Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
18 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33
Loading...

19.11.2019
908
2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en çok Bedava İnternet Kampanyası düzenleyen operatör Turkcell olmaktadır. Müşteri memnuniyeti için en çok çalışan operatör olarak da Turkcell gelmektedir. Turkcell kurulduğu günden itibaren gerek alt yapısı, gerek iletişim kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen operatör olma başarısını göstermiş bulunmaktadır. Bu nedenledir ki düzenlediği kampanyalar doğrultusunda en çok Bedava İnternet Kampanya düzenleyen ve dağıtan operatör Turkcell olmaktadır.

Turkcell her zaman için müşteri memnuniyeti önceliği doğrultusunda çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Turkcell düzenlediği her kampanyasında öncelik hep müşteri memnuniyeti önceliği doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Turkcell olarak düzenleyeceğimiz kampanyalar ile sizler için hazırladığımız Bedava İnternet Kampanyalarına nasıl katılım sağlayabilirsiniz ve hattınıza Bedava İnternet nasıl kazanabilirsiniz gibi sorularınıza yazımızda cevap bulabileceksiniz.

Turkcell FaturalıFaturasız tüm müşterileri için hazırladığı tarifelerinde, uygulamalı olarak yapabileceğiniz birkaç adım ve işlem doğrultusunda kazanabileceğiniz onlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı bulunmaktadır. Üstelik Bedava GB İnternet kazanmak çok kolay olmaktadır. Turkcell Bedava GB İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece iki ya da üç işlemden fazla uygulama gerektirmemektedir. Turkcell’in düzenlediği ve hangi kampanya doğrultusunda kaç GB Bedava İnternet kazanabileceğiniz ile ilgili olarak aşağıdaki yazımızı detaylı olarak inceleyerek, kendinize uygun olanı uygulayarak Bedava İnternet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Çevre Dostu Kampanya Bedava 2 GB İnternet Kazandırıyor

Turkcell Çevre Dostu Kampanya Bedava 2 GB İnternet Kazandırıyor, Turkcell Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak geleceğimizi de her alanda düşünmektedir. Geleceğimizi ilgilendiren en önemli noktalardan biri de yeşil alanların her geçen gün azalması olmaktadır. Turkcell çevre dostu bir operatör olarak da geleceğimiz için çalışmalarına destek olmak için siz değerli müşterilerini E-Fatura ya da SMS Fatura sistemine geçmeye çağırıyor. Üstelik bu fatura işleminde bu sisteme geçiş yapan müşterilerine de Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı veriyor. Üstelik yapmanız gereken sadece E-Fatura ya da SMS Fatura sistemine geçiş işlemi olmaktadır. Yapacağınız işlem sonunda hattınıza Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Konuşma /data  hatlarının faturasını SMS Fatura veya E-fatura ile almaya başlayan müşterilerimize haftalık 2 GB  BEDAVA İNTERNET avantajından yararlanacaktır.
 • Bu kampanya, bireysel faturalı hatlar için geçerlidir.
 • 2 GB internet avantajı, E-fatura veya SMS Fatura geçişinin ardından otomatik olarak başlayacaktır. Kampanyadan kazanılan 2GB BEDAVA internet paketi müşterinin sahip olduğu diğer internet paketlerine göre öncelikli kullanılır.
 • Kampanyaya katılım ve iptal için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava 1 GB + 5 GB İnternet

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava 1 GB İnternet, Turkcell operatörü olarak cihazınıza Dergilik uygulamasını indiren müşterilerimize özel anında Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik tek yapmanız gereken sadece Dergilik Uygulamasını telefonunuza indirmek olmaktadır. Hemen Bedava 1 GB İnternet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell operatörleri cihazlarında Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,6TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik’e özel kullanabilecekleri aylık Bedava 5 GB internet kullanım hakkına da sahip olmaktadırlar.

