Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası


29.09.2020
398
Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası, Turkcell her kesime hitap eden kampanyaları ile kalpleri fethetmeye devam ediyor. Turkcell özellikle taraftar paketleri ile de tercih nedeni olarak belirtiliyor. Turkcell tarafından yepyeni bir paket olan Galatasaray sevdası yer alan herkes için gelmiş bulunuyor. Turkcell Galatasaray sevdalısı aboneleri için hazırlamış olduğu kampanya kapsamında, taraftarlar için 3 GB İnternet Paketini satın alma şansına sahip olacaktır. Turkcell her zaman olduğu gibi tüm kesimler arasında bu defa da Galatasaray taraftarının yanında yer alıyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Aslan Paket alan taraftarlara özel abonelere yönelik 3 GB İnternet Paketi oldukça uygun fiyata sunulmaktadır.

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası, tüm Galatasaray taraftarı olan Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası kapsamında aboneler sosyal medya üzerinde kullanabilecekleri 3 GB İnternet Paketine sadece 12TL ödeyerek sahip olacaklardır. Diğer yandan da Aslan Paketine geçiş yapan Turkcell aboneleri için Galatasaray’ın resmi maçlarında elde etmiş olduğu her galibiyet maçı için de 1 GB Bedava İnternet kazanma şansı elde edeceklerdir. Turkcell Aslan paketine geçen ve her galibiyette kazanılan 1 GB İnternet hediyesi günlük olarak kullanılabilmektedir.

Turkcell Aslan Paketinden Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Aslan Paketinden Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell tarafından düzenlenen Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından faydalanmak için abonelerin ilk olarak SMS ile düzenlenen kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir. Ardından da Aslan Paketi satın alması gerekmektedir. Düzenlenen kampanyadan tüm Turkcell aboneleri faydalanabilecektir. Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden GS12 yazarak 2200 SMS göndermeleri gerekmektedir. Turkcell aboneleri başvurularını ayrıca Turkcell Müşteri hizmetlerinden ve Turkcell Bayileri ya da Turkcell Resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanya Detayları

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyasından tüm Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyasından faydalanabilmek için SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası için satın alınan her paket karşılığında 12TL ödeme yapmak zorundadırlar.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyasına katılan abonelere Twitter, WhatsApp, Instagram ve BİP uygulamalarında geçerli olacak 3 GB İnternet verilmektedir.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyasına katılım gerçekleştiren aboneler, taraftarı oldukları Galatasaray’ın her galibiyeti karşılığında 1 GB İnternet hediye edilecektir.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası kapsamında, Aslan Paket 30 gün boyunca sadece bir kere satın alınabilmektedir.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası kapsamında satın alınan haklar bir sonraki aya devretmez.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası kapsamında kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası kapsamında satın alınan 3 GB İnternet paketi sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Turkcell Aslanlara Aslan Paket Kampanyası kapsamında, kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapmak ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.