Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bedava 8 GB İnternet Kampanyası


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67
Loading...

13.12.2018
349

Turkcell Bedava 8 GB İnternet Kampanyası, yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde Turkcell müthiş kampanya ile karşımıza çıkıyor. Hattını diğer operatörlerden Turkcell’e taşıyan, ya da yeni Turkcell hat alan herkese Bedava 8 GB İnternet veriyor. Üstelik artık Turkcell’i olmak çok kolay. Turkcell web sayfası üzerinden bilgilerinizin talep edildiği formu doldurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Turkcell olarak dilediğiniz yere gelelim siz talep edin biz gerçekleştirelim. Hediyeniz Turkcell’den 8 GB Bedava İnternet olsun. Dilerseniz mağazalarımıza gelerek Turkcell’i olma talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell bedava 8 GB İnternet Kampanyası kapsamında siz talep edin biz gerçekleştirelim. Numaranızı Turkcell’e taşıyın Bedava 8 GB İnternet size hediyemiz olsun. Üstelik dilediğiniz yere gelerek numara taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Turkcell kalitesi ile tanışmanın tam zamanı. Hemen kaliteli operatöre gelerek Turkcell Bedava 8 GB İnternet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 8 GB İnternet Kampanyası Detayları

Yeni Numara Talebiniz ile İlgili Detaylar

İki adımda sizde Turkcell’i olabilirsiniz.

Turkcell web sayfası üzerinden başvuru formunu doldurarak yeni numara alma talebini iletebilirsiniz.

Dilerseniz adresinize gelerek gerekli işle​mleri tamamlayalım, yeni numaranız açıldığında sizde Turkcell kalitesi ile tanışabilirsiniz.

Talebinizle ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi 0 (532)532 00 00’ı arayıp bize iletebilirsiniz.

Yeni Numara Açılış Süreci

 • Talebinizde belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme gönderilecektir.
 • ​Talebinizi turkcell.com.tr üzerinden ilettikten kısa bir süre sonra randevu tarihiniz SMS ile iletilir. İstediğiniz zaman SMS metninde yer alan link üzerinden tarih bilgisini güncelleyebilirsiniz. Kurye teslimat günü telefonunuza kısa mesaj göndererek ziyaretinizi hatırlatır.
 • Telekurye çağrı merkezine 0 (212) 295 30 60 numaradan ulaşabilirsiniz.
 • Kurye yeni numara işleminiz için gerekli evrakların aslını görür ve elindeki terminal ile evraklarınızı taratarak fotokopisini teslim alır. SIM kartınızı bırakır.
 • Kurye ziyareti sırasında gerekli sözleşmeleri imzalamanızın ardından 48 saat içerisinde hat açılış işleminiz tamamlanır.
 • Seçtiğimiz numarayı 40 gün içinde teslim almamanız durumunda iptal olacaktır.
 • Tarifenize ek olarak, 4 ay boyunca geçerli aylık 2GB internet hediyesi de kazanırsınız. Bu fayda sadece turkcell.com üzerinden alınan numaralar için geçerlidir.
 • Turkcell yeni numara talebi sadece faturalı olarak yapılabilir.

Turkcell’e Numara Taşıma Talebi ile İlgili Detaylar

İki adımda numaranızı siz de Turkcell’e taşıyabilirsiniz:

Numara taşıma talebinizi Turkcell web sayfası üzerinden gerekli formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz adresinize gelerek  gerekli işlemleri tamamlayalım. Numaranız değişmeden Turkcell kalitesi ile tanıştıralım.

Talebinizle ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi 0 (532)532 00 00’ı arayıp bize iletebilirsiniz.

Turkcell’e Numara Taşıma Süreci

 • Talebinizi turkcell.com.tr üzerinden ilettikten kısa bir süre sonra talebinizde belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme gelecektir. Ayrıca randevu tarihiniz SMS ile iletilir. İstediğiniz zaman SMS metninde yer alan link üzerinden tarih bilgisini güncelleyebilirsiniz. Kurye teslimat günü telefonunuza kısa mesaj göndererek ziyaretinizi hatırlatır.
 • Kurye numara taşıma işleminiz için gerekli evrakların aslını görür ve el terminali​ ile evraklarınızı taratarak fotokopisini teslim alır. SIM kar​tınızı bırakır .
 • Kurye ziyareti sırasında gerekli sözleşmeleri imzalamanızın ardından 4 gün içerisinde numara taşıma işleminiz tamamlanır. Sürecin tamamlanmasının ardından numaranıza yeni sim kart kullanılmasına ilişkin SMS gelir.
 • Numaranızı Turkcell web sayfası üzerinden Tık Diye Numara Taşıma Formu’nu doldurarak bize talebinizi iletebilirsiniz.
 • Numara taşıma işleminizi gerçekleştirmek için operatör tarafından yetkilendirilen bayilere şahsen başvurabilirsiniz. ​
 • Faturalı hatlarda paketinize ek olarak, 4 ay boyunca geçerli aylık 2GB internet hediyesi de kazanırsınız.
 • Bu faydalar sadece turkcell.com üzerinden alınan numaralar için geçerlidir.​

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.