Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi!


07.01.2021
379
Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi!

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi! Türkiye’ni en çok kullanılan ve tercih edilen operatörü Turkcell’den abonelerine yönelik oldukça sevindirici bir haber gelmiş bulunuyor. Turkcell operatörü, abonelerinin kendilerini neden tercih ettiklerine yönelik en güzel cevabını vermiş bulunmaktadır. Turkcell her zaman için en çok tercih edilen operatör olmaya devam edecek yepyeni bir kampanya ile karşımıza çıkmış bulunuyor. Turkcell bu kampanyası ile abonelerinin gönüllerini fethetmeye vermiş bulunduğu Bedava 30 GB İnternet hediye etmesi ile devam edeceğe benzemektedir. Öyle ki Turkcell bu kampanyası ile rakiplerine oldukça fark atacağa benziyor.

Turkcell’e Gelip Taahhüt Verene Bedava 30 GB İnternet

Turkcell’e Gelip Taahhüt Verene Bedava 30 GB İnternet, Turkcell her zaman için en çok tercih edilen operatör olmaya düzenlediği kampanyaları ile son sürat devam edecek. Turkcell operatöründen memnunum ve oldukça uzun bir süre de değiştirmeyi düşünmüyorum diyorsanız bu kampanya tam size göre olmaktadır. Turkcell bu tercihiniz için siz değerli abonelerine Bedava 30 GB İnternet hediyesi vermektedir.

Turkcell operatöründe 12 ay kalma sözünü verene Bedava 30 GB İnternet Hediye. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyadan faydalanmak istiyorsanız 0532 532 0000 numarasından müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer yandan da FIRSAT yazıp 2200’a kısa mesaj atabilirsiniz. Mesajınız onaylandıktan sonra tarafınıza kısa SMS olarak bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Tarafınıza gönderilen onay mesajının ardından hattınıza Bedava 30 GB İnternet hediyeniz yüklenmiş olacaktır.

2020 Turkcell Ekim Ayı Bedava İnternet Kampanyaları! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell’de Ekip Kuran Bedava İnternet Kazanmaya Devam Edecek!

Turkcell’de Ekip Kuran Bedava İnternet Kazanmaya Devam Edecek! Turkcell operatöründe olan ve en az 2, en fazla da 5 kişi olarak ekip kuran abonelere de Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Turkcell abonesi olarak kurulan ekip içerisinde bedava internet, konuşma ve SMS kazanma hakkı tanınmaktadır. Turkcell bedava internet kazanılması durumunda, oluşturulan ekip arasında paylaşılmasına izin verilmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında ekip içerisinde yer alan 25 yaş ve altı ekip üyeleri için Turkcell, ekstra olarak Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı vermektedir.

Turkcell Abonelerine BİP’ten Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Turkcell Abonelerine BİP’ten Bedava İnternet Kazanma Fırsatı, Bedava İnternet kazanmanın vazgeçilmez adresi Turkcell olmaya devam ediyor. Onlarca kimse Turkcell BİP uygulamasını kullanarak Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Turkcell tarafından verilen şartların yerine getirilmesi takdirde anında hattınıza Bedava GB İnternet tanımlanması yapılıyor. Turkcell tarafından istenen koşulları yerine getirmeniz durumunda diğer haklardan da Bedava olarak kazanmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir arama ya da mesaj göndermenize gerek kalmadan anında kazanmaya devam edebilirsiniz.

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.