Kampanya Detayları

 • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.
 • Tüm müşterilerimiz uygulama içerisindeki gazeteleri keyifle okuyabilirler.
 • Dergilik ile; Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilir,
 • Cropy ile dilediğiniz dergi sayfalarını kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
 • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
 • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,
 • İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Turkcell müşterilerine dijital operatör uygulamaları ile birlikte Bedava GB İnternet dağıtmaya devam ediyor. Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB İnternet kampanyası ile dijital operatör uygulamasından, Hediye Havuzu’na gelen müşterilerimize özel Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Üstelik Bedava 1 GB İnternet kullanımını ister siz yapın isterseniz de sevdiklerinize hediye edin.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB İnternet kampanyası ile 14 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında dilediğiniz zaman aktifleyebileceğiniz Günlük 1 GB’ınız hazır. İster siz kullanın, ister sevdiğiniz bir Turkcell’liye hediye edin!

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Turkcell bireysel mobil ses müşterileri, Dijital Operatör uygulamasından Hediye Havuzu ekranlarına gelip kampanyayı aktifledikleri durumda yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında 1 gün geçerli 1GB internet hediye edilecektir.
 • 1GB internet hediyesi, diğer Turkcell müşterilerine hediye edilebilir.
 • Hediye internet, kampanyanın açık olduğu tarihe kadar istenilen zamanda aktiflenebilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, Dijital Operatör uygulamasının son sürüme güncellenmesi gerekir.
 • Faydanın ücretlendirme periyodu ön ödemeli müşteriler için 100KB, faturalı müşteriler için 1KB’dir.
 • Paketin bitiminde aşım gerçekleşmez, müşteriler kendi tarifeleri üzerinden devam ederler.

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 12 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 12 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya kaldığı yerden son hızla devam ediyor. Turkcell’in Rahat avantajlı tarifelerinden birini seçerek, Turkcell’e gelen müşterilerimize seçtikleri tarifelerinin kullanım haklarının yanına ilave olarak 12 ay boyunca Aylık Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell müşterisi olan kazanmaya devam ediyor.

Hemen Turkcell Rahat tarifelerinden birine gelin kazanmaya başlayın. Üstelik sadece 1 ay değil, taahhüt süreniz boyunca kazanmaya devam edin. Turkcell Rahat tarifelerinden dilediğinizi seçerek taahhüt vermeniz durumunda toplam Bedava 12 GB İnternet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Kampanya Detayları

 • 05.2019 tarihi itibarıyla, son 90 gün içinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler arasından Rahat Paket alan bireysel aboneler kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır. Kampanya kapsamında Rahat Paket alan abonelere pakete ek yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB yurtiçi internet paket aldıkları her ay hediye edilecektir.
 • Rahat Paket almayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. İlgili aboneler Turkcell Rahat Tarife’ye gelişinin ardından 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilecek olup, paket almadığı aylarda hediye fayda tanımlanmayacaktır. Kampanya faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanyanın başladığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanım yapılmaya başlanabilecektir. Kullanım süresi sonunda paketler yenilenmeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan aynı fatura dönemi içerisinde en fazla 1 kez yararlanılabilir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
 • Fayda bitiminde faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Kampanya yalnızca Turkcell Rahat Tarife’de kalınması durumunda geçerlidir. Devir, ödeme tipi değişikliği, Rahat Tarife dışında başka bir tarifeye geçilmesi ile faturasıza geri dönülmesi, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında kampanya faydaları sonlanır.

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet, Turkcell müşterisi olmak isteyenlere ayrıcalıklar devam ediyor. Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Alan yeni Turkcell müşterisine Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Yeni Turkcell hattı alarak ailemize katılmak isteyen müşterilerimize özel Bedava 15 GB İnternet verilecektir.

Turkcell hattınız içeriğinde Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 9 GB İnternet içeriği ile kullanıma açılacaktır. Ayrıca 3 ay boyunca ayda Bedava 5 GB İnternet toplam olarak da Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize açılışa özel toplamda 9GB*internet hediye edilecektir.
 • 9GB*internetin 6GB’ı Süper Hazır Kart Tanışma Seti açılışına özel, 3GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının hediyesidir.
 • 9* GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a göndererek, yükleme faydasından yararlanama avantajı kazanabileceklerdir. SMS ile başvurunun ardından 90 gün boyunca, aylık tek seferde 25TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 25TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB daha yüklenecek! 5GB hediye faydasından SMS ile başvuruyu takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca maksimum 3 kez faydalanılabilir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Alana Bedava 15 GB İnternet, Turkcell Hazır Kart, yeni hat alarak, Turkcell ailesine katılmak isteyen müşterilerimiz için avantajlı kampanyamız mevcut olmaktadır. Turkcell ailesine katılma isteyen müşterilerimiz için birbirinden avantajlı ve kampanyalı fırsatlarımız bulunmaktadır. Ayrıca bu avantajlardan faydalanarak aramıza yani katılan müşterilerimize Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır.

