Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / 1000 Mbps – Işık Hızında İnernet


05.09.2018
604
Turkcell / 1000 Mbps – Işık Hızında İnernet

Turkcell 1000 Mbps Işık Hızında İnternet; Turkcell bu tarifesi ile toplu internet  statüsünde 3 Aylık ve geri  kalan 9 Aylık periyotlar halinde farklı bir deneyim yaşattırmaya hazırlanıyor. Adeta  özgürce internet deneyimlerin  tarifesi.

Turkcell 1000 Mbps Işık Hızında İnternet  ile AKK’a takılma derdine son, özgürce internetinizin tadını çıkartın. Kampanyaya dahil olanlara modem ve kurulumu hiçbir ücret ödemeden gerçekleştiriyoruz.  Ayrıca 12 Ay Tahhüt  verenler, sabit numaralarını Turkcell Superonlıne’a taşıyanlara özel olarak datalarında ek imdirim imkanı sunuyoruz.

Kampanya Avantajları

  • Işık hızında, AKK’ya takılmadan özgür internet deneyimi​
  • 12 ay taahhütle aktivasyon, modem ve kurulum ücretsiz!
  • Sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis edenlere datalarında ek indirim imkanı.
​1000 Mbps​ Işık Hızında Fiber İnternet​​
​3 Ay x 499 TL​

*12 ay taahhütle 1000 Megabi​te kadar internete ilk 3 ay 499 TL ve sonrasında 999 TL ödeyerek sahip olabileceklerdir.

Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri, www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi, Müşteri Hizmetleri (0 850 222 0 222) ve Turkcell İletişim Merkezi kanallarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılınabilir. 1000 Megabite Kadar İnternet ön başvuru talebinize istinaden görevli ekibimiz tarafından altyapınız kontrol edilerek 2 iş günü içerisinde size hizmetin verilip verilemeyeceği veya ne kadar süre içinde verilebileceği ile ilgili bilgi verilecektir.

[sc name=”konuorta”]

Kampanya Detayları

  • Kampanya 01 Mayıs 2011 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline’ın fiber optik altyapısının bulunduğu illerde​ geçerlidir.
  • 1000 Mbps’ye kadar fiber internet için 12 ay kampanya taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında aktivasyon ve kurulum  ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 500 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.