Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2018 Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00
Loading...

10.10.2018
178
2018 Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları 2018 kapsamında GSM operatörü tarafından müşterilerine sunulan tarifelere ilave olarak uygulamalar ile de dağıtılmaktadır. 2018 yılına tarifeleri ve kampanyaları ile hızlı bir giriş gerçekleştiren Turkcell, yaygın akıllı telefon kullanımına uygun olarak bol internetli hazırladığı tarifeleri ve kampanyaları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri İnternet Hediyeleri

Turkcell’in faturalı hatların internet temalı pek çok tarifesi bulunmaktadır. Tarifelerin pek çoğu, içerdiği internet hediyeleri ile kullanıcısının hiçbir anını internetsiz geçirmemesine olanak tanımaktadır. Turkcell hediye internet 2018 yılı tarifelerinin içeriklerini hep birlikte inceleyelim.

 • Lifecell: Turkcell’in son zamanlarda en çok yayınlanan reklamlarından olan Lifecell paketlerinin içerdiği internet kullanım hakları kullanıcılarını büyülüyor. Bedava internet 2018 yılının en gözde tarifesi olan Lifecell paketlerinde;
  • 59 TL’ye sunulan Lifecell Super tarifede 5GB internet kullanım hakkının bulunmasının yanı sıra 50 GB uygulamalarda geçerli internet kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • 69 TL’ye sunulan Lifecell Extra ile 7GB internet kullanım hakkına, paket kapsamındaki uygulamalarda geçerli olmak üzere 50GB internet kullanımı hediye edilemektedir.
  • 79 TL’ye kullanıma sunulan Lifecell Pro ile paket kapsamında 10GB internet kullanımı hediye edilmekte ve uygulamalarda geçerli 50GB internet kullanım hakkı kazanılmaktadır.

Lifecell 50 GB internet kullanım hakkı bulunan uygulamalar Fizy, TV+, lifebox, Dergilik ve BiP olarak belirlenmiştir.

 • GNÇ: GNÇ tarifeleri kapsamında kullanıcılarına 4GB, 8GB, 12GB, 16GB ve 20GB internet kullanım hakkı veren Turkcell, GNÇ tarifelerinde internet kullanım hakkına ilave olarak;
  • 5GB BiP bedava internet kullanım hakkı,
  • 5GB Turkcell TV+ Uygulamasında geçerli kullanım hakkı,
  • Fizzy Uygulaması kullanımlarında paket internetinden harcanmama hakkı,
  • Lifebox Uygulamasında 5GB kullanım ve 25GB saklama hakkı,
  • Dergilik Uygulamasına 5GB üyelik hakkı

Tanınmaktadır.

 • Evden ve Cepten İnternet Tarifeleri: Turkcell tarafından cep telefonlarında ve evde kullanılmak üzere hazırlanan Turbo ve Platinum paketlerde 2GB, 3GB, 5GB, 7GB, 12GB, 18GB ve 25 GB internet kullanım hakları bulunmaktadır.

Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri İnternet Hediyeleri

Turkcell’in faturasız hattı Hazır Kart, içerdiği bedava internet kullanım hakları ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

 • GNÇ: Faturalı hatlarda olduğu gibi faturasız hatlar için de mevcut olan GNÇ tarifeler 2GB, 6GG, 8GB ve 10 GB hediye internetleri ile Hazır Kartlıların kullanımına sunulmaktadır. Paketlerde ayrıca;
  • 5 GB BiP’e özel kullanım hakkı,
  • Dergilik’e özel 5 GB hediye internet hakkı,
  • Fizy’de dinlenen müzik dinlemelerde paketten harcanmama hakkı

GNÇ paketi kapsamında sunulmaktadır.

 • Uçuran Paket: 1GB, 2GB, 3GB, 4GB, 6GB, 8GB ve 10GB hediye internetlerin yanı sıra;
  • BiP kullanımları için 5GB internet hediyesi,
  • Fizy üyeliği
  • Dergilik’te kullanıma özel 5 GB hediye internet

Sunulmaktadır.

 • Lifecell: Hazır Kartlara sunulan Lifecell paketlerinde 2GB, 4 GB ve 6 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca BiP, Dergilik, Fizy ve TV+ uygulamalarında geçerli 20 GB hediye internet paketlerin ekstrası olarak sunulmaktadır.

Turkcell Tarifeleri Dışında Sunulan İnternet Kampanyaları

Bedava internet içerikli faturalı ve faturasız tarife seçenekleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan Turkcell, bedava internet kampanyalarını tarifeleri ile sınırlı tutmuyor. Turkcell bedava internet kazanma kampanyaları ile ücretli ve ücretsiz pek çok hediye internet kazanımı gerçekleştirilmeye devam ediyor. Verilen hediye internetler cepten kullanım ile sınırlandırılmakta olup kampanyalardan faturalı ve faturasız hatlar için ortak olarak yararlanılmaktadır.

GNÇ BiP Kampanyası

BiP keşfet alanında yer alan GNÇ Kanalı’nı takip eden 25 yaş ve altı Turkcell kullanıcıları bir haftalık geçerli olan 2GB hediye internet kazanmaktadır.