Turkcell ailesine, yeni hat alarak Hazır Kart’lı olan müşterilerimize bir avantajlı kampanya daha bizden.  Yeni hat satın alarak Turkcell ailesine gelmeniz durumunda satın aldığınız Turkcell hat içerisinde 35TL + 6 GB İnternet kullanım hakkı ile sizlerin kullanımına açılacaktır. Ayrıca müşterimiz hattına yükleme yaptığı müddet boyunca ilk 3 ay toplam 15 GB Bedava İnternet kullanım hakkı elde edecektir.

Kampanya Detayları

 • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 6GB* hediyesi ile açılacak. Hediye 35TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6GB* internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Açılış anında hediye edilen 6GB internetin 3GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 5GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 Dk hediye edilecek.
 • 5GB hediye ve Askercell için 100 DK faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
 • Hediye 35TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
 • Açılış hediyesi olan 3GB ve yükleme faydası olan 5GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 DK faydasının ücretlendirme periyodu 60 sn’dir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL’lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.

Paycell Kart İle Fatura Ödemeye Bedava 3 GB İnternet

Paycell Kart İle Fatura Ödemeye Bedava 3 GB İnternet, Paycell Kart kullanıcıları da kazanımlarda sınır tanımıyor. Paycell Kart sahibi Turkcell Faturalı müşterilerimiz, fatura ödemelerini Turckell mağazalarından Paycell Kart kullanarak ödeme gerçekleştirdikleri takdirde Toplam Bedava 3 GB İnternet kazanacaktır. Paycell Kart kullanıcıları Turkcell faturalarının ödemelerini, Turkcell mağazalarına gelerek gerçekleştirdikleri ilk fatura ödemelerine Bedava 1 GB İnternet, ikinci fatura ödemelerini de Paycell Kart kullanarak Turkcell mağazalarından gerçekleştirenlere Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya’dan Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell Mağazaları’ndan Financell, Superonline ve diğer kurum fatura ödemesi yapan Turkcelli’ler yararlanacaktır.
 • Paycell mobil uygulmasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Kampanyadan Turkcell bireysel hazır kart veya faturalı ses hattı sahibi aboneler yararlanabilir.
 • 1 GB Internet, 1 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında Turkcell müşterileri tarafından Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazalarından ilk Financell, Superonline ve diğer kurum faturası ödemesi yapılması durumunda, 2 GB internet ise ikinci Financell, Superonline ve diğer kurum fatura ödemesi durumunda kazanılacaktır.
 • 2 GB internet kazanmak için ikinci fatura ödemesi ilk fatura ödemesi yapıldıktan en az 1 gün sonra yapılmalıdır.
 • Kampanyaya katılmak için 5955’e PAYCELL FATURA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı için gönderilecek SMS ücretsizdir.
 • Kampanya sonucunda kazanılacak 1 GB ve 2 GB internet yükleme tarihinden itibaren 1 hafta geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısında kısıtlama bulunmamaktadır.
 • 1 kullanıcı kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Kampanyasından faydalanan kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamazlar.
 • Paycell Uygulaması ve Turkcell Mağazaları’ndan yapılacak Turkcell fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell / Lifecell İlk Hattım İle Dergilikte Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell İlk Hattım İle Dergilikte Bedava 1 GB İnternet Kampanyası çocuklarımızı okumaya teşvik amaçlı olarak Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunuyor. Turkcell Lifecell İlk Hattım İle Dergilik Bedava 1 GB Kampanyasından faydalanmak için Dergilik’te çocuk kategorisinden aylık 3 adet dergi indirene Bedava 1 GB İnternet sunmaktadır. Üstelik Aylık Bedava 1 GB Bedava İnternet hakkı her ay geçerli olmaktadır. Aylık olarak Bedava 1 GB İnternet kazanmak için her ay Dergilik uygulaması üzerinden en az 3 adet dergi indirmeniz gerekli olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her bir ay için, ayda 3 dergi indiren müşterilerimize 1 ay geçerli her yöne 1 GB hediye!
 • Hediye aylık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Üstelik Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece fizy ile müzik dinlemek ve Bedava İnternet kazanmak olacaktır. fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan abonelerimiz, fizy’de müzik dinlerken internet kazanıyor.

