Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası


14.01.2021
398
Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell aboneleri Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Turkcell abonelerine özel yepyeni bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Turkcell düzenlediği kampanya kapsamında Turkcell GNÇ abonelerine her Pazartesi günü birbirinden sürpriz hediye verilecektir. Turkcell her daim için abonelerine farklı farklı ve kazançlı kampanyalar hazırlamaya devam etmektedir. Bu kapsamda Turkcell GNÇ aboneleri için ilgi çekici bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Turkcell tarafından hazırlanan Bastı Kaçtı Kampanyası kapsamında genç abonelerine her Pazartesi’nden Pazartesi’ye birbirinden güzel ve ilgi çekici hediyeler sunmaya devam ediyor. Turkcell Bastı Kaptı Cepten İnternet Kampanyası kapsamında tüm Turkcell genç aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Kampanya kapsamında GNÇ abonesi olan tüm Turkcell abonelerine her Pazartesi günü Bastı Kaptı uygulaması üzerinden hediyeler verilecektir. Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin 26 yaş ve altında olması gerekmektedir. Bu kapsamda 26 yaş ve altı olan Turkcell abonelerinin GNÇ uygulamasını indirerek her Pazartesi günü hediye kazanabileceklerdir.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell tarafından düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen GNÇ abonelerinin ilk olarak GNÇ uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. GNÇ uygulamasının indirdikten sonra giriş yapan GNÇ Turkcell abonelerinin, uygulama içerisinde yer alan Bastı Kaptı bölümünden her Pazartesi günü hediye verilecektir. Turkcel tarafından düzenlenen Bastı kaptı kampanyası kapsamında, Bastı Kaptı bölümüne gelen kullanıcıların her Pazartesi günü hediyelerini alarak kullanmaya başlayabileceklerdir. Turkcell tarafından hazırlanan kampanya sadece genç abonelere yönelik olarak hazırlanmış bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen hediyelerden faydalanmak isteyen Turkcell GNÇ abonelerinin her Pazartesi günü belirtilen saatte uygulamaya girerek Bastı Kaptı yapması gerekmektedir. Turkcell aboneleri için hediye vereceği saati belirtmektedir. Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası Hediyeleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Haftalık 2 GB İnternet
 • Haftalık 1 GB İnternet
 • D&R’da Sadece Kitaplarda Geçerli 25TL İndirim Çeki
 • com’da geçerli 200TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50TL İndirim
 • Faturalı Turkcell GNÇ Aboneler İçin 3 Gün Geçerli 3 GB İnternet 9TL
 • Faturasız Turkcell GNÇ Aboneleri İçin 2 Gün Geçerli 1 GB İnternet 3TL

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanya Detayları

 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası, Turkcell GNÇ abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından faydalanmak için 26 yaş ve altında olunması gerekmektedir.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından hediye kazanmak isteyen abonelerin ilk olarak GNÇ uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından sunulacak olan hediyeler her Pazartesi günü verilmektedir.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasından verilecek olan hediyelerin saatleri gizli tutulmakta ve abonelerin sürpriz saate denk gelmesi durumunda hediyeler verilmektedir.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasında verilen hediye her hafta farklı olmaktadır.
 • Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyasında Turkcell değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Dijital Zeka Projesi (DQ)

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.