Dünya Kupası Kampanyası

GS Şampiyon paketine sahip faturalı ve faturasız Turkcell hat kullanıcıları, 21 GB hediye internete sahip olmaktadır. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Youtube Paket Kampanyası

Turkcell Youtube Paketi, aylık 10 TL paket ücreti ile Youtube’da geçerli 5GB hediye internet sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 2200’a kısa ile YOUTUBE yazılması yeterli olmaktadır.

GNÇ Çatlat Kampanyası

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan GNÇ uygulaması, haftada 2 kez hediye yumurtaları çatlatma fırsatı tanıyarak kullanıcıları hediye internet de içeren sürprizler sunmaktadır.

GS Destek Kampanyası

Galatasaray’ın kazandığı her maç için GS Destek Paketi sahipleri ücretsiz olarak 1GB hediye internet sunmaktadır.

Tanışma Paket Kampanyası

Hazır Kartlılar, 2200’a kısa mesaj göndererek aylık 5 TL karşılığında 1GB hediye paketi sunmaktadır.

Dergilik Kampanyası

Turkcell kullanıcıları, Dergilik uygulamasını indirerek ücretsiz haftalık 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanmaktır.

Blu TV Kampanyası

Turkcell’liler, ayda 5 TL karşılığında Blu TV uygulamasında kullanabilecekleri 2GB internet kullanım hakkı elde edebilmektedir.

4.5G Sim Kart Kampanyası

4.5G uyumlu cihaz sahipleri, 4.5G uyumlu olmayan Turkcell sim kartlarını ücretsiz olarak 4.5G uyumlu Turkcell sim kartlarla değiştirerek paketlerinin hediye internetlerini 2’ye katlayabilmektedir. Kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

GNÇ Hediye Kampanyası

GNÇ tarifelerinde bulunan Hazır Kartlılar, 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde 1 ay geçerli 1GB hediye internet kazanmaktadırlar.

Web Kampanyası

Turkcell Hazır Kart kullanıcıları, Turkcell Hesabım ile gerçekleştirdikleri Uçuran Tarife satın almalarında ücretsiz 1GB internet kazanmaktadır.

Hediye İnternet Kampanyası

Bedava internet 2222 kampanyalarında sunulan 10GB Hediye İnternet Kampanyası ile faturalı ve faturasız Turkcell’liler 6 ay boyunca yurt içinde geçerli hediye internet kullanımı gerçekleştirebilecektir. Bedava internet Turkcell 2222 SMS hattına kısa mesaj atarak faydalanabilecektir. Mesaj içeriğinde ENHIZLI boşluk Turkcell bedava internet kodu gönderilerek yararlanılacaktır. Kampanyada kullanılacak Turkcell bedava internet paketi şifresi ile kampanyaya 1 defa katılım gerçekleştirilebilmektedir.

Instagram Paket Kampanyası

Turkcell’liler, ayda 10 TL’ye Instagram’da geçerli 5GB hediye internet kazanabilecektir.

Turkcell Faturalı Hat Tarifelerine Bedava 2 GB İnternet

Turkcell Faturalı Hat Tarife kullanıcıları için Bedava 2 GB İnternet kampanyası ile siz değerli müşterilerine tarifenize ilave Bedava internet kazandırıyor. Üstelik Bedava 2 GB İnternet için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılası yeterlidir. Bedava internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır, ekstra bir katılım talebine ihtiyaç yoktur.

Turkcell’den S9 Alana 100 GB lifebox Bedava

Turkcell Faturalı Hat kullanıcılarına özel müthiş kampanya. Turkcell’den kontralı ve taahhütlü olarak Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus cihaz alan müşterilerimize, lifebox’tan 3 Ay boyunca kullanabilecekleri 100 GB saklama alanı hediye.

Turkcell’den fizy Dinledikçe Bedava 250MB, 500MB, 1GB İnternet Kazandıran Kampanya

Turkcell Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Üstelik sadece fizy’den müzik dinleyerek 250 MB, 500 MB yada 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan abonelerimiz, fizy’de dinlerken Bedava internet kazanabiliyor.

Turkcell’den BİP Kullan Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell BİP kullanıcıları için mesajlaştıkça kazandıran kampanya. BİP’ten arkadaş grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB bedava internet kazan. Üstelik her ayın BİP yıldızları, ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları zaman Bedava 2 GB daha İnternet kazanıyor.

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bu kampanyası ile taraftarın da yanında olduğunu gösterdi. Uygulamayı indiren kullanıcılar paketlerine göre her hafta ücretsiz Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanmaktadır. Seçtiğiniz bir maçta, o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB Bedava internet kazanırlar.

Ücretsiz katılım hakkınız dolduktan sonra, ek hak elde etmek için mobil site ve uygulama üzerinden katılanlar 3 TL ek ücret öderler. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB‘dir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları 500 MB Bedava İnternet

Turkcell’den 4 büyük takımın taraftarına özel 500 MB Bedava internet kampanyası. Turkcell Goller Cepte’den 4 büyük takımın taraftarına özel 4 yeni uygulama! Hemen iPhone veya Android cihazınıza uygulamayı indirin ve takımınıza özel uygulamanın tadını milyonlarca taraftar ile birlikte doya doya çıkarın.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.