 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB: fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi 1 Ekim 2017 – 31 Aralık 2019arasıdır.
 • Kampanyadan takvim ayının son gününde fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Ek paketi olan bireysel Turkcell aboneleri yararlanır.
 • Kampanya kapsamında fizy’den dinlenilen şarkı sayısına göre, abonelere belirli baremlerde ücretsiz internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak faydalar ve bu faydaların kazanılması için dinlenilmesi gereken şarkı sayısına ilişkin baremler aşağıda listelenmiştir;
 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB:fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Sadece fizy üzerinden yapılan şarkı dinlemelerinde geçerlidir. Radyo veya video dinlemeleri dâhil değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili ayı takip eden ayın ilk haftasında tanımlanır. İlk tanımlama Kasım ayının ilk haftasında yapılacaktır.

Turkcell Haydi Gel Bedava Toplam 24 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Haydi Gel Bedava Toplam 24 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell’e gelen müşterilerimiz kazanıyor. Operatör tercihini Turkcell’den yana kullananlar diledikleri avantajlı paketlerden birini tercih ettikten sonra 12 ay boyunca her ay hatlarına Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Hemen tercihinizi Turkcell’in avantajlı tarifelerinden birini seçerek Turkcell’e gelin avantajlı dünyanın kapılarını aralayın.

Kampanya Detayları

 • 04.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 25TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda kampanyaya katılımları sağlanacaktır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
 • 04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan müşteriler 25 – 33TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası kazanacaklardır, faydalar müşterilerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Katılım sağlayan müşteriler, 25-34 TL arası paket yüklemesi yaptıkları aylarda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıkları aylarda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanacaklardır, faydalar hatlarına otomatik yüklenecektir.
 • 08.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Avantaj 6 GB” paketi için geçerli olmayacaktır.
 • 09.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Hoş Geldin 5 GB” ve “GNÇ Hoş Geldin 15 GB” paketleri için geçerli olmayacaktır.
 • 04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan müşteriler, ilk katılım tarihlerinden itibaren 12 ay boyunca, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıklarında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB kazanacaktır, hediye fayda hatlarına otomatik yüklenecektir.
 • Faturasız müşterilerin kampanya kapsamında verilen bir faydadan aynı ay içinde yararlanabilme sayısı 4 ile kısıtlıdır. Bir müşteri aynı ay içerisinde Haydi Gel Kampanyası kapsamında verilen hediye 1 GB faydasından en fazla 4 kez, hediye 2 GB faydasından en fazla 4 kez faydalanabilir.

Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet

Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet, Turkcell dünyasına yeni hat alarak Hazır Kart’lı olan müşterilerimize özel olarak hazırlanan kampanya doğrultusunda Bedava 3 GB İnternet hakkı sunulacaktır. Turkcell Tanışma Seti Alana Bedava 3 GB İnternet kazanmak için faturasız yeni Turkcell hattı alan müşterilerimiz faydalanabilmektedirler.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Tourist Welcome Pack ile yeni bir faturasız hat alan müşterilerimiz kampanya kapsamı dışındadır.
 • Yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimizin tanışma setlerinin içeriğine ek olarak 30 gün geçerli 3GB internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
 • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100kb olacaktır.
 • Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Tanışma Seti Hediye 3GB paketi bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımınız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile operatör tercihini Turkcell’den yana kullanarak, yeni faturalı müşterilerimiz dünyasına gelenlere İlk Aya Özel Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı veriyoruz. Tercihini Turkcell Faturalı Zengin İçerikli tarifeler arasından kendisine uygun olanı seçerek gelenler müşterilerimiz, seçtikleri kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktif hale gelir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Kampanya Detayları

