Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell 150TL Bonus Kampanyası


21.12.2020
269
Turkcell 150TL Bonus Kampanyası

Turkcell 150TL Bonus Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihlerde turkcell.com.tr adresinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 1.500TL ve katları tutarında alış veriş yapan herkese 150TL Bonus hediye. Turkcell düzenlediği kapmayalar ile abonelerine çeşitli kazançlar sağlamaya devam ediyor. Turkcell düzenlemiş olduğu en son kampanyası ile birlikte Bonus Flaş kartı ile yapılan 1.500TL ve üzeri şeklinde alışverişe 150TL Bonus kazandırmaktadır. Bonus Flaş’a özel kampanya kapsamında turkcell.com.tr adresi üzerinden ve Dijital operatör uygulamasından 01 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 1.500TL ve üzeri peşin alışverişlerde 150TL tutarında Bonus kazanacaklardır.

Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Turkcell 150TL Bonus kampanyasına katılmak için turkcell.com.tr internet adresi üzerinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden 01 Aralık  – 31 Aralık 2020 tarihlerinde tek seferde 1.500TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında ilk harcama işleminden önce Bonus Flaş uygulamasından Hemen Katıl linkine tıklayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Düzenlenen kampanya doğrultusunda kampanyaya dahil olan kartlar Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Business ve Easy, Bonus Sanal Kartlar dahil olmaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak için yukarıda belirttiğimiz kartlar ile turkcell.com.tr internet adresinden alış veriş yapılmalıdır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell 150TL Bonus Kampanya Detayları

 • Turkcell 150TL Bonus Kampanya, Düzenlenen kampanya 01 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanya kapsamında turkcell.com.tr adresinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden tek seferde 1.500TL ve üzeri peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına dahil olmadan önce ilk olarak Bonus Flaş uygulamasından Hemen Katıl butonunu tıklamanız gerekmektedir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm ürünler dahil olmaktadır.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılmak için İPhone ve Android cep telefonuna Bonus Flaş uygulaması indirilmesi gerekmektedir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasında kazanılan Bonus Hediyesi 15 Ocak 2021 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasında kazanılan Bonuslar 16 – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasında kazanılan ve kullanılmayan Bonuslar 31 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyası kart bazında olmayıp müşteri bazlı olmaktadır. Her müşteri kampanyaya bir defa katılabilecektir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına dahil olmak için peşin ya da taksitli alış verişlerden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk 1.500TL ve üzeri alış verişten Bonus kazanılacaktır.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Business ve Easy, Bonus sanal kartlardan alış veriş yapılabilir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Bonus platform banka kartları dahil olmamaktadır.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasına Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları, American Express kartları ve Paracard kampanyaya dahil değildir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasından faydalanmak için yapılan alış verişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Turkcell 150TL Bonus Kampanyasında Turkcell kampanya koşullarını değiştirme, durdurma ya da iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell / Faturasız Hatlara Taksitli Akıllı Telefon Kampanyası!

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

2020 Turkcell Cihaz Değiştirme Kampanyası

Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulamasından 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.