Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell 100TL Bonus Kampanyası


14.11.2020
302
Turkcell 100TL Bonus Kampanyası

Turkcell 100TL Bonus Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihlerde turkcell.com.tr adresinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 1.000TL ve katları tutarında alış veriş yapan herkese 100TL Bonus hediye. Turkcell düzenlediği kapmayalar ile abonelerine çeşitli kazançlar sağlamaya devam ediyor. Turkcell düzenlemiş olduğu en son kampanyası ile birlikte Bonus Flaş kartı ile yapılan 1.000TL ve üzeri şeklinde alışverişe 100TL Bonus kazandırmaktadır. Bonus Flaş’a özel kampanya kapsamında turkcell.com.tr adresi üzerinden ve Dijital operatör uygulamasından 11 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 1.000TL ve üzeri peşin alışverişlerde 100TL tutarında bonus kazanacaklardır.

Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Turkcell 100TL Bonus kampanyasına katılmak için turkcell.com.tr internet adresi üzerinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden 11 Kasım  – 30 Kasım 2020 tarihlerinde tek seferde 1.000TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında ilk harcama işleminden önce Bonus Flaş uygulamasından Hemen Katıl linkine tıklayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Düzenlenen kampanya doğrultusunda kampanyaya dahil olan kartlar Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Business ve Easy, Bonus Sanal Kartlar dahil olmaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak için yukarıda belirttiğimiz kartlar ile turkcell.com.tr internet adresinden alış veriş yapılmalıdır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell 100TL Bonus Kampanya Detayları

 • Turkcell 100TL Bonus Kampanya, Düzenlenen kampanya 11 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanya kapsamında turkcell.com.tr adresinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden tek seferde 1.000TL ve üzeri peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına dahil olmadan önce ilk olarak Bonus Flaş uygulamasından Hemen Katıl butonunu tıklamanız gerekmektedir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm ürünler dahil olmaktadır.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılmak için İPhone ve Android cep telefonuna Bonus Flaş uygulaması indirilmesi gerekmektedir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasında kazanılan Bonus Hediyesi 15 Aralık 2020 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasında kazanılan Bonuslar 16 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasında kazanılan ve kullanılmayan bonuslar 31 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyası kart bazında olmayıp müşteri bazlı olmaktadır. Her müşteri kampanyaya bir defa katılabilecektir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına dahil olmak için peşin ya da taksitli alış verişlerden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk 1.000TL ve üzeri alış verişten bonus kazanılacaktır.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Business ve Easy, Bonus sanal kartlardan alış veriş yapılabilir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Bonus platform banka kartları dahil olmamaktadır.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasına Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları, American Express kartları ve Paracard kampanyaya dahil değildir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasından faydalanmak için yapılan alış verişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Turkcell 100TL Bonus Kampanyasında Turkcell kampanya koşullarını değiştirme, durdurma ya da iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

2020 Turkcell Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır?

2020 Turkcell Kasım Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kampanya

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.