 • Abone; TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİi A.Ş.(“TURKCELL”) tarafından düzenlenmekte olan Kampanya (“ Katlama Kampanyası”) Paketlerinden bireysel abone olarak yararlanmak istemesi sebebiyle aşağıdaki tüm hususları bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder:
 • Katlama Kampanyası, ana paketin üzerine alınabilen, internet kotasını ikiye katlayan kampanyadır. Katlama Kampanyasına katılım sağlanması halinde, Turkcell paket ücret ve koşullarına ilişkin hiçbir taahhüt vermemekte olup, taahhüt süresi boyunca verilen fayda sadece ana paketteki internet faydasının ikiye katlanmasıdır. Ana paketin ücreti dahil tüm koşullarında değişiklik yapılabilecektir.
 • Katlama kampanyası kapsamında ikiye katlanan internet kotasını kısmen ya da tamamen kullanmamış olması halinde, kullanmadığı kısmın bir sonraki aya devri gibi herhangi bir talebi olmayacaktır. Söz konusu internet faydalarını başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
 • İnternet faydasının bitiminde ana pakete ilişkin kurallar geçerli olacaktır. Güncel aşım bedelleri makul bir süre öncesinden www.turkcell.com.tr adresinden (“Web Sitesi”) bildirilecektir.

Turkcell İl’e Özel Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell İl’e Özel Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Turkcell’in belirli İl’ler üzerinde düzenlediği kampanyalarda geçerli olmaktadır. Turkcell İl’e Özel Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır, Mersin illeri faydalanabilmektedir. Bu illerde ikamet eden faturasız hat ya da hattını Turkcell’e taşıyan Hazır Kart müşterileri seçtikleri tarifelerine ek olarak 1000 Dakika ya da Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya katılmak isteyen bireysel, faturasız hat sahipleri; yeni tesis veya numara taşıma ileTurkcell’e geldikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Tercih SMS’inin ardından, Turkcell’e geldikten sonra ilk 90 gün içinde 25 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında, kampanya faydasından otomatik olarak yararlanmaya başlayacaklar ve 12 ay boyunca 25TL ve üzeri paket aldıklarında kampanya faydası otomatik tanımlanacak. Kampanya kapsamında hediye 1000DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan bireysel, faturasız, ses hattı müşterilerimiz faydalanmak istedikleri avantajı seçmek üzere ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a göndermelidirler.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar faturasız hatlar için 30 günlüktür.
 • Kampanya sadece belirtilen illerde bulunan Turkcell noktalarından yapılan işlemleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalarda ücretlendirme peryodu konuşma için 6 saniye, internet 100 kbps’dır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydaların sona ermesi durumunda; kullanımlar mevcut tarife üzerinden devam eder. Kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara devredilemez.
 • Kampanyadan son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış müşteriler yararlanamaz.

Turkcell GNÇ Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 15 GB İnternet Kampanyası ile 25 yaş altı GNÇ Süper Kart Tanışma Seti alan müşterilerimiz de Turkcell ile kazanma şansı yakalıyor. GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan 25 yaş altı müşterilerimiz 30 gün geçerli 3 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca kampanyadan faydalanarak Turkcell’i olan müşterilerimiz 3 ay boyunca Toplam Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkına daha sahip olacaklardır. Kampanya doğrultusunda aylık 5 GB olarak 3 ay boyunca Bedava İnternet kullanım hakkınız hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize 30 gün geçerli3GB internet hediye
 • 25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri GNÇ Full 7 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BIP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile açılacak.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. 5 GB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell operatöründe bulunan bireysel ses hattına sahip müşterilerimiz, bulundukları tarifenin bir üst tarifesine geçiş yaptıklarında onlarca Bedava GB İnternet kazanıyor. Üstelik Bedava GB İnternet kullanım hakkı abonenin Turkcell operatöründe bulunduğu abonelik yılının yaşına göre verilmektedir.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyasından Bedava GB İnternet kazanabilmek için bulunduğunuz tarifenin bir üst tarifesine geçiş yapmanız gerekmektedir. Turkcell operatörü olarak bir üst tarifeye geçiş yapmanızın yanında Turkcell operatöründe bulunduğunuz yıl kadarda ekstra Bedava GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir.

