Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Arama Dökümü Detaylı Olarak Nasıl Çıkartılır?


09.01.2021
127
Turkcell Arama Dökümü Detaylı Olarak Nasıl Çıkartılır?

Turkcell Arama Dökümü Detaylı Olarak Nasıl Çıkartılır? Turkcell abonesi olarak Faturalı ya da Faturasız herkes konuşma, arama ve mesajlaşma detaylarını rahatlıkla görüntüleyebilme hakkına sahiptirler. Bazı durumlarda Turkcell Faturalı aboneler fatura meblağlarının beklediklerinden yüksek geldiğini fark eder ve detaylarına ulaşmak istemektedirler. İşte bu durumda aboneler detaylı olarak faturalarının geçmişini görüntüleme nasıl olacağı sorusu gündeme gelmektedir. Turkcell abonesi olarak faturanızın dökümünü geriye doğru çıkartıp ayrıntılı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Bu kapsamda yasal süreç olarak baktığımız zaman faturalarınızı geriye dönük olarak 12 aylık olarak görüntüleme yapmanız mümkün olmaktadır. Turkcell tarafından sağlanan kullanım detayları sayesine hattınız üzerinden hangi numara ile kaç dakika görüştüğünüz, hangi numaraya ne kadar mesaj gönderdiğiniz ve internet kullanım detaylarınıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda abonelerimiz Turkcell hatlarına ait dökümlere nasıl ulaşım sağlayarak döküm alabilirler bu konuda sizleri aydınlatacağız.

Turkcell Hattına Ait Arama Dökümü Nasıl Alınır?

Turkcell Hattına Ait Arama Dökümü Nasıl Alınır? Turkcell hattınıza ait olan fatura dökümünüze ulaşmak ve görüntüleyebilmek için ilk olarak Turkcell hesabın uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz cep telefonunuzdan dilerseniz de bilgisayar üzerinden cep numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Uygulama üzerine giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan profil resminizin üzerine tıklamanız ve buradan açılan faturalarım linkine giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan faturalarınızı detaylı ve geriye dönük bir şekilde en fazla 12 ay olarak görüntülemeniz mümkün olmaktadır. Bu şekilde Turkcell faturalarınızdan geriye dönük olarak 12 ay içerisinden hangi aya ait döküm almak isterseniz buradan gerçekleştirebilirsiniz. Burada görüntüleme yaptığınız aya ait faturanız içerisinde yapılan aramalar, konuşmalar ve mesajlaşmaların yanında, internet kullanımlarınıza ve ayrıca saat ve tarih bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Hattınıza Ait Fatura Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Turkcell Hattınıza Ait Fatura Dökümü Nasıl Çıkartılır? Turcell faturanıza ait olan dökümü çıkartmak için Turkcell’e ait olan 532 ya da 0532 532 00 00 müşteri numarasını arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Turkcell hattınıza ait fatura dökümü çıkartmanın bir diğer yöntemi de Dijital operatör uygulamasına giriş yapmak olmaktadır. Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra rahatlıkla geriye dönük olarak faturalarınızı görüntülemeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca buradan dilerseniz fatura dökümünüzü e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Turkcell fatura dökümünüze ulaşım sağlamak için telefon numaranıza ait şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. Böylece Hattınıza ait olan fatura dökümüne ulaşım sağlamak için aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk olarak Turkcell resmi internet sayfasına giriş yapmak için telefon numarasını ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri girdikten sonra giriş linkine tıklayabilirsiniz.
  • Turkcell hesabınıza gerçekleştirilen giriş işleminin ardından, karşınıza çıkan ilk sayfa işlem yapabileceğiniz sayfa olmaktadır. Karşınıza işlem yapabileceğiniz sayfa çıkmaz ise sağ üst tarafta yer alan profil resminize tıklayarak ihtiyacınız olan linke tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Profil resminiz üzerinden açılan linklerden, faturalarım linkine tıklamalısınız. Buradan ait olduğunuz aya özel kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Belirtilen alana tıklama yaptığınızda tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
  • Faturalarım linki üzerine tıklayarak yaptığınız güncel fatura görüntüleme işlemini dilerseniz geriye dönük 12 ay olarak da görüntüleme yapabilirisiniz. Buradan incelemek istediğiniz aya ait faturanın yanında yer alan linke tıklayarak detaylara ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.
  • İncelemek istediğiniz aya ait olan faturanın üzerine yaptığınız tıklama işleminin ardından, o aya ait tüm içerikler karşınıza çıkacaktır. Detaylar kısmına tıklayarak yaptığınız görüşme, konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımına ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınıza indirebilir, dilerseniz de çıktı alabilirsiniz.

Turkcell Fatura Dökümü Alma Yöntemleri

Turkcell Fatura Dökümü Alma Yöntemleri, Turkcell’e ait faturanızın içeriklerini öğrenmeniz bir diğer yöntemi ise faturanızı e-posta ya da ev adresinize gönderimini istemeniz olmaktadır. Bu konuda yapmanız gereken fatura detaylarınızı her ay düzenli almak istediğiniz yöntemi belirtmek olmaktadır.

Turkcell Fatura Arama Dökümü Alma Seçenekleri

Turkcell Fatura Arama Dökümü Alma Seçenekleri, Turkcell arama ve konuşma dökümü almak istediğiniz telefonun yanınızda olması gerekmektedir. Telefon ile bir kereye ait bir şekilde gerçekleştireceğiniz işlem ile faturanızın detaylarına her ay talebiniz şeklinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Turkcell hesabım uygulaması üzerinden Faturalarım, Fatura Ayarları kısmında Fatura Detaylarını işaretlemeniz gerekmektedir. Bu şekilde artık her aya fatura dökümünüze ulaşabilirsiniz.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör Hediye Havuzu Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

2021 Turkcell Ocak Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

Turkcell / fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.