Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası


01.01.2021
400
Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası ile Turkcell aboneleri için yepyeni bir kampanya daha düzenlenmiş bulunmaktadır. Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında bireysel Turkcell Platiun aboneleri için her yöne bulunan dakikalarını talep etmeleri durumunda internete dönüştürebilmektedirler. Bu kapsamda Turkcell Platinum aboneleri, hatlarında bulunan dakikaları istedikleri zaman internete dönüştürme hakkına sahip olacaklardır. Turkcell abonelerine yönelik olarak farklı kampanyalar ile abonelerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Turkcell tarafından hazırlanan ve abonelerine sunulan en son kampanya Turkcell Bana Göre Platinum İnternet kampanyası olmaktadır. Turkcell olarak hazırlanan kampanya ile Platinum aboneleri hiçbir zaman internetsiz kalmayacaklardır.

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası, tüm Turkcell Platinum aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Kampanya kapsamında Turkcell Platinum aboneleri, sahip oldukları her yöne dakika konuşma haklarını diledikleri zaman internete çevirerek internet keyiflerine kaldıkları yerden devam edebileceklerdir. Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyasına katılım tamamen ücretsiz olmaktadır. Bu şekilde fazla konuşma yapmayan ama internet ortamında oldukça fazla vakit geçiren Turkcell Platinum aboneleri hatlarında yer alan her yöne dakikalarını diledikleri zaman internette kullanmak üzere GB’a dönüştürebileceklerdir.

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Turkcell tarafından düzenlenen kampanyadan faydalanmak için abonelerin Turkcell Platinum’lu olması gerekmektedir. Bu şekilde Turkcell Platinum aboneleri, Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası ile hatlarında yer alan her yöne dakikalarının 500 dakikasını, yurt içi her yöne kullanabilecekleri 1 GB internete dönüştürebileceklerdir. Belirtilen işlemi talep etmeleri durumunda dönüşüm hemen gerçekleştirilecektir. Bu şekilde Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında, dakikalarını GB’a dönüştüren Turkcell Platinum aboneleri için dönüştürdükleri 1 GB internet kullanımlarını ilk fatura kesim tarihine kadar kullanabileceklerdir.

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında, her Turkcell Platinum abonelerinin her fatura dönemi boyunca dönüşün işleminden sadece bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır. Turkcell Bana Göre Platinum İnternet kampanyasına abonelerin katılım sağlayabilmesi için Turkcell Platinum abonelerinin cep telefonlarından DONUSTUR 500DK yazarak 2200’a kısa SMS göndermeleri gerekmektedir. Turkcell abonelerinin SMS göndermelerinin ardından abonenin sahip olduğu 500 dakika alınarak yerine 1 GB internet kullanımı verilecektir.

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası Detayları

  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası, Tüm Tukrkcell Platinum aboneleri için düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında, aboneler her yöne 500 dakikasını kısa mesaj ile talepte bulunarak 1 GB internet şeklinde kullanım gerçekleştirebilecektir.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında gerçekleştirilen dönüşüm işlemi ile 1 GB internet kullanımı ilk fatura kesimine kadar geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında bahsi geçen dönüşün işlemi her fatura dönemi için yalnızca bir kere gerçekleştirilir.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında dönüşün işleminin ardından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyasında kazanılan 1 GB internet üçüncü kişilere devredilemez.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası ile dönüşüm işlemi abonenin talebi kapsamında gerçekleştirilir. Bu kapsamda herhangi bir iptal işlemi söz konusu olmamaktadır.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında dönüşüm işleminin gerçekleşmesi için abonenin hattında 500 dakika bulunması gerekmektedir. 500 dakikanın altında ile dönüşüm işlemini gerçekleşmesi mümkün olmamaktadır.
  • Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkına sahip olmaktadır. Turkcell kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına da sahip olmaktadır.

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti Alana 150TL Migros Çeki Hediye Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.