Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti ve Dijital Çocuk Kampanyası – 109,90TL


28.04.2019
468
Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti ve Dijital Çocuk Kampanyası – 109,90TL

Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti ve Dijital Çocuk Kampanyasına gelen müşterilerimize, Turkcell’den sürpriz bir hediye var. Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnternetini ve Dijital Çocuk Kampanyasına 24 ay taahhüt sözü veren müşterilerimizin çocuklarınıza özel eğlenceli ve güvenli uygulamalar, güvenli çocuk tableti  Alcatel 1T 7 Bedava sahip olabiliyorlar. Tek yapmanız Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnternetine geçiş yapmak ve 24 Ay boyunca taahhüt sözü vermek.

Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnternetini ve Dijital Çocuk Kampanyası, müşterilerimiz için hazırlanan 24 ay taahhütlü fiber cihaz kampanyasıdır. Kampanyada kalmaya 24 ay taahhüt sözü veren müşterilere Alcatel 1T 7 model tablet fiberin yanında Bedava hediye olarak verilmektedir. Ayrıca kampanya kapsamında 24 aylık TV+ çocuk paketi sunulmaktadır. Ek olarak 24 aylık Turkcell müşterilerine özel reklamsız Playcell Plus paketi ve tüm müşterilerin kullanabileceği 12 aylık 50 GB lifebox saklama alanı hediye edilecektir.

Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnternetini ve Dijital Çocuk Kampanyası müşterilerimizin çocuklarına özel olarak sunulan TV+ Çocuk Paketi İçerikleri, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR,CARTOON NETWORK,BABYTV,DUCKTV,MİNİKA ÇOCUK,MİNİKA GO, TRT ÇOCUK HD, DA VINCI HD,ENGLISH CLUB TV kanalları ve ek olarak TV+ Çocuk kategorisindeki tüm VOD’ler (çocuk filmleri kategorisinin tamamı) paketin içinde yer almaktadır.

Turkcell 20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti ve Dijital Çocuk Kampanyasına gelen müşterilerimize sunulan lifebox uygulamasını indirmek ücretsizdir. Android cihazlarda App-Market üzerinden indirilirken oluşan data trafiği ücretlendirilmez. Google Play ve Apple Appstore’dan indirme yapılırken oluşan data trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında 12 Aylık 50 GB saklama alanı hediye olduğu için herhangi bir ek ücret ödemeden kullanıma başlayabilirsininiz.

Kampanya adı

20 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti ve Dijital Çocuk Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Fiber Ev İnterneti

İçerikler

20 Mbps Limitsiz İnternet
Alcatel 1T 7 Model Tablet
24 Aylık TV+ Çocuk Paketi
12 Aylık 50 GB lifebox Saklama Alanı Hediye
24 Aylık Reklamsız Playcell Plus Oyun Paketi
İlk Ay 100 Mbps Hızınız da Bizden

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

24 Ay Tahhüütlü 109,90TL
Tahhütsüz 199,00TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Alcatel 1T 7 güvenli çocuk tabletiniz taahhüt sözüne hediye
  • TV+ Çocuk paketi ile tüm çocuk kanalları ve TV+ Çocuk filmleri arşivi tabletinde!
  • Yüzlerce oyunların olduğu Turkcell müşterilerine özel 24 aylık reklamsız Playcell Plus oyun paketi
  • Çocuklarınızın anılarını saklayabileceğiniz 12 Aylık 50 GB Lifebox saklama alanınız kampanya ile birlikte
  • 8-12 yaş aralığındaki çocukların dijital dünyanın bilinçli bireyleri olmaları için oyunlaştırılmış online eğitim platformu DQ uygulaması tabletinizin içinde!
  • İlk ay 100 Mbps hızınız da bizden

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.