Kampanya Detayları

 • Bireysel Faturalı ses müşteriler hediye almaya hak kazanır.
 • 08.2019 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden aboneler, “Joker Hediyeler Kampanyası” ile yeni bir taahhütlü kampanyaya geçerek 12 ay boyunca taahhütte bulundukları anda mevcut paketlerinin fiyatı ile yeni geçtikleri paketin fiyatı arasındaki fark hesaplanacaktır.
 • Fiyat farkına göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen yurt içinde geçerli 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye hakları abonelere otomatik olarak hediye edilecektir;
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 25TL üzerinde ise 3 adet Haftalık 2GB paketi (25TL dâhil),
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 10-25TL arasında ise 2 adet Haftalık 2 GB paketi (10TL dâhil, 25TL hariç),
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 0-10TL arasında ise 1 adet Haftalık 2 GB paketi (0TL ve 10TL hariç),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 25TL üzerinde ise 3 adet Haftalık 1 GB paketi (25TL dâhil),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 10-25TL arasında ise 2 adet Haftalık 1 GB paketi (10TL dâhil, 25TL hariç),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 0-10TL arasında ise 1 adet Haftalık 1 GB paketi (0TL dâhil, 10TL hariç).
Fiyat Farkı 10 – Abonelik Yaşı 10 + Abonelik Yaşı
0 – 9TL 12 ayda 1 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 1 kez Haftalık 2 GB
10 – 24TL 12 ayda 2 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 2 kez Haftalık 2 GB
25+ TL 12 ayda 3 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 3 kez Haftalık 2 GB
 • Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olup mevcutta paket taahhüdü olmayan aboneler, “Joker Hediyeler Kampanyası” ile yeni bir taahhütlü kampanyaya geçerek 12 ay taahhüde bulundukları anda yeni paketin ücretine göre yurt içinde geçerli hediye hakları verilecektir.
 • Yeni paket ücreti 79TL’den düşük ise;
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 2 adet Haftalık 1GB paketi,
 • Abone 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi ise 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 2 adet Haftalık 2GB paketi;
 • Yeni paket ücreti 79TL ve üzeri ise;
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 3 adet Haftalık 1GB paketi;
 • Abone 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi ise 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 3 adet Haftalık 2GB paketi hediye edilecektir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell müşterilerimiz her zaman her fırsatta kazanma şanslarını elden bırakmıyor. Turkcell’e gelerek tercihlerini Zengin İçerikli tarifelerden yana kullanan müşterilerimiz her hafta Salla Kazan kampanyası doğrultusunda kazanmaya devam ediyor. Turkcell Salla Kazan ile her hafta onlarca Bedava İnternet ve sürprizler sizleri beklemektedir.

Turkcell Salla Kazan Hediye Listesi

Hediyeler

Detaylar
Aylık TV+ Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Fizy Premium Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.

Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık GollerCepte Süper Paket

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Dergilik Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Hürriyet Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Playcell Extra Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Playcell Plus Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Upcall Statune Paketi

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

App Store’da geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Google Play’de geçerli 5 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 25 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık 10 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 3 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

3 Ay Tekrarlı Aylık 3 GB

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 10 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 4 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 2 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 500 MB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 500 MB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.

6 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
3 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.

1 Saatlik 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Paylaş Günlük 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık Sahur 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.

Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 1 GB İnternet

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.

Haftalık 1 GB Facebook & Twitter

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Instagram

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 1 GB Instagram

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Youtube

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 1 GB Youtube

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Her Yöne 250 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Her Yöne 250 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 500 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Her Yöne 100 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 100 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük Her Yöne 1 Saat

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Hafta Sonu Her Yöne 1.000 Dakika

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.

League of Legends oyununda geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.
Zula oyununda geçerli 10 TL hediye

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

 Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.
 • Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, hali hazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma’dan itibaren kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
 • Dijital Operatör kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.
 • Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell’in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kartınızı Turkcell mağazalarından ücretsiz olarak alabilirsiniz.
 • 4.5G Salla Kazan Kampanyası’ndan kazandıkları hediye paketleri aktif olan ya da Salla Kazan TV+ Üyeliği, Salla Kazan turkcell.com.tr İndirim Çeki hediyelerini son 7 gün içerisinde kazanmış aboneler Dergilik Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilir.

Turkcell Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.