Turbo Fırsat Plus, Faturalı 2 GB Plus, Akıllı 2GB, Turbo Yeni 2 GB, Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo 1 GB.
 • İlk Ay 20 GB paketi alabilecek paketler; Turbo Star, Turbo Konfor, Turbo Plus, Turbo Hoş Geldin, Turbo Hepsi Eko, Turbo Ekstra, Faturalı Midi Plus, Turbo Mini, GNÇ Fırsat, Turbo Midi, Turbo Fırsat Super, Turbo Maksi, Faturalı Fırsat Midi, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı 3GB, Faturalı 3 GB Plus.
 • İlk Ay 30 GB paketi alabilecek paketler; GNÇ Plus, Platinum Avantaj, GNÇ Süper, Platinum Maksi, GNÇ Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Avantaj, Platinum Hoş Geldin, GNÇ Star, Turbo Süper, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Akıllı Maksi, Platinum 15, Lifecell Akıllı Midi, Platinum 10, Lifecell Fırsat Midi, GNÇ 4 GB, Lifecell Fırsat 9GB.
 • İlk ay kampanyası ile alınan 10GB, 20GB, 30GB faydalar ile Katlanan kampanyasında verilen 10GB, 20GB, 30GB aynı anda alınamaz. 2 ay içerisinde en fazla 1, 12 ay içerisinde en fazla 2 adet fayda alınabilir.

Turkcell GNÇ Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 15 GB İnternet Kampanyası ile 25 yaş altı GNÇ Süper Kart Tanışma Seti alan müşterilerimiz de Turkcell ile kazanma şansı yakalıyor. GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan 25 yaş altı müşterilerimiz 30 gün geçerli 3 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca kampanyadan faydalanarak Turkcell’i olan müşterilerimiz 3 ay boyunca Toplam Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkına daha sahip olacaklardır. Kampanya doğrultusunda aylık 5 GB olarak 3 ay boyunca Bedava İnternet kullanım hakkınız hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize açılışa özel toplamda 9GB* internet hediye edilecektir.
  9GB* internetin 6GB’ı Süper Hazır Kart Tanışma Seti açılışına özel, 3GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının hediyesidir.
 • Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 9* GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a göndererek, yükleme faydasından yararlanama avantajı kazanabileceklerdir.
 • SMS ile başvurunun ardından 90 gün boyunca, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 5 GB daha yüklenecek! 5GB hediye faydasından SMS ile başvuruyu takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca maksimum 3 kez faydalanılabilir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz.
 • Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell operatöründe bulunan bireysel ses hattına sahip müşterilerimiz, bulundukları tarifenin bir üst tarifesine geçiş yaptıklarında onlarca Bedava GB İnternet kazanıyor. Üstelik Bedava GB İnternet kullanım hakkı abonenin Turkcell operatöründe bulunduğu abonelik yılının yaşına göre verilmektedir.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyasından Bedava GB İnternet kazanabilmek için bulunduğunuz tarifenin bir üst tarifesine geçiş yapmanız gerekmektedir. Turkcell operatörü olarak bir üst tarifeye geçiş yapmanızın yanında Turkcell operatöründe bulunduğunuz yıl kadarda ekstra Bedava GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir.

Kampanya Detayları

 • Yıllık abonelik kampanyasının (kontratının) son 30 günlük dönemi içerisinde olan veya üzerinde aktif yıllık abonelik kampanyası olmayan;
 • Son 15 gün içerisinde Çağrı Merkezi’nden aranıp yıllık abonelik teklif sunulmuş ve kabul etmemiş; Aşağıdaki 5 kriter setinden herhangi birinde yer alan; Bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları.
  5 kriter seti:
 • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
 • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell’e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
 • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
 • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
 • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Kriterleri sağlayan müşterilere 6 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli 3 adet
  Haftalık 1GB hediyesi sunulacaktır.
 • Müşterinin hediyeyi kabul etmesi durumunda Müşteri Temsilcisi kampanya kaydını alır.
 • Hediye paketlerin kullanılabilmesi için müşterinin SMS ile aktivasyonu gereklidir.
 • Kampanya ile kazanılan hediyeler 30 günde bir kez kullanılabilir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell müşterilerimiz her zaman her fırsatta kazanma şanslarını elden bırakmıyor. Turkcell’e gelerek tercihlerini Zengin İçerikli tarifelerden yana kullanan müşterilerimiz her hafta Salla Kazan kampanyası doğrultusunda kazanmaya devam ediyor. Turkcell Salla Kazan ile her hafta onlarca Bedava İnternet ve sürprizler sizleri beklemektedir.

Turkcell Salla Kazan Hediye Listesi

Hediyeler

Detaylar
Aylık TV+ Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Fizy Premium Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.

Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık GollerCepte Süper Paket

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Dergilik Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Hürriyet Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Playcell Extra Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Playcell Plus Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Upcall Statune Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

App Store’da geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Google Play’de geçerli 5 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 25 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık 10 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 3 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

3 Ay Tekrarlı Aylık 3 GB

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 10 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 4 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 2 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 500 MB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 500 MB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.

6 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
3 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.

1 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Paylaş Günlük 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık Sahur 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.

Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.

Haftalık 1 GB Facebook & Twitter

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Instagram

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 1 GB Instagram

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Youtube

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 1 GB Youtube

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Her Yöne 250 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Her Yöne 250 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Her Yöne 100 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 100 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük Her Yöne 1 Saat

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Hafta Sonu Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.

League of Legends oyununda geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.
Zula oyununda geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

 Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.
 • Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, hali hazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma’dan itibaren kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
 • Dijital Operatör kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.
 • Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell’in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kartınızı Turkcell mağazalarından ücretsiz olarak alabilirsiniz.
 • 4.5G Salla Kazan Kampanyası’ndan kazandıkları hediye paketleri aktif olan ya da Salla Kazan TV+ Üyeliği, Salla Kazan turkcell.com.tr İndirim Çeki hediyelerini son 7 gün içerisinde kazanmış aboneler Dergilik Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilir.

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Turkcell faturasız müşterilerine özel sunulan kampanyamız ile devam ediyoruz. Kampanya kapsamında tarafınıza belirtilen tarifelerin yüklemelerini, Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kampanya kapsamında belirtilen paketleri kredi kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli Bedava 2 GB İnternet kazanabilirsiniz. Bedava 2 GB İnternet için yapmanız gereken sadece tarifeleriniz ödemesini Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirin sizde Bedava İnternet kazanın.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanya kapsamında olan paketler: Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.
 • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan fayda ilgili hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 28 gündür. Sunulan fayda 28 günün sonunda yenilenmez ve sonlanır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydanın bitiminden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları standart cepten internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası, Dijital ortam üzerinden Turkcell müşterisi olmak isteyen ve başvuruda bulunan tüm yeni müşterilerimize Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Numarasını taşıyarak ya da yeni numara alarak Turkcell ailesine katılım sağlayan tüm yeni müşterilerimize kayıtsız şartsız Bedava 8 GB İnternet verilecektir. Turkcell üzerinden Bedava 8 GB İnternet için yapmanız gereken sadece Turkcell online işlemlerden başvuruda bulunmak. Sizde hemen tık diye Turkcell’li olun, 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
 • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
 • 2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
 • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell Online Fatura Ödeme

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Mavi dedi ki:

  Yaa ben buu Google play hediyesini nasıl alınıyor yazmiyorda orda

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Google Play hediyesi için salla kazandan işlem yaptığınızda size çıkması gerekmektedir. Başka türlü bu hediyeyi alamazsınız.