Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası


15.02.2021
37
Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası, Turkcell abonelerine yönelik kazançlı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamında, Turkcell Aslan paketinden satın alan tüm abonelere yönelik olarak Bedava 4 GB İnternet hediye sunacağını belirtmiş bulunmaktadır. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasına abonelerinin tutmuş oldukları takımlarına yönelik yaptığı çalışmaları doğrultusunda kampanyalar sunmaya devam etmektedir. Bu kapsamda da hazırlanan en son kampanya ise Galatasaray takımının taraftarlarına yönelik olarak hazırlanmış bulunuyor. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasına katılacak olan aboneler de Turkcell Aslan Paketini satın alarak verilen Bedava 4 GB İnternet hakkına sahip olabileceklerdir.

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan Turkcell Aslan Paket al 4 GB Bedava İnternet kazan kampanyası tüm Galatasaray taraftarı olan Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına istinaden, Turkcell Aslan Paketi’nden satın alan aboneler için sosyal medya platformunda geçerli Bedava 3 GB İntenret ve ayrıca Galatasaray’ın resmi karşılaşmalarında almış olduğu her galibiyete de ekstradan Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı daha sunulacaktır. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına katılan Turkcell aboneleri aylık olarak 12,24TL ödeyerek satın alacakları Turkcell Aslan Paketi ile birlikte Bedava 3 GB İnternet kazanarak tüm sosyal medyada sörf yapabileceklerdir. Abonelere ayrıca Galatasaray’ın her galibiyetinde de günlük olarak kullanım sağlayabilecekleri 1 GB Bedava İnternet hediyesi daha kazanarak toplamda Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

2021 En Avantajlı Turkcell Tarifeleri Nelerdir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken ise Turkcell abonesi olarak cep telefonlarının mesaj bölümünden GS12 yazarak 2200’a SMS göndererek kayıt işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında tamamlanan katılım işleminin ardından da Bedava sunulan 4 GB İnternet kullanım hakkının tadını doyasıya dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Daha bitmedi Turkcell Aslan Paket satın alan herkese sunulan ayrıcalıklar ise aşağıda olduğu gibidir.

 • VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
 • Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı
 • İmzalı forma ve top
 • Antrenman ziyareti
 • Yurt dışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti
 • GS Store’lar ve online mağazada indirim
 • Galatasaray Müze bileti
 • Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)

Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanya Detayları

 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası tüm Galatasaray taraftarı olan Turkcell aboneleri için düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır.
 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında, Turkcell Aslan Paketini satın alan aboneler için Bedava 4 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir.
 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında sunulan Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkının 3 GB olan kısmı sosyal medya hesaplarında kullanılabilmektedir. 1 GB olarak sunulan kısım ise Galatasaray takımının galibiyetle aldığı maçlar karşılığında verilecektir.
 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında verilen Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında, Turkcell Aslan Paketi satın alan aboneler, aylık olarak 12,24TL ücret ödemek zorundadırlar.
 • Turkcell Aslan Paket Al 4 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasında, Turkcell kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

2021 Turkcell Online Fatura Ödeme

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

Paycell Kart Nedir? Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Elektrik Faturaları Artık Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek

Turkcell Pasajda 150TL Bonus Fırsat Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.