Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası


25.01.2021
127
Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, Turkcell operatörü tarafından bu seferde esnaf abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya başlamış bulunmaktadır. Turkcell faturalı esnaf abonelerinin faydalanabileceği oldukça kazançlı bir kampanya siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Turkcell kampanya kapsamında belirtilen avantajlardan İşte Destek Paketi, İşte Paketler ya da Esnaf paketlerinden bir tanesini kullanan aboneler faydalanabilecektir. Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında İşte Destek Paketi, İşte Paketler ya da Esnaf Paketlerinden bir tanesini kullanan abonelere yönelik olarak 12 ay boyunca aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hediyesi yüklenecektir. Turkcell esnaf abonesi olan ve belirtilen iş paketlerinden bir tanesini kullanan tüm aboneler için aylık 2 GB İnternet hediyesi sunulacaktır.

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, hattında iş ile ilgili paketlerden kullanan çalışan ve esnaf abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen paketlerden bir tanesine geçen tüm aboneler için 12 ay boyunca aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, esnaflara ya da çalışanlara özel olarak hazırlanmış olan paketlerden birisini kullanmak zorundadırlar. Belirtilen tarifelerden bir tanesini kullanan aboneler için 12 ay, aylık 2 GB Bedava İnternet Hediyesi sunulacaktır. Kampanya kapsamında abonelere yönelik olarak sunulacak olan hediye internet toplamı 24 GB olmaktadır.

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenmekte olan aylık 2 GB İnternet hediye kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak belirlenen tarifelerden bir tanesine geçmiş olmaları gerekmektedir. Belirtilen paketlerden bir tanesine geçiş yapan aboneler için otomatik olarak 2 GB İnternet hediyesi alma hakkı kazanacaktırlar. Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerden ilk pakete geçiş yapan 5000 adet Turkcell abonesi fayda sağlayabilecektir. Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında hediye tanımlanacak paketler şu şekilde olmaktadır. Esnaf Paketi, İşte Destek Paketi ve İşte Paketleri olmaktadır.

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanya Detayları

  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, Tüm esnaf olan Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olmaktadır.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, abonelerin belirtilen paketlerden bir tanesini kullanmaları gerekmektedir.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin SMS ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, 5000 kişi ile sınırlı olmaktadır.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanan aboneler için her ay 2 GB İnternet hediye hakkı otomatik olarak yüklenecektir.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasına katılan aboneler için toplam olarak 24 GB İnternet hediye edilecektir.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında verilen aylık 2 GB İnternet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında verilen 2 GB İnternet Hediyesi üçüncü kişilere devredilemez.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında abonelere verilen 2 GB İnternet Hediyesinin kullanım hakkının bitmesinin ardından, aboneler var olan tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell / Faturalı Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

2021 Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell / Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 100 GB Paketi – 200TL

Turkcell / Faturasız Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.