Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası


26.12.2020
262
Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell tarafından kurumsal kampanyalar çerçevesine bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor. Turkcell iş dünyasında da kullanımlar için çeşitli avantaj dolu kampanyalar hazırlamaya, her zaman için abonelerinin yanında destek sağlamaya devam etmektedir. Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası kapsamında, Turkcell İşte Avantaj Paketine gelen tüm kurumsal abonelerimiz için kullanabilecekleri Bedava GB İnternet hakkı verilecektir. Turkcell aboneleri için yepyeni kampanyalar ve çalışmalar düzenlemeye devam ediyor. Öyle ki Turkcell bu sefer hazırlamış olduğu kampanya içeriği kurumsal abonelere yönelik olarak hazırlanmıştır. Turkcell Kurumsal aboneler, İşte Avantaj paketine geçiş yaparak onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda, Turkcell kurumsal abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bulunmaktadır. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında Turkcell kurumsal aboneleri, Turkcell İşte Avantaj paketlerinden bir tanesine geçmeleri doğrultusunda abonelere kullanmaları için Bedava İnternet hediye edilecektir. Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasına katılmak isteyen kurumsal abonelerin, öncelikli olarak kurumsal faturalı hat satın alarak veya numara taşıması gerçekleştirerek Turkcell kurumsal abonesi olması gerekmektedir. Turkcell’e gelerek, Turkcell kurumsal abonesi olan herkes, İşte Avantaj paketine gelerek Bedava İnternet kazanma hakkına sahip olacaklardır.

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell tarafından hazırlanan kampanyadan faydalanmak isteyen kurumsal abonelerin, İşte Avantaj Paketlerinden bir tanesine geçiş yapmaları gerekecektir. Seçilmiş olan İşte Avantaj Paketine göre Bedava İnternet kazanmak mümkün olmaktadır. Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasına gelerek kurumsal abonelere sunulacak olan Bedava İnternet hediyeleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • Turkcell İşte Avantaj 1 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 1 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 2 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 3 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 4 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 6 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 8 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 10 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 10 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 15 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 10 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 30 Paket, Hediye: 12 ay boyunca her ay 50 GB internet

Turkcell Evden Çıkmadan 2 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanya Detayları

 • Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası, Tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyası kapsamında İşte Avantaj Paketlerinden bir tanesine gelen Turkcell aboneleri, seçmiş oldukları İşte Avantaj paketlerine göre Bedava İnternet kazanma hakkına sahip olacaklardır.
 • Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, kurumsal faturalı hat alması veya numara taşıma yolu ile Turkcell kurumsal müşterisi olması gerekmektedir.
 • Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasında verilen Bedava İnternet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Avantaj Bedava Hediye İnternet Kampanyasında Turkcell, kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yeni Yıl İçin Hediye İndirim Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell 150TL Bonus Kampanyası

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.